Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(DuoDuo @ 2011 04 05, 11:43)
Ne taip mane supratote, arba neteisingai issireiskiau. Niekis:)
Bet kokiu atveju, kiekvienas naudojasi tomis priemonemis, kurios jam yra patogesnes  ax.gif
Tarkim noriu paveikslelius ar objektus isrikiuoti istrizai lapo...man tuomet patogiau juos panesioti isijungus Smart Guides smile.gif
Kaip kam patogiau... O kitiems zinoti keleta budu ir is ju issirinkti sau priimtina irgi nera blogai smile.gif Pati mokausi ir dalinuosi tuo ka zinau.
Nepykit, jei isiverziau i jusu "erdve"  4u.gif

...koks pyktis... biggrin.gif
tai tema tam ir skirta,-sumest į bendrą katilą fotošopines žinias, kad galim būt pabandyt ir taip,ir taip padirbėti. Galų gale, patirtis ir ateina maigant, spaudinėjant, stumdant ir pan. ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 05, 13:16)
...koks pyktis... biggrin.gif

irnesakyk.gif Pyktis? Jokiu pykciu! Kad bent butu del ko.... smile.gif

Kad nekalbeti ne i tema... :
Gal kas naudojat Photoshope plugin'a LucisArt? Niekaip man jis neveikia su CS5 g.gif Nezinau ar cia del naujuju Windows 7, ar del CS5... Nes kai buvo Vista - veike kuo puikiausiai.
O gal zinot is kur "gauti" Lucis Pro 6?
Atsakyti
Gal kam prireiks... g.gif Galima pritaikyti kvietimui į gimtadienį ar pan.

user posted image

Daugiasluoksnis PSD, koreguojam ką norim biggrin.gif .
Pasiimt


Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 04 05, 12:38)
Gal kas naudojat Photoshope plugin'a LucisArt? Niekaip man jis neveikia su CS5  g.gif Nezinau ar cia del naujuju Windows 7, ar del CS5... Nes kai buvo Vista - veike kuo puikiausiai.
O gal zinot is kur "gauti" Lucis Pro 6?

galiu pasiūlyti tik 5 ver. (kartu su LucisArt plaginu).
jei reikia,- patalpinsiu failiuką kur nors...

user posted image

viskas tvarkoj ir su Win7, ir su CS5.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 05 balandžio 2011 - 14:07
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 05, 15:00)
galiu pasiūlyti tik 5 ver. (kartu su LucisArt plaginu).
jei reikia,- patalpinsiu failiuką kur nors...

viskas tvarkoj ir su Win7, ir su CS5.

bigsmile.gif Noriu. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 04 05, 14:22)
bigsmile.gif Noriu. Buciau labai dekinga  4u.gif

ok, tuoj padarysim... smile.gif

o kol kas dar vienas daugiasluoksnis PSD kvietimukas:

user posted image

va čia

Papildyta:
LUCIS PRO v.5

Siunčiamės ir atidžiai skaitom .txt failiuką!

Sėkmės.
Atsakyti
Dar vienas super plaginas
Imagenomic Noiseware

Skaitom gamintojo puslapį čia.

user posted image

Jei kam prireiks.

Būtinai skaitom .txt.
Archyve papildomai yra plagino aprašymas anglų k. pdf formate.
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 04 05, 15:49)
ok, tuoj padarysim... smile.gif

LUCIS PRO v.5

Siunčiamės ir atidžiai skaitom .txt failiuką!

Sėkmės.

Aciu! Aciu! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės,

Gal kuri pasakytų, kaip atstatyti Photoshope CS3 Filter Gallery funkciją. Dingo ji man kažkaip, dabar tiesiog papilkavus ta vieta, ir neleidžia paspausti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 04 06, 12:01)
Sveikos mergytės,

Gal kuri pasakytų, kaip atstatyti Photoshope CS3 Filter Gallery funkciją. Dingo ji man kažkaip, dabar tiesiog papilkavus ta vieta, ir neleidžia paspausti  unsure.gif

Pameginkit virsutiniame meniu paziureti Image > Mode > 8bits/Channel ? Jei 16 nustatyta, pakeiskit i 8. Turetu aktyvuotis Filter Gallery.
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 04 06, 12:18)
Pameginkit virsutiniame meniu paziureti Image > Mode > 8bits/Channel ? Jei 16 nustatyta, pakeiskit i 8. Turetu aktyvuotis Filter Gallery.

Nustatyta ant 8 pas mane. Čia vaikas man kažką nuspaudinėjo, bandžiau per Windows rinktis Workspace ---> "Basic". "Legacy"..., bet nepadeda irgi... O taip man kartais reikalinga ta filtrų galerija.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 04 06, 12:03)
Nustatyta ant 8 pas mane. Čia vaikas man kažką nuspaudinėjo, bandžiau per Windows rinktis Workspace ---> "Basic". "Legacy"..., bet nepadeda irgi... O taip man kartais reikalinga ta filtrų galerija....  doh.gif

...na dar toks būdas yra...galima pabandyt "nuresetinti" PS nustatymus, atstatyt programą į pradinę padėtį:
Spaudžiam Ctrl+Alt+Shift kartu ir laikom paspaudę,tada pasirenkam bet kokią foto ar paveiksliuką ir dešiniu klavišu "Open with" nurodom Photoshop.
Atsidarys langas,klausiantis apie "atstatymą". Spaudžiam OK.
Pabandykit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 06 balandžio 2011 - 12:51