Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Jei verki dėl vyro, reiškia jis nevertas tavo meilės, nes tas kuris vertas, niekada neleis tau verkti..
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 27, 00:39)
Jei verki dėl vyro, reiškia jis nevertas tavo meilės, nes tas kuris vertas, niekada neleis tau verkti..


Labai patiko. Teisingi zodziai thumbup.gif
Atsakyti
Aš bijau, kad tu neatsargiu judesiu, žvilgsniu, žodžiu, mintimis nesugriautum meilės altoriaus, kurį Tau pastačiau... J. Ivanauskaitė
Atsakyti
Kartais tik trūksta vieno žmogaus, o atrodo, kad ištuštėjo visas pasaulis..
Atsakyti
Jeigu atsuksite veidą į saulės šviesą, nematysite šešėlių. (Hellen Keller)

Aš esu toks protingas, kad kartais pats nesuprantu nė vieno žodžio, ką sakau. (Oscar Wilde)

Niekada nesigrumkite su kiaule. Jūs abu susipurvinsite, bet kiaulė gėrėsis tuo. (Cale Yarborough)

Geriau uždegti vieną žvakę, negu keikti tamsą (Rytų išmintis)

Atsakyti
Solidarumas man, kad kai kalbi, tuo pačiu ir mąstai, kad žodžiai, kuriuos tari, neužgautų kitų jausmų....
Atsakyti
Žmonės, būkite žmoniški! Tai svarbiausia jūsų pareiga. (Ž. Ž. Ruso)




QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2010 06 28, 16:33)
Kartais tik trūksta vieno žmogaus, o atrodo, kad ištuštėjo visas pasaulis..

atitinkantis realybe smile.gif
Atsakyti
Širdis - namai. Ir kiekvieną kartą, įsileisdamas žmogų, tikiesi, kad įsileidi svečią. Bet ką daryti su tais, kurie nenusivalo kojų?
Atsakyti
Kompiuteris- nuostabus išradimas, gali nuolat taisyti klaidas ir išsiųsti patį geriausią variantą. O kad taip būtų galima perrašyti kai kuriuos gyvenimo puslapius, palikti tik tai, kas tobula... Deja, jie lieka ir verčia mokytis iš klaidų. (I.Buivydaitė)
Atsakyti
Prieš pradėdamas svajoti pagalvok - o jeigu išsipildys.
Atsakyti
Širdis įpranta tikėti tuo, ką įpranta sakyti lūpos...
Atsakyti
QUOTE(Laryte @ 2010 06 29, 07:29)
Solidarumas man, kad kai kalbi, tuo pačiu ir mąstai, kad žodžiai, kuriuos tari, neužgautų kitų jausmų....

auksiniai zodziai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo do22: 01 liepos 2010 - 15:10