Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

Balinam dantukus su Photoshop plaginu Pearly Whites v2.1.0.

user posted image

Atsisiunčiam rar failą, išarchyvavę būtinai paskaitom instrukciją .txt faile.

Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Photoshop plaginas StarFilter Pro 1.0.2
Pagražinkim darbelius žvaigždutėm, mirgėjimais ir kt. "žybsiukais". biggrin.gif

user posted image

Atsisiuntusios, būtinai skaitom .txt dokumentą !

Pasiimt.
Atsakyti
Gal kas galit priminti rusiska puslapi, kur yra daugybe paveiksliuku photoshop'ui? Kazkada cia radau nuoroda, man labai daug padejo, o dabar niekaip neatkasu doh.gif verysad.gif Didelis sarasas ir labai daug paveiksliuku g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 03 20, 17:35)
Gal kas galit priminti rusiska puslapi, kur yra daugybe paveiksliuku photoshop'ui? Kazkada cia radau nuoroda, man labai daug padejo, o dabar niekaip neatkasu doh.gif  verysad.gif Didelis sarasas ir labai daug paveiksliuku g.gif  4u.gif

www.lenagold.ru wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kondračiukas @ 2011 03 20, 17:10)
www.lenagold.ru wink.gif


thumbup.gif Man kazkodel vis "lenachka" atrode biggrin.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 03 20, 17:35)
Gal kas galit priminti rusiska puslapi, kur yra daugybe paveiksliuku photoshop'ui? Kazkada cia radau nuoroda, man labai daug padejo, o dabar niekaip neatkasu doh.gif  verysad.gif Didelis sarasas ir labai daug paveiksliuku g.gif  4u.gif



http://www.allday.ru/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 03 19, 21:22)
Photoshop plaginas StarFilter Pro 1.0.2
Pagražinkim darbelius žvaigždutėm, mirgėjimais ir kt. "žybsiukais".  biggrin.gif

user posted image

Atsisiuntusios, būtinai skaitom .txt dokumentą !

Pasiimt.

sakyk,o gal trumpai gali paaiškint,kaip jas dėt,aš atsisiunčiau,bet man jos pačios dedasi,kur nori, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip padaryt,kad galėčiau uždėt,kur aš noriu? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FREEJA: 22 kovo 2011 - 08:09
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 22, 08:08)
sakyk,o gal trumpai gali paaiškint,kaip jas dėt,aš atsisiunčiau,bet man jos pačios dedasi,kur nori, lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kaip padaryt,kad galėčiau uždėt,kur aš noriu? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

čia automatiškai vyksta- surandamos balčiausios (šviesiausios) vietos ir ten dedamos žvaigždutės, ta prasme vyksta foto pagyvinimas. Jei norit talpint žvaigždes ar kokius blyksnius savarankiškai,- tai geriau atsisiųst Brush rinkinį (Stars brushes ar pan.). Jų yra tikrai labai daug...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 03 22, 09:36)
čia automatiškai vyksta- surandamos balčiausios (šviesiausios) vietos ir ten dedamos žvaigždutės, ta prasme vyksta foto pagyvinimas. Jei norit talpint žvaigždes ar kokius blyksnius savarankiškai,- tai geriau atsisiųst Brush rinkinį (Stars brushes ar pan.). Jų yra tikrai labai daug...

Aišku supratau,brušus aš turiu.
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 22, 08:51)
Aišku supratau,brušus aš turiu.

...atidžiau pažiūrėjau- galim ir rankytėm dėt. Tam yra kairėj "Show" (uždėt) ir "Hide" (panaikint).
Aktyvuokit Show ir nuotraukoj norimoj vietoj kiek timptelkit pelyte, gausis toks kvadratėlis, jo vietoj atsiras blyksnis. O Hide panaikina blyksnį jei tokį kvadratėlį uždėt ant jau esamos žvaigždutės...eksperimentuokit. smile.gif
Atsakyti
Gal kas turit "me to you" meskiuku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 03 22, 11:19)
Gal kas turit "me to you" meskiuku? 4u.gif

į google suvedus "me to you bears" pateikiama laaaabai daug tų meškiukų wink.gif
Atsakyti