Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

gal kas galetu sukurti sampano etikete . 16 m. krepsinio tema .ar zalgirio komandos. buciau labai dekinga.
Atsakyti
Gal kas turite etikete degtines buteliui su vieta nuotraukai(30 metu proga,kad tiktu vyriskiui)?
Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandriuxmin @ 2011 04 07, 13:05)
Gal kas turite etikete degtines buteliui su vieta nuotraukai(30 metu proga,kad tiktu vyriskiui)?
Buciau labai dekinga smile.gif

...tikiuos gausit keletą variantų, o vat mano :

user posted image

Archyve 2 failai: PSD (galit papildomai pasikoreguot) ir PNG (su rėmeliu jūsų fotkei). Pasiimt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 07 balandžio 2011 - 16:25
QUOTE(ab8 @ 2011 04 07, 13:04)
gal kas galetu sukurti sampano etikete . 16 m. krepsinio tema .ar zalgirio komandos. buciau labai dekinga.

cha, na ir suderinamumas,-ne taip paprasta kažką išmąstyt... ax.gif
Na, pabandžiau- va toks eskizukas gavos, bet tai tikrai nebaigtas darbas, nes nžn, ar verta toliau tęst... g.gif

user posted image

smile.gif
Atsakyti
..."šnapsinės" temos tęsinukas smile.gif
na, dar tokią etiketę degtinei galiu pasiūlyt...nepilnai baigta, nes palikau jums pasikoreguot bet kokio jubiliejaus proga...
Vėl, archyve du failai (psd ir png).

user posted image

...pasiimt...
Atsakyti
[quote=Irmavi,2011 04 07, 19:21]
aciu visoms merginoms kurios padejo. 4u.gif jau radau tinkama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ab8: 08 balandžio 2011 - 08:53
...dar toks darbelis...,net man patiko biggrin.gif

user posted image

Archyve du failiukai (png, psd), jei ką,-be vargo pakeisit skaičiukus ar užrašus...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 07, 17:05)
...tikiuos gausit keletą variantų, o vat mano :

user posted image

Archyve 2 failai: PSD (galit papildomai pasikoreguot) ir PNG (su rėmeliu jūsų fotkei). Pasiimt.


Aciu Jums labai 4u.gif
Atsakyti
merginos turiu prasymeli blush2.gif mano mazyliui sukanka metukai gal kuri galit sukurti ar turit rade internete kur kepuryte gimtadienio ir etikete sampanui ar brendziui. is anksto didelis aciu.
Atsakyti
...įklimpau į alkoholį... biggrin.gif

dar viena etiketė:

user posted image

Pasiimt. (png ir psd)
Atsakyti
...dienos daros šiltesnės, greit švarkelius ir striukes pakeisim lengvais marškinėliais...
Dabar jau ne problema papuošt marškinėlius norimu piešiniu, tikrai nemaža firmų, kurios atlieka tokius darbus.
Tai va, siūlau jums atsisiųsti PSD failą, tai specialus ruošinys, kad uždėjus savo paveiksliuką ar foto ant ruošinuke esančių marškinėlių galim pamatyt kaip tai atrodys...Paveiksliukas turi but nemažas, maždaug 40x60 cm...Žodžiu, pažaisit, susigaudysit...Gero ir malonaus darbelio smile.gif
Va mano kūryba:

user posted image

Čiumpam... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kas turit ka nors su aguonomis arba juoda balta burbulais remeli, diploma ir pan. buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti