Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(nacik @ 2010 12 20, 11:16)
Laba diena,

kas galetu man padeti?  ax.gif

Reiketu ikelti nuotrauka i remeli, nes pas mane suluzo kompas, o darbe nera fotosopa.  verysad.gif

As atsiusciau ir remeli ir nuotrauka. 
Bendraujam per az.

Aciu 4u.gif



Aciu livita labai grazu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
labuka as esu padedanti ir labai noreciau kad kas parodytu ar paaiskintu kaip reikia padaryti paveiksliuka kad jos kokia dalis butu islindusi is paveiksliuko na koks remelis ir is po remelio galva ar kas islinde gal aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
atsiprašau kad pasinaudosiu populiaria tema
bet jai mamose yra fotošopas ar nereiktu flesh temos
arba kur ja reikėtu rasti?
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 11 20, 17:40)
...karts nuo karto mūsų "fotošopinės" mamytės klausia manęs, kaip "išpjaunamas" fone rėmelis nuotraukai ?

Ką gi...paruošiau jums VIDEOPAMOKĄ  smile.gif
Pamoka: gaminame rėmelius teptukų pagalba.

Bet,pirma, atsisiunčiame iš čia teptukų rinkinį (archyve), ir išarchyvavę viską įsimetam į PS-po aplanką Presets>Brushes. Turėsime daug gražių,paruoštų daryt rėmelius teptukų.

Siunčiamės .xvid formato trumpą filmuką, ir mokomės...

Sėkmės

pas mane brušuose Clear yra neaktyvus.O taip knieti padaryti šią pamokėlę ir neina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2011 01 03, 10:46)
pas mane brušuose Clear yra neaktyvus.O taip knieti padaryti šią pamokėlę ir neina verysad.gif

patikrinkit, ar tas sluoksnis "neužrakintas" (spynelės neturi būt). Pirma, reik dubliuoti sluoksnį su Ctrl+J ir tada dirbt su juo. Kol sluoksnis po užraktu, jame kai kurios funkcijos neprieinamos!!!
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 03, 10:56)
patikrinkit, ar tas sluoksnis "neužrakintas" (spynelės neturi būt). Pirma, reik dubliuoti sluoksnį su Ctrl+J ir tada dirbt su juo. Kol sluoksnis po užraktu, jame kai kurios funkcijos neprieinamos!!!

Irmavi didelis ačiū aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif taip ir buvo blush2.gif užrakintas sluoksnis
Atsakyti
sveiki gal kas turite remeli kur galima but sudeti 12menesiu foto mergytei ir gal koki grazu remeli 1metuku gimtadieniui aciu jei galite idekite i ramunyte33@gmail.com labai lauksiu
Atsakyti
Labukas,
Labai reiktu pagalbos: kaip is spalvotos nuotraukos padaryti spalvota piesini? Na, lyg tai butu ne nuotrauka, o piesta piestuku (spalvotai)? Gal jau kur ir buvo apie tai kalbeta, bet nerandu verysad.gif Gal kas galetu pagelbeti? Ar kokia nuoroda imesti? Aciu...

Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2011 01 18, 17:51)
Labukas,
Labai reiktu pagalbos: kaip is spalvotos nuotraukos padaryti spalvota piesini? Na, lyg tai butu ne nuotrauka, o piesta piestuku (spalvotai)? Gal jau kur ir buvo apie tai kalbeta, bet nerandu verysad.gif  Gal kas galetu pagelbeti? Ar kokia nuoroda imesti? Aciu...

linkomanijioj yra ideta knyga photoshop vaizdziai cs2 ar cs3 nepamenu, nu bet jos nesiskiria, ten daug pamokėlių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Guoda @ 2011 01 18, 17:51)
Labukas,
Labai reiktu pagalbos: kaip is spalvotos nuotraukos padaryti spalvota piesini? Na, lyg tai butu ne nuotrauka, o piesta piestuku (spalvotai)? Gal jau kur ir buvo apie tai kalbeta, bet nerandu verysad.gif  Gal kas galetu pagelbeti? Ar kokia nuoroda imesti? Aciu...

galimi trys variantai: paieškoti tarp esamų PS filtrų, susirast atliekantį tą veiksmą plaginą, arba būna jau paruoštų ekšenų (Actions). Reik pasiskaityt apie šiuos reikaliukus, o susirast nebus sunku, manau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu savo blog'ui susikurti logotipą pavadinimu mano nuotrauka ir "Bokeh" burbuliukais spalvotais. Bet nežinau kaip gražiai suderint nuotrauką su tais rutuliukais, kaip juos "pakišt po manim", kad neužstotų veido. Gal galit paaiškint ir numest nuorodų kur tutorialas kaip pasigaminti logotipą su foto? smile.gif 4u.gif

P.S. atsisiunčiau PS CS3 extended iš čia: http://ikelk.lt/items/NPlRcmrJ7D , įsiinstaliavau, bet man neatidaro.. Nu apsiverksiu jaučiu, o man taip reikia logotip'o blogui... kiek siunčiuos, visi neveikia arba neįsiintaliuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievukaas*: 19 sausio 2011 - 20:20
QUOTE(Irmavi @ 2011 01 19, 09:44)
galimi trys variantai: paieškoti tarp esamų PS filtrų, susirast atliekantį tą veiksmą plaginą, arba būna jau paruoštų ekšenų (Actions). Reik pasiskaityt apie šiuos reikaliukus, o susirast nebus sunku, manau  smile.gif

Ačiū... Kažką panašaus radau, bet dar ne visai to ko noriu smile.gif Bet pabandysiu toliau ieškoti, eksperimentuoti 4u.gif
Atsakyti