Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

"Nebijok lėtai augti; bijok stovėti vietoje." (Kinų patarlė)
Atsakyti
„Įeikite pro ankštus vartus, nes erdvūs vartai ir platus kelias į pražūtį, ir daug juo einančių. Kokie ankšti vartai ir koks siauras kelias į gyvenimą! Tik nedaugelis jį atranda.“ (Mat 7,13-14 Naujasis Testamentas).
Atsakyti

Gali būti, kad šiame pasaulyje tu tik žmogus, bet kam nors tu visas pasaulis.Gabrielis Garsija Markesas

Niekada nenustok šypsotis, net kai tau liūdna: kas nors gali įsimylėti tavo šypseną. Gabrielis Garsija Markesas

Kai jūsų Mama pykstasi su Tėveliu, neleiskite jai šukuoti jūsų plaukų. biggrin.gif

Geriausia vieta kur galite būti, kai esate liūdnas yra senelio keliai.

Jei sausus pusryčius perkate pagal dribsnius, o ne pagal žaisliuką pakuotės viduje – vadinasi jau suaugote.

Jeigu tau kas nors spardo užpakalį, vadinasi, tu stovi priekyje...
rolleyes.gif
Atsakyti
Saugi vieta-tai pirmiausia zmones,su kuriais tu saugus,nes aplinka ne visada suteikia saugumo pojuti.
Atsakyti
Pamilkite mus juodučius, o baltučius mus bet kas pamils.
Atsakyti
You are sugar in my tea, jam in my donuts

( tai pasake vaikas - apibudino kaip jis myli, man labai patiko )

Vertimas:
Tu esi cukrus mano arbatoje, dzemas mano spurgoje
Atsakyti
"Praleiskime bent vieną dieną neskubėdami ir apdairūs, kaip pati Gamta. Lai riešuto kevalas ar uodo sparnas, netyčia pasimaišęs po kojomis, neišmuša mūsų iš vėžių." (H. David Ihoreau)
Atsakyti
Siūlau ne gyventi, o žaisti gyvenimu. Juoktis iš tų, kurie kažkada juokėsi iš Tavęs. Išmokti išeiti iš kitų gyvenimo ir užtrenkti po savęs duris. Rizikuoti prarasti viską, dėl akimirkos triumfo, kuris suteiks teisę sušukti: aš laiminga.
Atsakyti
Žmogui labai naudinga patirti tam tikrą pasipriešinimą. Aitvarai kyla prieš vėją, o ne pavėjui.
Atsakyti
Gali būti, kad Dievas nori, jog mes sutiktume netinkamus žmones iki tol, kol sutiksime tą vienintelį, kad kai tai atsitiks mes būtume už tai dėkingi.

Nepainiokit manęs su mano gyvenimu.

Jeigu mano ašara būtu verta bent vieno cento, dabar aš būčiau milijonierė.

Meilė yra tai, kas tave verčia šypsotis net kai esi pavargęs.

Nutapyk man širdį kurioje atsispindėtų tavo meilė man.

Buvau tau geriausia , gal ne gražiausia, bet geriausia ir Tu tai žinai. Tokia vienintelė tavo ilgam merginų saraše, gali neigt , bet giliai širdį ir pats tai žinai. Tokia, kuri Myli tave nesvarbu koks asilas bebūtum. Bet aš pamiršiu tave, o tu mane vis dažniau prisiminsi.
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2010 06 26, 12:52)
Žmogui labai naudinga patirti tam tikrą pasipriešinimą. Aitvarai kyla prieš vėją, o ne pavėjui.

Labai, labai wub.gif
Atsakyti
Ir aš norėčiau, kad kartais ne tik aš, bet ir mano širdis mokėtų negrįžti ir nekartoti tų pačių klaidų, kad kartais ir ji nenorėtų daugiau tavęs mylėti.
Atsakyti