Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

QUOTE(viilda @ 2010 07 07, 22:20)

man taip pat thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
"Vyras mėgaujasi laime, kurią patiria, moteris – laime, kurią ji suteikia.”
Atsakyti
Kokią kryptį bepasirinktum, visada atsiras tas, kuris pasakys, jog esi neteisus. Visada iškyla sunkumų, kurie vilioja tave patikėti, jog tavo kritikas yra teisus. Veiksmų plano sudarymas ir jo laikymasis iki pabaigos reikalauja.... drąsos. (Ralph Waldo Emerson)
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 07 08, 20:04)
Kokią kryptį bepasirinktum, visada atsiras tas, kuris pasakys, jog esi neteisus. Visada iškyla sunkumų, kurie vilioja tave patikėti, jog tavo kritikas yra teisus. Veiksmų plano sudarymas ir jo laikymasis iki pabaigos reikalauja.... drąsos. (Ralph Waldo Emerson)

Labai patiko wub.gif Jei galima parašiukui pasiskolinsiu 4u.gif
Atsakyti
Kai jie ištyrė visas visatos saules ir visas saules supančias planetas, jie suprato, kad visatoj nėra daugiau gyvybės ir kad jie yra vienui vieni. Ir jie buvo labai laimingi, nes tada jau žinojo, kad patys gali tapti visu tuo, ką įsivaizdavo rasiantys...
Atsakyti

Tol, kol neatleisi kažkam, tai užims brangią vietą tavo mintyse. (Isabelle Holland)

QUOTE(ernesin @ 2010 07 08, 22:17)
Labai patiko wub.gif Jei galima parašiukui pasiskolinsiu 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Ant laiptų sėdi ir verkia rytas, skaitydamas nakties atsisveikinimo laišką.

Aš nesu kūnas, turintis sielą, aš esu siela, turinti regiamąją dalį, vadinamą kūnu.

Kaip patenka šviesa į pastatą? pro neuždengtą langą. Kaip patenka šviesa į žmogų? Jeigu meilės durys neužvertos.

Aš nebėgu nuo tavęs, aš einu lėtai. Ir mane žudo tai,kad aš tau nerūpiu tiek, kad tu mane sustabdytum.

Praeitis- istorija, ateitis- paslaptis, dabartis-dovana, kuria turime džiaugtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smile;): 10 liepos 2010 - 16:23
sakai,ai,tingiu,o iš tiesų mintyse-bijau.Bijau,kad nepasiseks,bijau kad nesugebėsiu,kad nusivilsiu.
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 07 10, 23:21)
sakai,ai,tingiu,o iš tiesų mintyse-bijau.Bijau,kad nepasiseks,bijau kad nesugebėsiu,kad nusivilsiu.



kamius, jūsų avataras amazing wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Soryy, už OT
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2010 07 11, 10:30)
kamius, jūsų avataras amazing  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Soryy, už OT



ačiū,malonu smile.gif



gyvenimas-šokoladinė dėžutė; nekad nežinai,kuo nustebins.. Forest Gump
Atsakyti
Не нyжнo мечтать, нyжнo быть мечтой! (nereikia svajoti, reikia būti svajone)
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2010 07 12, 01:02)
gyvenimas-šokoladinė dėžutė; nekad nežinai,kuo nustebins.. Forest Gump

good.gif
Atsakyti
Kuo grindžiamas laimės kelias? Akmenimis, nukritusiais nuo širdies. [V. Karalius]
Atsakyti