Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 10 22, 23:01)
Dabar supatau, nes buna daznai koks kvietkas paliktas spalvotas, o visa kita - pilka.
Fainai drinks_cheers.gif

Tikrai taip- reklaminiuose brošiūrose ar kitur sutinkami tokie išsidirbinėjimai... biggrin.gif
Pvz.:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 22 spalio 2010 - 22:17
jei ruošiat ar emblemas, ar etiketes ,ar lipdukus... ir t.t. šventėms- tai galima papildomai panaudoti kažkur tokio tipo vaškinį spaudą. Tiktų pvz. prie kokio dokumento smile.gif
Štai mano darbelis...Padaryt tikrai nesunku.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 23 spalio 2010 - 08:50
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 23, 09:44)
jei ruošiat ar emblemas, ar etiketes ,ar lipdukus... ir t.t. šventėms- tai galima papildomai panaudoti kažkur tokio tipo vaškinį spaudą. Tiktų pvz. prie kokio dokumento  smile.gif
Štai mano darbelis...Padaryt tikrai nesunku.

user posted image

kaip jie darosi?
Atsakyti
na, aprašyt proceso nesugebėčiau labai trumpai,per daug teksto būtų, tačiau yra nebloga pamokėlė čia.
Tiesa, rusų k.,tačiau viskas labai puikiai parodyta, ką ir kur,ir kaip...
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 23, 10:28)
na, aprašyt proceso nesugebėčiau labai trumpai,per daug teksto būtų, tačiau yra nebloga pamokėlė čia.
Tiesa, rusų k.,tačiau viskas labai puikiai parodyta, ką ir kur,ir kaip...

ačiū,nu pradžia man niekaip nesigauna,kaip ten tą spalvą tokią gauti?kai rusiškai parstai suprantu tai taip ir gaunasi .
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 23, 09:28)
na, aprašyt proceso nesugebėčiau labai trumpai,per daug teksto būtų, tačiau yra nebloga pamokėlė čia.
Tiesa, rusų k.,tačiau viskas labai puikiai parodyta, ką ir kur,ir kaip...

Pabandžiau ir aš man viskas išėjo iki apskritimo toliau STOP niekaip tie grioveliai neišeina.
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2010 10 23, 16:42)
Pabandžiau ir aš man viskas išėjo iki apskritimo toliau STOP niekaip tie grioveliai neišeina.

pabandysiu trumpai paaiškint:
pirma, atidarot naują dokumentą 400x400 px pvz. su permatomu fonu.
pasirenkat spalvą, kokią nors bordinę ar pan. ir stambiu teptuku nusipiešiat blyną (nebūtinai apvalų) ir pritaikot filtrą (Fx apačioj dešinėj) "Bevel and Emboss". Visiems kitiems sluoksniams t.p. bus reikalingas tik šis filtras (su kiek skirtingais parametrais tiktai) ir ta pati spalva.
Tada braižom apskritimą. Figūrą išsikviečiam paspaudę "U" raidę- viršuje atsidarys geometrinės figūros (Shapes), iš ten ir pasiimam (o ne tą kur kairėje po strėlyte!)
Nusibraižm apskritimą, nustumiam jį į vietą, pakoreguojam dydį su Free transformu (Ctrl+T)
Ir vel pritaikom filtrą. Tas pats ir sekančiam jau mažesniam žiedui.
Bus trys sluoksniai. Na o toliau- tekstas, ir vėl filtras.
Pasitreniruokit, ne taip baisu viskas.
nestipriai čia paaiškinau blush2.gif , bet pradžiai turėtų pakakti... g.gif
Rašykit kaip sekės... 4u.gif


Atsakyti
Pagalvojau, gal kuriai mūsų PS dizainerei pravers toks dalykėlis. Idėja pasiskolinta blush2.gif , tačiau grafinis darbas mano.
Pilnai dar nebaigiau, nes nežinau ar išvis verta? g.gif Gal neprireiks?
Skirta jauniems tėveliams, šiuo atveju- JAM, galim paruošt ir JAI smile.gif , tik taisykles sumąstyt reiktų. Tai ir šitas paderint galim dar- vos kelias mintis prigriebiau...

Va kas gaunas:

user posted image

P.S. jei reikės- užbaigsim bendrom jėgom. Rašykit atsiliepimus... 4u.gif
Atsakyti

Štai kas man gavosi.Manau pusę kelio įveikiau.Kliūtis tekstas ax.gif visus filtrus išbandžiau nu niekaip doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 24, 14:54)
Pagalvojau, gal kuriai mūsų PS dizainerei pravers toks dalykėlis. Idėja pasiskolinta  blush2.gif , tačiau grafinis darbas mano.
Pilnai dar nebaigiau, nes nežinau ar išvis verta? g.gif  Gal neprireiks?
Skirta jauniems tėveliams, šiuo atveju- JAM, galim paruošt ir JAI  smile.gif , tik taisykles sumąstyt reiktų. Tai ir šitas paderint galim dar- vos kelias mintis prigriebiau...

Va kas gaunas:

user posted image

P.S. jei reikės- užbaigsim bendrom jėgom. Rašykit atsiliepimus... 4u.gif

psd jei turi gal gali įmesti geras labai dalykas smile.gif
Papildyta:
o tą pamokėlę mėginsiu kaip tik laiko bus daugiau gal pavyks g.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2010 10 24, 15:35)
Štai kas man gavosi.Manau pusę kelio įveikiau.Kliūtis tekstas ax.gif visus filtrus išbandžiau nu niekaip  doh.gif


na vistiek poslinkiai yra, o su filtrais reik gerokai pažaist.
ir aš dar mokausi, va šiandien bandžiau "paraižyti" medžio plokštę... biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
nepavyko man ta pamokėlė biggrin.gif ai tiek to apseisiu biggrin.gif
Atsakyti