Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(bugagašenka @ 2010 11 23, 12:28)
čia žinoma mano asmeninės fanaberijos, bet..... ar jūs nenorit tada tos foto padaryt vintage stiliaus, pasendint ar pastilizuot, paryškint..... tie rėmeliai jie tokie negyvi man, o šeip aš geriau ją ant kokių marškinėlių atspauščiau  ax.gif

nu bet čia šeip kažkaip nesusiturėjau aš

o šeip jei jūsų vyras prisiekias žvejys turbūt fotografuoja savo laimikius gal didžiausios lydekos atvaizdas ant dyyydelio gero termosos labiau jį džiugins ir kolegoms žvejams galės parodyt, kad va sugavau vat tokią per pus didesnė nei termosas ir mintis ir malonumas  biggrin.gif

o  savo mylymojo fotografiją pagarbiai į rėmelius įdėsit ir nečiupys jos niekas su sliekuotom rankom



va tame ir beda kad jis svogeris ir ne lt gyvena ir net nzn ar turi foto su laimikiu, cia tik kelias teturiu jo foto,
na dekui uz nuomone bandysiu gamint ka nors wink.gif
Atsakyti
Kalediniai fonai smile.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
Helovyno fonai smile.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
Velykiniai fonai smile.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveiki. Is kur butu galima atsisiusti LT sriftu? Kad butu didesnis pasirenkimas. bigsmile.gif Isduokit geru viecikiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksana76: 29 lapkričio 2010 - 11:23
QUOTE(Oksana76 @ 2010 11 29, 12:23)
Sveiki. Is kur butu galima atsisiusti LT sriftu? Kad butu didesnis pasirenkimas.  bigsmile.gif    Isduokit geru viecikiu  ax.gif

http://www.33.lt/str...arba_fontai.php
Bet manau, kad situs jau turi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editukass: 29 lapkričio 2010 - 13:42
QUOTE(Oksana76 @ 2010 11 29, 12:23)
Sveiki. Is kur butu galima atsisiusti LT sriftu? Kad butu didesnis pasirenkimas.  bigsmile.gif    Isduokit geru viecikiu  ax.gif

http://spaustuve.ktu.lt/?subj=fonts
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 11 29, 14:41)



QUOTE(Saulius Naujokas @ 2010 11 29, 14:53)

Aciukas nail.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
A4 formato foto remelis:
user posted image
Atsakyti
labas rytas

gal kartais turit nuotrauku su apjaukta virtuve? ax.gif

noriu padaryt prijuoste nenusivylusiai namu seimininkei smile.gif nete vien svarios virtuves
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2010 12 04, 14:55)
labas rytas

gal kartais turit nuotrauku su apjaukta virtuve? ax.gif

noriu padaryt prijuoste nenusivylusiai namu seimininkei smile.gif nete vien svarios virtuves

user posted image

PNG (2048x1536) archyve
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 12 04, 16:34)



dekui
Atsakyti