Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

QUOTE(tutifruti @ 2010 10 11, 20:18)
Aš nepavydžiu savo Ex kai pamatau jį su kita.Tėvai mane visuomet mokė atiduoti panaudotus žaislus likimo nuskriaustiems  biggrin.gif


labai jau supykusi mergaite uzrase tuos zodzius..
Atsakyti
Neišreikšta meilė yra lyg linksėjimas kam nors tamsoje. Tu žinai, ką tam žmogui jauti, bet jis to nežino...

Jausmai geri tuo, kad nuveda mus klystkeliais, o logika – kad parveda paklydus atgal. – O. Vaildas.





P.s QUOTE(tutifruti @ 2010 10 11, 20:18) "Aš nepavydžiu savo Ex kai pamatau jį su kita.Tėvai mane visuomet mokė atiduoti panaudotus žaislus likimo nuskriaustiems "

NEMIRTINGAS biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2010 10 12, 10:53)
labai jau supykusi mergaite uzrase tuos zodzius..



nereikia šitaip visko sureikšminti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 10 12, 10:53)
Mano teveliai taip pat ismoke kitu neizeidineti  mirksiukas.gif
nes pasirodo ir as su tokiu pat kazkurios paneles zaisliuku laimingai gyvenu   wub.gif  wub.gif


Anksčiau ar vėliau kiekvienai, manau, tenka pabuvoti abiejose barikadų pusėse... ax.gif Aš šiuo metu visai nesupykčiau, jei kuri man atiduotų savo žaisliuką bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2010 10 12, 11:20)
Anksčiau ar vėliau kiekvienai, manau, tenka pabuvoti abiejose barikadų pusėse... ax.gif  Aš šiuo metu visai nesupykčiau, jei kuri man atiduotų savo žaisliuką bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


pff, negausi, net nesvajok lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Muscade @ 2010 10 12, 11:22)
pff, negausi, net nesvajok  lotuliukas.gif tongue.gif


Ot, neišmokai tėvų pamokos užjausti nuskriaustuosius... tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2010 10 12, 11:25)
Ot, neišmokai tėvų pamokos užjausti nuskriaustuosius... tongue.gif  lotuliukas.gif


Ot kokia nemokša doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nu merginos jus cia gerai su tom pamokom ir likimo nuskriaustais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Bet as pazystu tokius kelis vyrus, kur zmonos apsidziaugtu, kad paimtu juos kitos, bet pasirodo, kad ju horizonte net nebuna likimo nuskriaustu lotuliukas.gif .
Atsakyti
Sorry, merginos, bet tema ne diskusijoms skirta 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Nebūkite sugeriamuoju popieriumi, sugeriančiu visas aistras ir emocijas, visus skausmus ir džiaugsmus, kuriuos aktorė gamta mums parodo gyvenimo scenoje. Būkite kaip lotosai, išskleidžiantys savo žiedlapius saulės šviesoje. Kaip lotosai, nesusitepę purvu, kuriame gimė, ir iškilę virš vandens, juos maitinančio. SATJA SAI BABA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 12 spalio 2010 - 12:53
... Štai ką pasakė VIEŠPATS: kas paženklintas marui – mirs maru, kas paženklintas kalavijui – žus nuo kalavijo, kas paženklintas badui – nuo bado mirs, kas paženklintas nelaisvei – išeis į nelaisvę!
(Jeremino knyga 15:2)
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2010 10 11, 19:18)
Aš nepavydžiu savo Ex kai pamatau jį su kita.Tėvai mane visuomet mokė atiduoti panaudotus žaislus likimo nuskriaustiems  biggrin.gif


http://www.demotyvac...ta-1262396.html 4u.gif
Atsakyti
Neskaičiuok ką turi kiti - verčiau pademonstruok ko neturi kiti 4u.gif
Atsakyti