Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

„Saulė viduje šviečia. Laikykitės už šviesos, už nuostabių dainų...palikdami mają... iliuzinę kančią ir baimę užnugaryje. Viskas yra įmanoma. Tai priminimas.
AŠ NORIU, KAD JŪS JAUSTUMĖTĖS GERAI! AŠ NORIU, KAD JŪS ŠYPSOTUMĖTĖS IR JUOKTUMĖTĖS. Viskas nuolat juda ir vystosi. Susitelkite į geras ir į gražias formas viduje! Pažvelkite į dangų kiekvienoje širdyje šioje planetoje.
Mes esame viena“.

Babadži Nagaradž
Atsakyti
Tyla- pats tikriausias draugų kalbėjimas. Reikšmingiausia ne tai, kad nesakai, bet tai, kad nė nereikia sakyti. Margaret Lee Runbeck

Draugai lieka draugais, nes jie nenaršo po vienas kito gyvenimą. Richard Alan

Draugas moka išklausyti viską ką kalbi, o atsiliepia tik į tai, kas yra svarbu.
William Dean Howells

Žodžiai “draugas” ir “laisvė” reiškia tą patį.
Debbie Alicen

Draugas- žmogus, su kuriuo nebijai būti pats savimi. Pam Brow
Atsakyti
Už debesies, kuris meta mums savo šešėlį, yra žvaigždė, skleidžianti mus šviesą. (V. Hugo)




Atsakyti
QUOTE(Urielė @ 2010 09 28, 18:08)
Už debesies, kuris meta mums savo šešėlį, yra žvaigždė, skleidžianti mus šviesą. (V. Hugo)

Nuostabūs žodžiai wub.gif . Tik "skleidžianti mus šviesą"...čia klaidelė gal...Noriu nusirašyti tuos žodelius, tik kaip iš tikrųjų turėtų būti ax.gif
Atsakyti
Jau radau internete - "mums" turėtų būti mirksiukas.gif
Atsakyti
Meilė – galinga burtininkė: ji pasaulį gali dangum arba pragaru paversti. S. Nėris

Neterškite meilės draugyste. Pabaiga yra pabaiga. Remarkas
Atsakyti
gal turit ka nors idomaus anglu kalba? smile.gif
Atsakyti
Gal ne rytoj, gal truputėli veliau ,mes susitiksim, nes dar tikrai ne viska pasakiau.

Užtenka, kad jos akys žiba iš laimės, ir tada ji pasako daugiau negu daugelis žodžiu.

Eisiu pamiegoti ir viskas bus atsitikę vakar.

Aš apskritai nedaug mąstau, todėl man visada linksma.

Draugas - tai žmogus, kuris neleidžia tau daryti kvailų dalyku vienam.

O vėliau aš nesusivaldžiau ir jam paskambinau, nes geriau būti laimingai , negu išdidžiai..

wub.gif
Papildyta:
I don't have a boyfriend. But I do know a man who'd be mad at me for saying that. hihihi.gif (Aš neturiu vaikino, bet žinau vyrą,kuris pyktų ant manęs už tokius žodžius )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wyšnia: 29 rugsėjo 2010 - 23:11
Jei norite išvengti kritikos, tai nieko nedarykite, nieko nesakykite ir būkite niekas. Elbert Hubbard
Atsakyti
To be happy with a man you must understand him a lot and love him a little. To be happy with a woman you must love her a lot and not try to understand her at all.
— Helen Rowland

kad būtum laiminga su vyru, turi jį suprasti kuo labiau o mylėti turputį, kad būtum laimingas su moterim- turi mylėti ją labai ir nė nebandyti jos suprasti. smile.gif



bent man atrodo kad tai labai taikliai pastebėta rolleyes.gif
Atsakyti

Tapsite tokie maži kaip jus valdantys troškimai, tokie didūs kaip jus valdantys siekiai.

James Allen
Atsakyti
Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės. V. Hugo

Grožis – karalius, valdantis labai trumpai. Sokratas

Juokas – tai saulė: jis nuvaiko miglą nuo žmogaus veido. V. Hugo
Atsakyti