Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(jaunojimistika24 @ 2011 03 01, 17:56)
Jau rytoj einam vakare i gimtadieni. ax.gif tai lieka visa diena. geriau butu kad su nuotraukele maza. nors nesvarbu, svarbu metai uzrasyti ir su gimtadieniu, kazkas tokio. blush2.gif  mirksiukas.gif  buciau labai dekinga.

jooo,laiko nedaug g.gif , neturiu ruošinių, gal iki ryto vieną kitą variantą suspėčiau...bet be garantijų. Jei ką-atrašysiu.
Na,gal dar kuri mamytė pagelbės ruošinukais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 03 01, 20:20)
jooo,laiko nedaug g.gif , neturiu ruošinių, gal iki ryto vieną kitą variantą suspėčiau...bet be garantijų. Jei ką-atrašysiu.
Na,gal dar kuri mamytė pagelbės ruošinukais... g.gif


na kaip pasiseks, banysiu ieskoti ir pati, visokiu yra bet su 33 metai nera. verysad.gif , gal kitos mamytes pagelbes. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 23, 13:44)
parasiau i až. Kai isiinstaliuosit, nepaleiskit programos...skaitykit atidžiai instrukciją. Viskas laaabai paprasta  biggrin.gif

merginos,padekit prasau ir man instaliuotis sia nuostabiaja programa,lyg meginau instaliuoti o ji kazkur pradingo doh.gif
Atsakyti
mamytės, padėkit... tik nežinau ar čia pataikiau...
man labai reikia seksualaus, pusnuogio vyruko nešančio kokius kokteilius foto... darysiu draugei gimtadienio proga nuotrauka-atvirutę.... bet niekur nerandu paskutinio svarbiausio akcento biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2011 03 14, 10:09)
mamytės, padėkit... tik nežinau ar  čia pataikiau...
man labai reikia seksualaus, pusnuogio vyruko nešančio kokius kokteilius foto... darysiu draugei gimtadienio proga nuotrauka-atvirutę.... bet niekur nerandu paskutinio svarbiausio akcento biggrin.gif

lotuliukas.gif ...manau, kad surasit...temelė įdomi smile.gif
p.s. aš "ant greitųjų" peržvelgiau -na, vyrukų yra nemažai, vat su nešančiais kokteilius problemos...Tačiau ar tai problema PS pagalba įduot ką į rankas? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 14 kovo 2011 - 11:56
Gal kas užsiimate web dizaino kūrimu?
Atsakyti
na nebūtinai su kokteiliais, bet kad seksualus ir nuolankus moteriai būtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
blem pas save kompe kažka į tą temą radau, tačiau man reikia spalvoto, kad prie saulėtos vilos paplūdimy tiktų lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ech, kad man tokį robotuką.... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rembiene: 14 kovo 2011 - 21:14
QUOTE(rembiene @ 2011 03 14, 11:09)
mamytės, padėkit... tik nežinau ar  čia pataikiau...
man labai reikia seksualaus, pusnuogio vyruko nešančio kokius kokteilius foto... darysiu draugei gimtadienio proga nuotrauka-atvirutę.... bet niekur nerandu paskutinio svarbiausio akcento biggrin.gif


smile.gif http://d.pr/7a19

Atsakyti
QUOTE(ugnisa @ 2011 03 15, 00:26)

ugnisa, dėėėkui thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,mergaites.
Turiu toki klausimą,gal kas žinot,kaip reikai suažint padaryta su Ps darbeli ,su nuotrauką,aš padarau ,bet man apimtis gaunasi labai didele spaustuve sako reikia mažint,mažinu rezoliucija,bet pats darbelis vistiek lieka 180Mb,ką daryt gal galit patart? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FREEJA: 15 kovo 2011 - 14:09
sveikos, gal kas kartais darete medikes brendzio etikete ant butelio, na kazka panasaus su medicina. labai reiketu. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2011 03 15, 19:13)
sveikos, gal kas kartais darete medikes brendzio etikete ant butelio, na kazka panasaus su medicina. labai reiketu.  ax.gif  4u.gif

http://i023.radikal....6124b3f4fde.jpg
Papildyta:
QUOTE(FREEJA @ 2011 03 15, 14:09)
sveikos,mergaites.
Turiu toki klausimą,gal kas žinot,kaip reikai suažint padaryta su Ps darbeli ,su nuotrauką,aš padarau ,bet man apimtis gaunasi labai didele spaustuve sako reikia mažint,mažinu rezoliucija,bet pats darbelis vistiek lieka 180Mb,ką daryt gal galit patart? verysad.gif

keičian rezoliuciją sumažėja dydis 4u.gif
Atsakyti