Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

FILTRAI...

Istorija ši buvo prieš daugelį metų...
Vieną kartą garsus graikų filosofas Sokratas (469-399 m.pr.m.e) susitiko gatvėje pažįstamą ir tas jam sako:
- Sokratai, žinai, ką aš ką tik išgirdau apie vieną iš tavo mokinių?
- Palauk, prieš tai, kai tu man visą šitą papasakosi, noriu atlikti mažytį egzaminą, kuris vadinasi "trigubas filtras".
- Trigubas filtras?
- Taip, - tęsė Sokratas. - Prieš ką nors pasakodamas man apie mano mokinį, būtų gerai, jei nors minutėlę pagalvotum ir prafiltruotum tai, ką tu čia man ruošiesi pasakoti. Pirmas filtras - teisingumas. Tu absoliučiai įsitikinęs, kad tai, ką tu man ruošiesi papasakoti yra visiška tiesa?
- Ne, Sokratai, aš išgirdau tai iš vieno pažįstamo ir nusprendžiau...
- Vadinasi,- pasakė Sokratas - tu tiksliai nežinai, ar tai tiesa, tada išbandom antrąjį filtrą - gėrybingumą. Ar tai, ką tu ruošiesi papasakoti apie mano mokinį,- tame yra kas nors gero?
- Ne, kaip tik atvirkščiai...
- Taigi, sako Sokratas,- tu nori man pasakyti apie jį kažką blogo ir tu nesi įsitikinęs, kad tai tiesa. Bet tu dar gali praeiti išbandymą ir pranešti man šitą informaciją, jei ji praeis per trečiajį filtrą - naudingumą. Ar tai, ką tu ruošiesi papasakoti, atneš man kokios nors naudos?
- Greičiausiai, kad ne...
- Tokiu atveju, jei tu ruošiesi man papasakoti kažką neigiamo, neteisingo
ir nenaudingo apie mano mokinį, tai kam iš viso pasakoti? – Taip, Sokratai, kaip visada tu visiškai teisus.
Būtent todėl Sokratas yra laikomas didžiu filosofu ir būtent todėl jį visi gerbia. Ir būtent tai paaiškina tą faktą, kad Sokratas taip ir nesužinojo, kad jo
mokinys Platonas permiegojo su jo žmona Ksantipe...
Atsakyti
**********
Na gal truputį eterio skirkim ir vyrams, gal ir jų čia kartais apsilanko...
arba šiaip paskaitinėjimui...



Praktinis vadovas vyrams ☺

...KAIP JAUČIASI MOTERIS, KAI LAUKIASI


Kai moteris laukiasi, ji tampa labai nervinga. Ji pradeda elgtis kaip vaikas: zyzia ir skundžiasi tuo, kad jos vyras nedėmesingas. Atsiranda keistų norų, kuriuos kažkodėl reikia labai greitai išpildyti. Ji tampa egocentriška ir visą laiką skundžiasi keistais negalavimais. Paaiškinti jai, kad jos padėtis – natūrali, ir kad milijonai moterų gimdė milijonus kartų – neįmanoma. Suprasti, kaip jaučiasi moteris galima tik vieninteliu būdu – pasistengti pabuvoti jos kailyje. Atlikite stropiai mūsų siūlomus pratimus visą tą laiką, kai jūsų sutuoktinė laukiasi, ir jūsų mylimoji jums nebebus daugiau mįslė. Sėkmės!


****

1-3 mėnesiai

1) kiekvieną vakarą susiorganizuokite sau apsinuodijimą – pvz.,išvakarėse gerkite degtinę su alumi be užkandos;

2) Kitą ryte atsikelkite, išgerkite migdomųjų ir eikite į darbą. Jeigu smarkiai vimdo, likite namie, bet malonėkite apsitvarkyti ir paruošti pietus;

3) Prie kojų prisiriškite maišelius su smėliu - po pusantro kilogramo;

4) Valgykite varškę. Jei nesinori - po truputį;

5) To nevalgykite, jums negalima. Šito – taip pat. Ir ano. Geriau - obuolį;

6) Meskite cigaretę, jūs ką?

7) Prigulkite ir dar suvalgykite jogurto.

8) Šluostykite, jei apsivėmėte. Ir nekvieskite žmonos - ji užsiėmusi.

9) Nueikite į polikliniką ir duokite kraujo iš venos analizams (ŽIV ir sifilio);

10) triskart per mėnesį apsilankykite pas gydytoją urologą.

***

3-6 mėnesiai


1) Prie pilvo prisiriškite čiužinį su vandeniu;

2) Jei rengiatės - nenusiriškite jo, taip ir aukitės batus;

3) Miegoti - taip pat su čiužiniu. Kaip kaip? Ant šono;

4) Nepamirškite išgerti migdomųjų ryte;

5) Prieš išeinant į darbą – litrą vandens;

6) Nakčiai išgerkite litrą vandens ir šlapimą varančių;

7) Į nosį įsikiškite vatos gumulėlį taip, kad galėtumėte kvėpuoti, bet šiek tiek trūktų oro;

8) Vatą nešiokite visą laiką. Sunku Kvėpuoti? Dažniau vėdinkite - kai kuriems tai padeda;

9) Nueikite į polikliniką ir duokite kraujo iš venos. Kaip kam? Analizams (ŽIV ir sifilio). Nesvarbu, kad jau davėte.

10) Triskart per mėnesį apsilankykite pas gydytoją urologą. Čiužinio nenurišinėkite.

***

6-9 mėnesiai


1) Kiekvieną rytą sėskite ant sukamos kėdės ir sukitės 10 minučių. Kai vestibiuliarinis aparatas atsisakys su jumis bendradarbiauti – stokitės ir eikite į darbą. Ach, jums viskas sukasi? Užjaučiu, greitai praeis.

2) Į Čiužinį pripilkite daugiau vandens;

3) Išgerkite šlapimą varančių, o darbe gerkite po stiklinę vandens kas valandą;

4) Pasistenkite labai dažnai nepalikti darbo vietos. Būkite budrus ir darbingas visą darbo dieną. Jei jums tai pakankamai lengvai pavyksta, padidinkite dienos migdomųjų dozę;

5) Taip pat padidinkite maišelių, kuriuos jūs nešiojate prisirišęs prie kojų, su smėliu svorį: tebūna jie po 2 kg kiekvienas;

6) Vakare nenusirišęs čiužinio gulkite į lovą ir būkite nuostabus meilužis!;

7) Jei jums atrodo, kad žmona turi kitą, būkite nuolaidus. Skirkite žmonai daugiau laiko ir dėmesio – juk jai taip pat sunku!

8) Nueikite į polikliniką ir duokite kraujo iš venos. Kaip tai kam? Vis tam pačiam - analizams;

9) Triskart per mėnesį apsilankykite pas gydytoją urologą. Žinoma, su čiužiniu.

***

Pabaiga


Gimdymo nežaisime, nes tai vis tiek neįmanoma. Tiesiog 20 kartą apsilankykite pas savo gydytoją - urologą, ir tegul jis jums įstato.....kur nors apelsiną. Dabar kvėpuokite giliau. Pavyko išsivaduoti? Šaunuolis.

Galite atrišti čiužinį.
Atsakyti
Gyvenimas mums duotas ne tam, kad jo nekęstume...


Сначала ты молчишь, потому что придумала причину обидеться... Потом будет неловко нарушить молчание... А потом, когда все забудется, мы просто забудем язык, на котором понимали друг друга...

Iš pradžių tu tyli, po to sugalvoji priežastį supykti... Po to nejauku nutraukti tylą... Ir galiausiai kada viskas užsimirš, mes užmiršime kalbą, kuria suprasdavome vienas kitą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergelytė: 15 spalio 2010 - 21:27
Keliais žodžiais galėčiau apibrėžti viską, ką išmokau iš gyvenimo. Jis tęsiasi.
— R. Frostas
Atsakyti
Niekada nepamiršk

Niekada nepamiršk: tai ne tavo sumanymas, kad gyveni,
ir kad kvėpuoji, sprendimas ne tavo.
Niekada nepamiršk: tai kito mintis, kad tu gyveni,
ir kad kvėpuoti gali – Jo dovana tau.
Niekada nepamiršk: taip niekas negalvoja ir nejaučia,
Ir nesielgia kaip tu, ir niekas nesišypso, kaip tu dabar šypsais.
Niekada nepamiršk: niekas nemato lygiai tokio pat dangaus kaip tu, ir niekad visko
Nežinos, ką tu žinai.
Niekada nepamiršk: tavo veido daugiau neturi niekas pasaulyje, ir tokias akis turi tik tu.
Niekada nepamiršk: tu turtingas, nesvarbu, turi pinigų ar stokoji jų.
Tu gali gyventi! Niekas negyvena taip kaip tu!
Tu esi lauktas, ne koks atsitiktinumo vaikas, ne
užgaida gamtos,
ir nesvarbu, ar tu esi harmonijoj,
ar dainuoji savo dainą.
Tu esi mintis Dievo,
Nepakartojama, be to,
Tu esi tu!

Autorius: Jurgen Werth
Atsakyti
QUOTE(lavega @ 2010 10 16, 21:09)
Niekada nepamiršk


Gražu wub.gif
Atsakyti
Jei gyventi, tai skristi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*valdonė* @ 2010 10 17, 08:15)
Jei gyventi, tai skristi  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
paskutiniai žodžiai... wub.gif
Atsakyti
Vasaros dieną verandoje sėdėjo dvi gruzinės, jos gėrė atšaldytą arbatą, viena iš jų - jaunamartė - lankė savo motiną. Moterys kalbėjosi apie vedybas, įsipareigojimus.
Senoji pasuko ledukus savo stiklinėje, ramiai pažvelgė į dukrą ir tarė:
„Nepamiršk savo draugių. Kuo vyresnė būsi, tuo svarbesnėmis jos taps. Nesvarbu kiek stipriai mylėsi savo vyrą ar vaikus, tau vis tiek reikės draugių. Nepamiršk lankytis su jomis pamėgtose vietose dabar ir po to, kartu veikti tai, ką buvote pamėgusios. Tau reikės kitų moterų draugijos. Moterims visada reikia."
Jaunajai tai pasirodė keista: „Aš esu ką tik ištekėjusi, ką tik įžengiau į vedusiųjų pasaulį, aš jauna subrendusi moteris, o ne mergaitė, kuriai reikia draugių. Mes puikiai sutariame, turėsime šeimą, tai padarys mano gyvenimą pilnaverčiu."
Bet ji išklausė motinos ir metams bėgant saugojo ryšius. Kai 50 metų jau buvo užkloję vieni kitus, ji žinojo:
„Draugės pasaugo mūsų vaikus ir paslaptis. Draugės padeda suruošti vaikų vestuves. Draugės juokiasi kartu ir tam nereikia ypatingo preteksto. Draugės duoda patarimus, - kartais mes juos priimame, kartais ne. Draugės ne visada sako, kad esi teisi, bet paprastai tai daro sąžiningai. Draugės ne visada pritaria tavo pasirinkimams, bet jos vis tiek tave myli. Draugės padeda surinkti likučius, ko nors netekus. Draugės išklauso, kai
vaikai užgauna širdį. Draugės išklauso, kai prarandi darbą ar brangų žmogų. Draugės yra ir dukros, ir seserys, ir kitos gentainės.“
Gamta ir gyvenimas padaro savo darbą: pakeičia moteris, paliečia jas savo burtais ir misterijomis. Laikas praeina. Gyvenimas įvyksta. Atstumai išskiria. Vaikai užauga. Karjeros baigiasi. Darbai ateina ir nueina. Kolegos pamiršta palankumą. Meilė nudyla (nusiblizgina) ir ištuštėja. Vyrai nepaskambina pažadėję. Bet draugės yra čia, nesvarbu, kiek mylių tarp jūsų.
Kai turėsi pereiti tą vienišą slėnį, tu turėsi jį pereiti viena. Bet slėnio pakraštyje stovės mūsų draugės, kurios mus stebi, meldžiasi už mus ir laukia ištiesusios rankas. Kartais jos netgi sulaužo taisykles ir pradeda eiti šalia mūsų. Arba ateina ir išneša mus.
Pasaulis būtų kitoks be jų ir aš būčiau kitokia.
Kai mes pradedame šį nuotykį vadinamą moteryste, mes neturime supratimo kiek neįtikėtino džiaugsmo ir nuoskaudų mūsų laukia, mes
nežinome ir to, kiek mums reikės vienai kitos draugystės.
Jos reikia kasdien... Vis dar.
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2010 10 17, 13:15)
Vasaros dieną verandoje sėdėjo dvi gruzinės, jos gėrė atšaldytą arbatą, viena iš jų - jaunamartė - lankė savo motiną. Moterys kalbėjosi apie vedybas, įsipareigojimus.

NEREALU wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
*Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusį ir iš visų jėgų reikalauti, ko trokšti... wub.gif
*Aš supratau, kad amžius būtų svarbu tik tada, jei būtumei sūris.
Atsakyti