Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Fotoshopui V

Aciu mergaites thumbup.gif
Atsakyti
Žinau, kad prašau paskutinę minutę, blush2.gif bet gal kas nors turite kokį nors atviruką tinkamą mokytojo dienai? Su tuščiu plotu, nes norėsiu užrašyti dar sveikinimą 4u.gif Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2010 10 04, 16:01)
Žinau, kad prašau paskutinę minutę,  blush2.gif  bet gal kas nors turite kokį nors atviruką tinkamą mokytojo dienai? Su tuščiu plotu, nes norėsiu užrašyti dar sveikinimą  4u.gif Ačiū  wub.gif

kada reik> kokia riba?

Va...greit padariau...kažką galima ir pakoreguoti pagal norus... smile.gif

user posted image

Jei tiks ar norėsit patobulint- rašykit čia ar į AŽ. Nuorodą į atviruką duosiu (nemokamai) biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 04 spalio 2010 - 15:50
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 04, 16:14)
kada reik> kokia riba?

Va...greit padariau...kažką galima ir pakoreguoti pagal norus... smile.gif

user posted image

Jei tiks ar norėsit patobulint- rašykit čia ar į AŽ. Nuorodą į atviruką duosiu (nemokamai)  biggrin.gif  4u.gif


Trys šiek tiek skirtingi variantai. > Čia
Atsakyti
Užėjau į SM skyrelį "Paslaugos" pasižiūrėti maketavimo darbelių. Tikrai, labai gražus ir profesionalus atlikimas. wub.gif
Vat ir pagalvojau,- gal ir aš galėčiau ką panašaus pasidaryt PS pagalba?
Pasitelkiau fantaziją, o taip pat "skrebukų" rinkinukus, padirbėjau fotofiltrais...na ir gavau šiokį tokį rezultatą. Gal ir nieko gavos? g.gif
Bandysiu dar, labai jau patiko dirbt smile.gif . Jei koks gražesnis darbelis gausis- tai čia pateiksiu šabloną.
Žinia aš ne profesionalė ir pinigų nereikalauju- dirbu savo malonumui... smile.gif

O čia mano "kūrinėlis":

user posted image

Va kaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 05 spalio 2010 - 12:20
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 05, 13:19)
Užėjau į SM skyrelį "Paslaugos" pasižiūrėti maketavimo darbelių. Tikrai, labai gražus ir profesionalus atlikimas. wub.gif
Vat ir pagalvojau,- gal ir aš galėčiau ką panašaus pasidaryt PS pagalba?
Pasitelkiau fantaziją, o taip pat "skrebukų" rinkinukus, padirbėjau fotofiltrais...na ir gavau šiokį tokį rezultatą. Gal ir nieko gavos? g.gif
Bandysiu dar, labai jau patiko dirbt  smile.gif . Jei koks gražesnis darbelis gausis- tai čia pateiksiu šabloną.
Žinia aš ne profesionalė ir pinigų nereikalauju- dirbu savo malonumui... smile.gif

O čia mano "kūrinėlis":

user posted image

Va kaip...

tikrai labai gražu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Irmavitikrai labai gražūs darbeliai wub.gif rėmelių ir aš paėmiau keletą thumbup.gif

Dar reiktų labai su Garfildu.Kažkada buvau čia užtikusi nuorodėlę tokių rėmelių.Perinstaliavau pc ir nebeliko jų pas mane.Dabar niekaip nebegaliu rasti iš kur siunčiausi.Gal kas padės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnisa @ 2010 10 03, 04:04)

Didelis aciu, labai grazu, tiko!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiniux @ 2010 10 05, 15:04)
Irmavitikrai labai gražūs darbeliai wub.gif rėmelių ir aš paėmiau keletą thumbup.gif

Dar reiktų labai su Garfildu.Kažkada buvau čia užtikusi nuorodėlę tokių rėmelių.Perinstaliavau pc ir nebeliko jų pas mane.Dabar niekaip nebegaliu rasti iš kur siunčiausi.Gal kas padės ax.gif

reikia rėmelių su garfildu?ar klipartų? smile.gif
Atsakyti
Na, merginos...kas nori tokio "superkalendoriaus" ? biggrin.gif

Gan "galingas" :masė sluoksnių ir užraktų. Galimybė patalpint savo foto (veidrodyje). Kalendoriai ENG ir RU 2010-2012 metams (aš įdėjau mūsiškį 2011 m. papildomai, bet čia kitokios spalvos ir šriftai- originale gražiau viskas).
Ar įkelt į talpyklą parsisiuntimui? (80 Mb archyvas)

Va tas šedevras:

user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 10 05, 16:34)
Na, merginos...kas nori tokio "superkalendoriaus" ?  biggrin.gif

Gan "galingas" :masė sluoksnių ir užraktų. Galimybė patalpint savo foto (veidrodyje). Kalendoriai ENG ir RU 2010-2012 metams (aš įdėjau mūsiškį 2011 m. papildomai, bet čia kitokios spalvos ir šriftai- originale gražiau viskas).
Ar įkelt į talpyklą parsisiuntimui? (80 Mb archyvas)

Va tas šedevras:

user posted image

wub.gif

įkelk thumbup.gif
Atsakyti
...iš pradžių duodu nuorodą rėmeliui iš tos pačios serijos: čia.

user posted image

Daugiasluoksnis PSD.

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 05 spalio 2010 - 16:06