Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

user posted image

"Alisos" kalendorius

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 05, 12:19)
Užėjau į SM skyrelį "Paslaugos" pasižiūrėti maketavimo darbelių. Tikrai, labai gražus ir profesionalus atlikimas. wub.gif

Na Jusu ne kiek prastesni , negu "shedevrai" ish paslaugu skirelio......drasiai galite pabandyti ir pinigeliu uzsidirbt thumbup.gif
Turite skoni ir saiko pojuti (nebandot i viena montazha ikisht max. photoshopo efektu). Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lira @ 2010 10 05, 17:46)
Na Jusu ne kiek prastesni , negu "shedevrai" ish paslaugu skirelio......drasiai galite pabandyti ir pinigeliu uzsidirbt thumbup.gif
Turite skoni ir saiko pojuti (nebandot i viena montazha ikisht max. photoshopo efektu). Sekmes  smile.gif

... 4u.gif ,tačiau jei atsiduot Fotoshopui "už pinigėlius" lotuliukas.gif , bijau laiko mokytojaut nebeliks. Va kai visai krizė prispaus- tada žiūrėsim... biggrin.gif
O kol kas savo malonumui dirbu kai yra laisvesnė minutė...
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2010 10 05, 15:04)
Irmavitikrai labai gražūs darbeliai wub.gif rėmelių ir aš paėmiau keletą thumbup.gif

Dar reiktų labai su Garfildu.Kažkada buvau čia užtikusi nuorodėlę tokių rėmelių.Perinstaliavau pc ir nebeliko jų pas mane.Dabar niekaip nebegaliu rasti iš kur siunčiausi.Gal kas padės ax.gif

reik rėmelio dėl foto? va tokio pvz.:

user posted image

Nuoroda

ar kažkokio kito varianto? Kad veidą įdėt kokiam Garfildo draugui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlette @ 2010 10 05, 14:39)
reikia rėmelių su garfildu?ar klipartų? smile.gif

rėmelių ax.gif

Irmavi labai ačiū gražus rėmelis mirksiukas.gif kalendorius irgi thumbup.gif
Atsakyti
Jei dar reikia ax.gif ...iš interneto platybių... blush2.gif ...
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 05 spalio 2010 - 21:26
O gal maketukų kalendoriams turite? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=PASmane,2010 10 05, 21:21]
Jei dar reikia ax.gif ...iš interneto platybių... blush2.gif ...

labai,labai ačiū 4u.gif turim tokį Garfildo ir Žmogaus voro gerbėją blush2.gif taigi niekada nebus per daug rėmelių thumbup.gif
Atsakyti
Kalendorius lapkričiui...

user posted image

Vėl bandžiau su "skrebukų" rinkinuku pažaist. Jei patinka- prašau siųstis.
Galite patalpint foto pagal pageidavimą.

PNG failas archyve.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 05, 16:34)

QUOTE(Irmavi @ 2010 10 05, 17:06)

remelis "per grazus" fotografijai.... arba remelio taip neapkraukite arba nuotrauka paryskinkte (kontrastinguma uzdekite).....
pritariu kazkriai forumietei, kad jusu darbeliai skolingi... drasiai galiu teigti jog kai kurioms is "paslaugu" skyrelio dar tolokai iki jusu drinks_cheers.gif sekmes kuryboje
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 10 06, 20:03)
remelis "per grazus" fotografijai.... arba remelio taip neapkraukite arba nuotrauka paryskinkte (kontrastinguma uzdekite).....
pritariu kazkriai forumietei, kad jusu darbeliai skolingi... drasiai galiu teigti jog kai kurioms is "paslaugu" skyrelio dar tolokai iki jusu  drinks_cheers.gif  sekmes kuryboje

4u.gif , " veidrodzio" sluoksnio (layer) kontrastas reguliuojasi, nuotrauką galima stipriai išryškinti, arba "veidrodžio" efektą galim panaikinti ištrinant sluoksnį. PSD faile numatytas pilnas valdymas. Nereikalingas detales galit pašalint ar pakoreguoti dydį...
P.S. Čia ne mano autorinis darbas, blush2.gif , aš visai nedaug čia nagučių prikišau... smile.gif
Atsakyti
1 gimtadieniui gal turite ka nors ant sampano butelio? blush2.gif
Atsakyti