Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

QUOTE(Auksiukė @ 2010 10 06, 14:46)
Atkreipkite dėmesį, kokio amžiaus moteris rašė  mirksiukas.gif
Manau, mintis ir yra ta, kad nereikia gyvemine "žiopsoti", čia ne verkšlenimas...truputį ne taip supratote...


na mano nuomone tokius zodzius galima sakyti tik mirties patale mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat, rekomenduoju paskaityti šią knygą, tada bus aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiukė @ 2010 10 06, 15:15)
Vat, rekomenduoju paskaityti šią knygą, tada bus aišku  biggrin.gif

Ji lietuvių kalba? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 10 06, 14:17)
Ji lietuvių kalba? mirksiukas.gif

Taip. Visos Robin Sharmos knygos labai įdomios, lengvai skaitomos ir daug gražių minčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiukė @ 2010 10 06, 14:23)
Taip. Visos Robin Sharmos knygos labai įdomios, lengvai skaitomos ir daug gražių minčių  smile.gif

drinks_cheers.gif
Sunkiu gyvenimo momentu man tos knygos išties padėjo
Atsakyti
Nesirinkti tai kas pusėtina, laukti tai kas fantastiška... 4u.gif smile.gif
Papildyta:
Žmonės, kurie iš didelės meilės išsižada individualumo, nuvilia tuos, kuriuos pasirinko mylėti...
Papildyta:
Silpnoji lytis stripresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai. smile.gif 4u.gif


Svaja-pimoji iš visų malonumų. wub.gif
Atsakyti
Ar kada nors susimąstėte, kada skauda labiausiai: kai pasakome kažką, dėl ko paskui gailimės ar kai gailimės dėl to, kad nepasakėme nieko?

Kai vienos durys užsidaro, kitos atsidaro; bet dažnai mes taip ilgai ir su gailesčiu žvelgiame į uždarytas duris, kad nematome tų, kurios atsidarė. (Alexander Graham Bell)

Ateitis priklauso tiems, kas tiki jų svajonių grožiu.


Neverk dėl to, kad baigėsi. Šypsokis dėl to, kad įvyko. (Dr. Seuss)

Sąmoningas asmuo prisitaiko prie pasaulio; nesąmoningas primygtinai bando pritaikyti pasaulį prie savęs. Todėl visas progresas nulemiamas nesąmoningo žmogaus. (George Bernard Shaw)


Geriau uždegti vieną žvakę, negu keikti tamsą (Rytų išmintis)
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2010 10 07, 12:06)
Ar kada nors susimąstėte, kada skauda labiausiai: kai pasakome kažką, dėl ko paskui gailimės ar kai gailimės dėl to, kad nepasakėme nieko?



wub.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 10 05, 22:12)
Zodziai nerealus bigsmile.gif  tokia ismintis unsure.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(tutifruti @ 2010 10 07, 12:06)

Geriau uždegti vieną žvakę, negu keikti tamsą (Rytų išmintis)

labai gera mintis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 07 spalio 2010 - 12:39
Be paliovos sruvena laikas. Jisai atrodo tartum simfonija, kurią orkestras groja man. Bet kažkas trukdo jos klausytis. Nesugaunu aš galbūt labai gražios melodijos ir ji pražus neišgirsta: jinai tik vieną kartą grojama – nes ji yra gyvenimas.
Nejau gyvenimas yra dvilypis – tik žodžiuose kilnus: mes viena kalbame, o kita darome… Kodėl negalime gyventi vien kilnųjį gyvenimą? Aš noriu jį gyventi, bet nemoku. Daryti gera noriu, o nežinau, kas gėris. Jaučiu, kad klystu, tačiau esu per silpnas. Nejau gyvenimas yra tiktai alga, namai ir sotus valgis, tik rūbai gražūs, nuobodūs pažįstami ir jų banalūs plepalai? Nejaugi visa tai yra gyvenimas…
Dienos ilgos kaip metai. Ateitis čionai pavirsta praeitim, pilna kvailybių pjuvenų. Kaip visa tai juokinga ir bjauru. Ir liūdna…
(iš M.K.Čiurlionio laiškų žmonai)
Atsakyti
QUOTE(laurytux @ 2010 06 15, 10:24)

Būti asilu – irgi Dievo dovana...  hihihi.gif


Šis prajuokino biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lemtis leidžia žmogui išlošti tik tada, kai negali padėti kitais būdais...
Atsakyti