Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

QUOTE(Diamonds @ 2010 10 13, 08:59)
Neskaičiuok ką turi kiti - verčiau pademonstruok ko neturi kiti  4u.gif


Labai grazus Jusu parasas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebuklinga: 13 spalio 2010 - 12:45
Bjaurus žodis yra atsiprašau. Jo niekad niekas nemokės ištarti iš širdies.. Nes tie, kurie tai moka, nesielgia taip, kad tektų jį tarti...

***

O aš ėjau ir šypsojausi, nes nebegalėjau sulaikyti ašarų...

***

Laimingiausi žmonės yra tie, kurie per daug užimti, kad galvotų, ar jie laimingi, ar ne.

***

Jei labai noriu, kad apkabintum, tai dar nereiškia, kad kažkas atsitiko. Nebemoku būti viena. Nebemoku būti be tavęs.

***

Jeigu tikėti savo atvaizdu baloje - tu mažas ir purvinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *amira*: 14 spalio 2010 - 14:32
Balta gėlė ant pliko lauko…Tai ašara ant mano skruosto, kurios taip niekas niekada nenubrauks. Ji tekės lyg amžinas upelis miško seklumoj. Nepasiekiama. Sūri. Karti! Bet kam tai rūpi? O gi niekam. Ji nesuras to kelio, kurio ieškos ilgai ilgai… Amžinybę. Bet gal…nereikia. Ašara nubėgs. Išdžius. Bet liks žymė. Jos niekas neištrins. Nesugebės. Žymė, kuri primins tai, kas įvyko. Ne taip jau seniai. Toks jau šis gyvenimas: verki, verki, verki…be galo!!.. Vieniša. Ji vieniša. Ir aš vieniša. Taip jau yra. Nieko nepakeisi. Gyvenimas pilkas, kaip ta gėlė prieš akis. bet tai viltis...


jei nori turėti tai, ko dar neturi, padaryk tai, ko dar niekad nesi daręs... ir geriau gailėtis kad pamėginai,negu gailėtis kad sėdėjai sudėjęs rankas ir nieko nedarei...


Atsakyti
Jausmai keičiasi - prisiminimai ne.

Atsakyti
Aš žinau, kad pasaulis netobulas ir tobulesnis būti negali, tačiau privalau gyventi ir mąstyti, taip lyg, jis būtų kitoks.
***

Jei paprasčiausiai žvelgiu į tave ir šypsausi tau, o mano delne atsiranda tavo ranka.Tuomet tu išgirsi reikalingus žodžius mano tyloje.
***

Kai mums sekasi, draugai mus pažįsta. Kai mums nesiseka, mes pažįstame savo draugus.
***

Nusipirkau gaublį, kad galėčiau nusispjaut ant viso pasaulio. biggrin.gif
***
Atsakyti

Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena...
Atsakyti
Kai kas ir ant laužo džiūgauja, triumfuoja ne todėl, kad įveikė skausmą, o todėl, kad nejaučia jo ten kur tikėjosi.

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies.

Jei kas eina iš širdies, širdį ir pasiekia...
Atsakyti
Viskas gali pasikeisti akimirksniu. Bet nesijaudink - Dievas neužsimerkia nė akimirkai.

Gyvenimas nėra perrištas kaspinu, bet vis tiek jis yra dovana.
Atsakyti
40 metu vedybinio gyvenimo..

Pagyvenusi pora, abu mazdau po 60 metu, svencia 40 metu vestuviu jubilieju mazame, ramiame ir romantiskame restorane.
Staiga ant ju stalo nusileido mazute feja ir sako: “Uz tai kad esate tokia grazi ir pavyzdine sutuoktiniu pora, ir kadangi jus jau tiek laiko prabuvot kartu ir vis dar vienas kita tebemylit, as ispildysiu po viena jusu nora”.

Zmona taip apsidziauge ir sako: “Oi, as noriu apkeliauti pasauli su savo mylimu vyru!” Feja sumojuoja savo stebuklinga lazdele ir – poof – 2 kruizinio laivo bilietai atsiduria zmonos rankose.
Vyras minute pagavlojo, ir sako: “na, visa tai labai romantiska, bet tokia galimybe gyvenime pasitaiko tik karta, tad, nepyk mano meile, bet mano noras yra tureti zmona uz mane jaunesne 30-cia metu”.
Zmona ir feja - abi labai nusivyle, bet, noras yra noras…
Tad, feja sumuojuoja savo stebuklinga lazdele ir….. poof – vyras tampa 92 metu senumo.
Sios istorijos moralas: vyrai kurie yra nedekingi sunsnukiai ir kiaules turetu prisiminti kad fejos yra moterys…. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajaus mama @ 2010 10 15, 15:29)
40 metu vedybinio gyvenimo..

Pagyvenusi pora, abu mazdau po 60 metu, svencia 40 metu vestuviu jubilieju mazame, ramiame ir romantiskame restorane.
Staiga ant ju stalo nusileido mazute feja ir sako: “Uz tai kad esate tokia grazi ir pavyzdine sutuoktiniu pora, ir kadangi jus jau tiek laiko prabuvot kartu ir vis dar vienas kita tebemylit, as ispildysiu po viena jusu nora”.

Zmona taip apsidziauge ir sako: “Oi, as noriu apkeliauti pasauli su savo mylimu vyru!” Feja sumojuoja savo stebuklinga lazdele ir – poof – 2 kruizinio laivo bilietai atsiduria zmonos rankose.
Vyras minute pagavlojo, ir sako: “na, visa tai labai romantiska, bet tokia galimybe gyvenime pasitaiko tik karta, tad, nepyk mano meile, bet mano noras yra tureti zmona uz mane jaunesne 30-cia metu”.
Zmona ir feja - abi labai nusivyle, bet, noras yra noras…
Tad, feja sumuojuoja savo stebuklinga lazdele ir….. poof – vyras tampa 92 metu senumo.
Sios istorijos moralas:  vyrai kurie yra nedekingi sunsnukiai ir kiaules turetu prisiminti kad fejos yra moterys…. tongue.gif


Čia tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajaus mama @ 2010 10 15, 16:29)
Sios istorijos moralas:  vyrai kurie yra nedekingi sunsnukiai ir kiaules turetu prisiminti kad fejos yra moterys…. tongue.gif

thumbup.gif
Atsakyti

Kaip visada būti kartu

Prieš daugelį metų uolingu kalnynu keliavo misionierius su vedliu – jaunu indėnu.
Kiekvieną vakarą, saulei leidžiantis visada tuo pačiu metu, jaunasis indėnas šiek tiek pasitraukdavo į šalį, atsigręždavo į saulę ir imdavo ritmingai judinti kojas bei tyliu balsu dainuoti švelnią ilgesingą dainą.
Šokančio ir dainuojančio indėno vaizdas saulėlydžio fone kėlė misionieriaus nuostabą ir smalsumą. Vieną dieną jis ėmė ir paklausė jaunojo vedlio:
- Ką reiškia šios keistos apeigos, kurias atlieki kas vakarą?
- O, viskas labai paprasta, – paaiškino indėnas. – Tą dainą sukūrėme su žmona. Kai mums tenka kuriam laikui išsiskirti, kiekvienas, kad ir kur būtų, atsigręžia į saulę prieš pat jos laidą ir dainuodamas šoka. Taip net būdami toli kiekvieną vakarą dainuojame ir šokame drauge.

Atsakyti