Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Mano sentencijos labai tumpos -
Festina lente (skubėk lėtai) ir
Suum cuique (kiekvienam savo, Ciceronas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikvik: 05 spalio 2010 - 17:51
"Love can take us to heaven or hell, but it always takes us somewhere. Therefore be prepared to travel". Paulo Coelho.

[Meilė mus gali nunešti į dangų ar pragarą, bet ji nuolatos mus kur nors neša. Todėl būk pasirengęs keliauti].

Atsakyti

Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai. Tačiau, kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos


4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kiekvienas turi tai, ką sugeba matyti... („Dinos knyga“)
Atsakyti
QUOTE(S@r@ @ 2010 10 05, 09:46)
Ar žinai, ką reiškia dieną laikyti akis užmerktas, kad neverktum, o
vakare, jas atmerkti ir bandyti išlieti visą skausmą? Ar žinai, ką
reiškia pabusti ryte po sapno, kuriame buvai laiminga su žmogumi, kurį
myli ir suprasti, kad visos ašaros dėl Jo ir, kad tai buvo tik sapnas?
Ar žinai ką reiškia naivumas, kai tiki tuo, ko būti negali?...


cray.gif Negalima man tokiu zodziu skaityt - iskart susigraudinu verysad.gif
Atsakyti
http://mano.zebra.lt...norastis/124848
Atsakyti
QUOTE(*amira* @ 2010 09 26, 21:04)
Laiko nesugrąžinsi. Gali be galo graužtis, kad iššvaistei jį ir gailėti, ko per jį netekai. Mirusiųjų ir savęs.Bet senolių išmintis sako, kad amžinai nesigrauši.O senoliai šį tą išmanė,-juk gali širdį išverkti ir niekas nepasikeis. Širdgėla nieko nereiškia. To, kas prarasta, nebesugražinsi. Tau lieka randai, liudijantys apie praradimą. Gali rinktis:eini į priekį arba neini. Jeigu nutarsi eiti, nešiesi randus su savimi. (Šaltasis kalnas)[Charles Frazier]


Zodziai nerealus bigsmile.gif tokia ismintis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 10 05, 19:32)
...sutinku...o ir tavo parašas...manau neveltui... smile.gif

tikrai ne veltui...
Atsakyti
Kvailas žmogus nei atleidžia, nei pamiršta. Naivus ir atleidžia, ir pamiršta. O išmintingas atleidžia, bet nepamiršta...

QUOTE(ruteliukste @ 2010 10 05, 22:13)
cray.gif Negalima man tokiu zodziu skaityt - iskart susigraudinu verysad.gif

console.gif
Atsakyti
Jei man pasiūlytų nugyventi gyvenimą iš naujo, gyvenčiau labiau atsipalaidavusi. Aš šėlčiau ir kvailiočiau, stengčiaus užkariauti daugiau viršūnių, perplaukti daugiau upių ir kuo dažniau gėrėtis saulėlydžiu. Turėčiau daugiau tikrų, o ne įsivaizduojamų rūpesčių. Ak, juk buvo akimirkų!.. Jei gyvenimas pasikartotų, aš jau pasistengčiau, kad jų būtų daugiau. Ir man nieko nereikėtų – kad tik jos būtų viena po kitos. O dar – aš rinkčiau didžiules saulučių puokštes. (Nadine Stair, 89 metų iš Robin Sharma knygos " Šeimos išminties pamokos")
Atsakyti
QUOTE(Auksiukė @ 2010 10 06, 11:11)
Jei man pasiūlytų nugyventi gyvenimą iš naujo, gyvenčiau labiau atsipalaidavusi. Aš šėlčiau ir kvailiočiau, stengčiaus užkariauti daugiau viršūnių, perplaukti daugiau upių ir kuo dažniau gėrėtis saulėlydžiu. Turėčiau daugiau tikrų, o ne įsivaizduojamų rūpesčių. Ak, juk buvo akimirkų!.. Jei gyvenimas pasikartotų, aš jau pasistengčiau, kad jų būtų daugiau. Ir man nieko nereikėtų – kad tik jos būtų viena po kitos. O dar – aš rinkčiau didžiules saulučių puokštes. (Nadine Stair, 89 metų iš Robin Sharma knygos " Šeimos išminties pamokos")


Atleiskit,bet man tokie zodziai kazkuria prasme juokingi..jei gyveni blogai,kodel nuo dabar negali viso pakeisti, o tik varksleni kaip nesiseka ir nieko nedarai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2010 10 06, 10:15)
Atleiskit,bet man tokie zodziai kazkuria prasme juokingi..jei gyveni blogai,kodel nuo dabar negali viso pakeisti, o tik varksleni kaip nesiseka ir nieko nedarai... doh.gif

Atkreipkite dėmesį, kokio amžiaus moteris rašė mirksiukas.gif
Manau, mintis ir yra ta, kad nereikia gyvemine "žiopsoti", čia ne verkšlenimas...truputį ne taip supratote...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksiukė: 06 spalio 2010 - 13:47