Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

gal padėsite,man reikia paprastų kvadratinių arba linijinių brushų (teptukų) gal galite įmesti nuorodą, dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2011 01 20, 09:53)
Ačiū... Kažką panašaus radau, bet dar ne visai to ko noriu smile.gif Bet pabandysiu toliau ieškoti, eksperimentuoti  4u.gif


aš irgi vis ieškojau kaip iš foto pasidaryti piešinį,man labai gražu kai būna foto portretas pieštas,tai labai seniai vienas pažįstamas man buvo atsiuntęs Sketch Master failą,aš kaip supratau čia kažkoks priedas fotošopui (galiu ir nusikalbėt...) ir jį suinstaliavus reikėdavo eiti per filter ir ten rasdavau šitą SketchMaster ir su juo puikius piešimo efektus išgaudavau... ax.gif
dabar jo nebeturiu,nes nulūžo senasis fotošopas,o į turimą mini versiją šito skretch master negaliu suinstaliuos...o gal tiesiog nemoku...pabandyk tu paieškoti tokio dalyko...turėsi super piešinius,patikėk manim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2011 01 21, 11:30)
aš irgi vis ieškojau kaip iš foto pasidaryti piešinį,man labai gražu kai būna foto portretas pieštas,tai labai seniai vienas pažįstamas man buvo atsiuntęs Sketch Master failą,aš kaip supratau čia kažkoks priedas fotošopui (galiu ir nusikalbėt...) ir jį suinstaliavus reikėdavo eiti per filter ir ten rasdavau šitą SketchMaster ir su juo puikius piešimo efektus išgaudavau... ax.gif 
dabar jo nebeturiu,nes  nulūžo senasis fotošopas,o į turimą mini versiją šito skretch master negaliu suinstaliuos...o gal tiesiog nemoku...pabandyk tu paieškoti tokio dalyko...turėsi super piešinius,patikėk manim  mirksiukas.gif

tai grupės Redfield plaginas Fotošopui: va taip ten yra smile.gif
Redfield-o plaginus gaut ne problema, ypač jei draugaujat su torrentais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 21 sausio 2011 - 12:25
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 21, 13:20)
tai grupės Redfield plaginas Fotošopui: va taip ten yra smile.gif


Taip,taip Irmavi tu kaip visada teisi drinks_cheers.gif argi ne šaunūs efektai mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, ir aš turiu tokį smile.gif

user posted image

O kam reik- prašom pasiimt.
Rar archyve...-ir jau nemokamas biggrin.gif Įsiinstaliuojat (į PS plaginų folderiuką) ir paišykit į sveikatą 4u.gif
Atsakyti
sekantis Redfield-o plaginas iEmboss (skaitom apie jį čia).

T.p. įdomių dalykėlių galim išgauti.

user posted image

Siunčiamės , ir išarchyvavus, failiuką talpiname į PS/plugins...na gal žinosit g.gif . Jei turit Skech Master, tai plaginuose yra Redfield folderis,-tada šį failiuką metam ten.
Na gal susigaudysit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2011 01 21, 09:58)
gal padėsite,man reikia paprastų kvadratinių arba linijinių brushų (teptukų) gal galite įmesti nuorodą, dėkui iš anksto  4u.gif

visas kalnas "kvadratinių"- nuo banalaus paprasto kvadrato iki...

Archyvas
Atsakyti
Mergaitės kažkur buvau išsisaugojus pamokėlę sulietai foto išryškinti, gal kuri turit netyčia po ranka biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos darbsciosios biteles 4u.gif gal kuri turite studentisku paveiksliuku su zmonemis?dekoju is anksto?
Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2011 01 18, 17:51)
Labukas,
Labai reiktu pagalbos: kaip is spalvotos nuotraukos padaryti spalvota piesini? Na, lyg tai butu ne nuotrauka, o piesta piestuku (spalvotai)? Gal jau kur ir buvo apie tai kalbeta, bet nerandu verysad.gif  Gal kas galetu pagelbeti? Ar kokia nuoroda imesti? Aciu...

...na va, dar radau visiškai nemokamą ir gan galingą programėlę tiems tikslams. Pabandžiau jau ją- liuks dirba.

Programa FotoSketcher. Jų puslapis.
Iš ten ir atsisiųsite.
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 22, 13:00)
...na va, dar radau visiškai nemokamą ir gan galingą programėlę tiems tikslams. Pabandžiau jau ją- liuks dirba.

Programa FotoSketcher. Jų puslapis.
Iš ten ir atsisiųsite.


Programa tikrai liuks dirba,tas tiesa,bet kaip išsaugoti foto,kad neliktų to TRIAL užrašo? ir aplamai kaip išsisaugoti foto ją sukoregavus? aš kažkaip nerandu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2011 01 22, 20:05)
Programa tikrai liuks dirba,tas tiesa,bet kaip išsaugoti foto,kad neliktų to TRIAL užrašo? ir aplamai kaip išsisaugoti foto ją sukoregavus? aš kažkaip nerandu... ax.gif

tai kad nėr jokių TRIAL. Pirmam puslapyje yra gi: FotoSketcher v2.00 - 100% freeware.
Gal ne apie tai šnekam? g.gif
Čia normalus instaliatorius archyve, jei ką...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 22 sausio 2011 - 20:42