Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

Scarlette, labai gera tema thumbup.gif Bet man atrodo kažkas panašaus buvo g.gif Tik dabar niekaip neberandu doh.gif O ieškau saldainių popierėlių- krikšto ir vestuvių.
Beje vestuvinių pati kažkiek turiu, kai tik išanalizuosiu kaip čia įkelti, įkelsiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Scarlette @ 2010 06 22, 09:32)
aš pažiūrėsiu jai ką turėsiu įkelsiu  mirksiukas.gif


ir saldainių popierėlių ax.gif Vestuvinių ir krikšto ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2010 06 22, 17:12)
Scarlette, labai gera tema  thumbup.gif  Bet man atrodo kažkas panašaus buvo  g.gif  Tik dabar niekaip neberandu  doh.gif O ieškau saldainių popierėlių- krikšto ir vestuvių.
Beje vestuvinių pati kažkiek turiu, kai tik išanalizuosiu kaip čia įkelti, įkelsiu smile.gif
Papildyta:
ir saldainių popierėlių  ax.gif  Vestuvinių ir krikšto  ax.gif  4u.gif

būdavo tokia tema bet ji jau buvo pilna ir užrakinta tai už tai patvirtino mums naują mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis, reikia etiketes krikstynoms leles koja blush2.gif Gal galit padeti? Busiu labai dekinga...
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 06 23, 15:52)
Labutis, reikia etiketes krikstynoms leles koja  blush2.gif  Gal galit padeti? Busiu labai dekinga...

labas nelabai supratau kas las leles koja?kas čia yra? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 06 23, 16:30)
labas nelabai supratau kas las leles koja?kas čia yra? blush2.gif  smile.gif



Cia pavyzdukas user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 06 23, 18:32)
Cia pavyzdukas user posted image

TAU BŪTINAI SU TOKIA LĖLE REIKIA?
Atsakyti
Zinoma ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 06 23, 19:46)
Zinoma ne  smile.gif

o etiketės kam reikia šampanui?degtinei?
Atsakyti
Ne ne, tiesiog ant "pleskutes" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 06 23, 21:13)
Ne ne, tiesiog ant "pleskutes"  biggrin.gif

hm nelabai tada padėsiu nes neturiu pleškutės šablonos. ax.gif
Atsakyti
Nereikia jokio sablono, jei gali padaryk paprasciausiai kvadratini kaip tam paveiksliuke ir viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 06 23, 21:19)
Nereikia jokio sablono, jei gali padaryk paprasciausiai kvadratini kaip tam paveiksliuke ir viskas  blush2.gif

o tai išmatavimus nežinant kaip tu atsispauzdinsi gausis arba be galo didelė kad netiks visai tai pleškutei arba visai maža taip atitaikyti labai sunku žinok. rolleyes.gif
Atsakyti