Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(Irmavi @ 2011 01 22, 21:35)
tai kad nėr jokių TRIAL. Pirmam puslapyje yra gi: FotoSketcher v2.00 - 100% freeware.
Gal ne apie tai šnekam?  g.gif
Čia normalus instaliatorius archyve, jei ką...


pasirodo aš ne ten buvau nuklydusi doh.gif ,nes ten radau portrait professional programą...apstulbino jinai mane wub.gif bet jinai turbūt brangi...nes daro tikrus stebuklus su veido oda ir aplamai ...atrodai kaip nuo žurnalo viršelio...

http://www.portraitp...l.com/download/
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2011 01 22, 22:38)
pasirodo aš ne ten buvau nuklydusi  doh.gif ,nes ten radau portrait professional programą...apstulbino jinai mane  wub.gif  bet jinai turbūt brangi...nes  daro tikrus stebuklus su veido oda ir aplamai ...atrodai kaip nuo žurnalo viršelio...

http://www.portraitp...l.com/download/

...ne problema smile.gif

user posted image

Atsisiunčiam ir skaitom (txt. failas archyve (instrukcija ENG ir RUS kalbom)) kaip sutaupyti pinigėlių biggrin.gif

Pasiimti Portrait Professional čia.

Gero darbo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 23 sausio 2011 - 11:46
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 23, 12:45)
...ne problema  smile.gif

Atsisiunčiam ir skaitom (txt. failas archyve (instrukcija ENG ir RUS kalbom)) kaip sutaupyti pinigėlių  biggrin.gif

Pasiimti Portrait Professional čia.

Gero darbo  4u.gif


siunčiuosiu failą ir kojom trypiu bigsmile.gif negi čia tai apie ką aš vakar kalbėjau????? ta programa...nerealu ,o varge dar tik 11% atsiuntė...labai laukiu ... IRMAVI tau niekas nesakė,kad tu angelas !!!!!
Atsakyti
Kažko nedadarau,nesusišneku su programa,prašo kodo,lygtais parašau,bet jei jis nepatinka... schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2011 01 23, 12:36)
Kažko nedadarau,nesusišneku su programa,prašo kodo,lygtais parašau,bet jei jis nepatinka... schmoll.gif    verysad.gif

parasiau i až. Kai isiinstaliuosit, nepaleiskit programos...skaitykit atidžiai instrukciją. Viskas laaabai paprasta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

esu cia naujoke. Auginu suneli,tad laisvu laiku noreciau pabandyti uzsiimti fotoshopu. Nelabai daug turiu laiko paskaityt visu temu blush2.gif Gal kas nors galit imesti nuorodu kaip pradeti naudotis? Kaip suprantu reikia parsisiusti programa? Butu gerai nemokama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 23, 13:44)
parasiau i až. Kai isiinstaliuosit, nepaleiskit programos...skaitykit atidžiai instrukciją. Viskas laaabai paprasta  biggrin.gif


Didžiulis dėkui !!!!!!!!!!!!!! Veikia super,mano duktė nesitraukia nuo Pc sako viso gyvenimo spuogus užsitušuosiu lotuliukas.gif
Kad tau IRMAVI Dievas duotų sveikatos ir akvatos už tavo gerumą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Insense @ 2011 01 22, 00:45)
Sveikos darbsciosios biteles  4u.gif  gal kuri turite studentisku paveiksliuku su zmonemis?dekoju is anksto?


Juo, pametekite kas turite, man taip pat reikia labai skubiai, gal kuri turite clipartini ar tai destytojas ar studentas su usais?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
užsukite pažiūrėti mano darbelių, žinoma jei patiko nepamirškite paspausti žodelio "Patinka" 4u.gif Edckutes kuryba
Taip pat sudalyvaukite konkurse, laukia prizas 4u.gif
Atsakyti
Amour Love Scrapset


user posted image
Amour Love Scrapset
Type: PNG &JPG l ~ 92 Files | 126 Mb l RAR


parsisiusti

http://www.filesonic...r_scrap_set.rar
Papildyta:

Amour Love Scrapset

user posted image
Amour Love Scrapset
Type: PNG &JPG l ~ 92 Files | 126 Mb l RAR


Amour Love Scrapset Download

http://www.filesonic...r_scrap_set.rar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrine: 10 vasario 2011 - 07:48
sveiki 4u.gif
nzn ar cia kreipiuos g.gif
noriu paklausti ar galima persiusti is vieno pc i kita photoshopa? jei taip, kaip tai padaryti? ar reikia butinai parsisiusti?
dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamu @ 2011 02 10, 16:07)
sveiki 4u.gif
nzn ar cia kreipiuos g.gif
noriu paklausti ar galima persiusti is vieno pc i kita photoshopa? jei taip, kaip tai padaryti? ar reikia butinai parsisiusti?
dekoju 4u.gif

galima žinoma jei kas turi gali atsiūsti mirksiukas.gif
Atsakyti