Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(spurgela @ 2011 04 11, 12:07)
Sveikos 4u.gif
gal kas turit ka nors su aguonomis arba juoda balta burbulais remeli, diploma ir pan. buciau dekinga  4u.gif

...o ką norėsit pagamint? truputį daugiau konkretumo reiktų...
Atsakyti
QUOTE(spurgela @ 2011 04 11, 12:07)
Sveikos 4u.gif
gal kas turit ka nors su aguonomis arba juoda balta burbulais remeli, diploma ir pan. buciau dekinga  4u.gif

user posted image

kažkas tokio ar...???
Atsakyti
...gal kuriai prireiks išgaut tokį efektą...

user posted image

Pasiimam , ir išarchyvavę įdedam į Ekšenus.
Na, kaip dirbt su tokiais dalykais, žinot, tikiuos?
Atsakyti
QUOTE(spurgela @ 2011 04 11, 13:07)
gal kas turit ka nors su aguonomis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 16, 09:21)
...gal kuriai prireiks išgaut tokį efektą...

user posted image

Pasiimam , ir išarchyvavę įdedam į Ekšenus.
Na, kaip dirbt su tokiais dalykais, žinot, tikiuos?

jetau kaip grazu o gal kuri gali su mano foto tai padaryri buciau dekinga rasykite i az busiu dekinga ir lauksiu
Atsakyti
QUOTE(fuksas11 @ 2011 04 18, 16:50)
jetau kaip grazu o gal kuri gali su mano foto tai padaryri buciau dekinga rasykite i az busiu dekinga ir lauksiu

minutinis reikalas- parašiau AŽ su savo mailu...
Jei norit,- padarysiu kalendoiaus šabloną ar vizitkę tokiam stiliuj- (nemokamai žinoma smile.gif )...na,mano mailą matot, ten ir susišnekėsim... biggrin.gif
P.S. visoms "mamytėms"- jei kuri norit pasidaryt ar kalendorių, ar foto įdomesnę, ar dar ką- rašykit tiesiog man į AŽ, pagelbėsiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 18 balandžio 2011 - 17:21
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 18, 17:13)
minutinis reikalas- parašiau AŽ su savo mailu...
Jei norit,- padarysiu kalendoiaus šabloną ar vizitkę tokiam stiliuj- (nemokamai žinoma  smile.gif )...na,mano mailą matot, ten ir susišnekėsim... biggrin.gif
P.S. visoms "mamytėms"- jei kuri norit pasidaryt ar kalendorių, ar foto įdomesnę, ar dar ką- rašykit tiesiog man į AŽ, pagelbėsiu...

kaip miela kad yra dar tokiu saunuoliu moteryciu kur su sypsena padeda aciu Jums!
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 18, 18:13)
minutinis reikalas- parašiau AŽ su savo mailu...
Jei norit,- padarysiu kalendoiaus šabloną ar vizitkę tokiam stiliuj- (nemokamai žinoma  smile.gif )...na,mano mailą matot, ten ir susišnekėsim... biggrin.gif
P.S. visoms "mamytėms"- jei kuri norit pasidaryt ar kalendorių, ar foto įdomesnę, ar dar ką- rašykit tiesiog man į AŽ, pagelbėsiu...



4u.gif biggrin.gif thumbup.gif
Tikrai Irmavi visada padeda. Tikra darbštuolė drinks_cheers.gif
Atsakyti
O gal kas turit savo kompiuteryje ivairiu medaliu? Tokiu, kaip pvz: (kazkurioj temoj radau sita ideta)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beiker: 21 balandžio 2011 - 14:49
QUOTE(Beiker @ 2011 04 21, 15:46)
O gal kas turit savo kompiuteryje ivairiu medaliu? Tokiu, kaip pvz: (kazkurioj temoj radau sita ideta)

Nejaugi niekas neturit medalio sablono? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2011 04 22, 12:27)
Nejaugi niekas neturit medalio sablono?  g.gif

yra visiškai panašių, tik rusų k. Šitam matyt t.p. užrašas tik pakeistas...
O kokių reik (kokie užrašai reikalingi) ?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 22, 13:45)
yra visiškai panašių, tik rusų k. Šitam matyt t.p. užrašas tik pakeistas...
O kokių reik (kokie užrašai reikalingi) ?

man gali buti tik sablonas, susirasyciau viska, paveiksliukus susikelciau. (aisku, jeigu kas turi gatavu, tai pasinaudociau blush2.gif ) O uzrasai galetu busti: "balsingiausiam sveciui", "maziausiam sveciui", 'aktyviausiam sveciui" ir pn.
Atsakyti