Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(jaunojimistika24 @ 2011 03 15, 19:13)
sveikos, gal kas kartais darete medikes brendzio etikete ant butelio, na kazka panasaus su medicina. labai reiketu.  ax.gif  4u.gif

...mano "išmyslai" ... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gal kas zinot kur rasti teletabiu PNG formatu? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2011 03 15, 20:26)
http://i023.radikal....6124b3f4fde.jpg
Papildyta:

keičian rezoliuciją sumažėja dydis  4u.gif

taip sumažėja,bet tada ir fotkės kokybė žiauriai suprastėja,visi pikseliai matos
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 16, 07:54)
taip sumažėja,bet tada ir fotkės kokybė žiauriai suprastėja,visi pikseliai matos

tik kaip pvz imečiau, visada galime persiusti i el paštą tongue.gif o ir kokybę pasireguliuoti galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2011 03 16, 09:23)
tik kaip pvz imečiau, visada galime persiusti i el paštą  tongue.gif  o ir kokybę pasireguliuoti galima  4u.gif

ką persiųsti nesupratau? 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,kaip ja pasireguliuot?
Pas mane dauguma fotkių skanuotų,jau esu nevilty,nebežinau,ką daryt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 16, 08:32)
ką persiųsti nesupratau? 4u.gif  4u.gif  4u.gif ,kaip ja pasireguliuot?
Pas mane dauguma fotkių skanuotų,jau esu nevilty,nebežinau,ką daryt. verysad.gif

o kai skanavot- dpi lygis buvo tikriausia >300? todel ir failas "atominis". Pabandykit pradziai skanuoiti iki 100dpi ir paziurekit ar kokybe bus normali...Failas tai akivaizdziai sumazes...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 03 16, 09:35)
o kai skanavot- dpi lygis buvo tikriausia >300? todel ir failas "atominis". Pabandykit pradziai skanuoiti iki 100dpi ir paziurekit ar kokybe bus normali...Failas tai akivaizdziai sumazes...

tai va,kad ne mano skanuota dar pinigus uz skana sumokejau.
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 16, 08:32)
ką persiųsti nesupratau? 4u.gif  4u.gif  4u.gif ,kaip ja pasireguliuot?
Pas mane dauguma fotkių skanuotų,jau esu nevilty,nebežinau,ką daryt. verysad.gif

siuntimą turėjau omenyje apie butelio etiketę biggrin.gif

Image size nuimant varnele nuo Resample Image ir pakeičiant rezoliuciją, Spausdinamas atvaizdas sumažėja, o atvaizdo taškų skaičius lieka tas pats, spausdinant jie bus išdėstyti tankiau ir kokybė bus geresnė.
Atsakyti
gal kas turit vaiko dienorascio, kudikio knygos paveiksliuku? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrikė @ 2011 03 17, 18:07)
gal kas turit vaiko dienorascio, kudikio knygos paveiksliuku? ax.gif

turiu, jei norit galiu i el pasta permesti, ar skype 4u.gif
Atsakyti
Vaikiški šablonai (PSD):

user posted image

26 Mb archyvas, Atsisiųst...
Atsakyti
KLOUNAI. Daugiasluoksnis PSD. Šablonas berniukui ir mergaitei (įsijungiam reikiamą).

user posted image

25 Mb archyvas. Pasiimt.
Atsakyti