Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

QUOTE(S@r@ @ 2010 09 20, 15:18)
Mes mėgstame išleisti daug pinigų drabužiams - bet niekada nesuprantame, kad geriausias laikas gyvenime, kai mes be drabužių...  blush2.gif

Tik vienas iš geriausių wink.gif
Atsakyti
Jeigu neverkia - dar nereiškia kad neskauda...
Atsakyti
Gyvenime nei antro kėlinio, nei antros dalies, nei kelių sezonų ar serijų, nei atsarginių gyvybių ar neišsekusių bandymų nebus. Supranti, įsitikini ir darai išvadas....
Atsakyti
Vieną naktį mėnulis manęs paklausė: -Jei Jis verčia Tave verkti, kodėl nepalieki Jo? Aš atsakiau: - Mėnuli, o Tu kada nors paliktum savo dangų?


deja kartais dangus apvilia...
Atsakyti
QUOTE(laurytux @ 2010 09 21, 08:57)
Vieną naktį mėnulis manęs paklausė: -Jei Jis verčia Tave verkti, kodėl nepalieki Jo? Aš atsakiau: - Mėnuli, o Tu kada nors paliktum savo dangų?
deja kartais dangus apvilia...

prasmingi...
Atsakyti
Šlykštus tas jausmas, kai tiki žmogumi, jį gerbi, o jis tik žaidžia tavo jausmais...
Atsakyti
Jei esi išmintingas, tai maišyk vieną su kitu: nepasiduok vilčiai be abejonių ir abejonėms be vilties.. Seneka


Man labai graži ištrauka iš knygos:

..tačiau senis visuomet galvojo apie jūrą kaip apie moterį, kuri gali būti ir maloni, ir ne, o jeigu jos poelgiai būna neapgalvoti ar negeri, - nieko nepadarysi, tokia jau jos prigimtis. Mėnulis jaudina jūrą tarsi moterį, pagalvojo jis. /E. Hemingvėjus."Senis ir jūra"/
Atsakyti
QUOTE(Vamora @ 2010 09 21, 09:25)
Šlykštus tas jausmas, kai tiki žmogumi, jį gerbi, o jis tik žaidžia tavo jausmais...


Jūsų mintys tokios skausmingos... verysad.gif jei čia ne tik mintys, bet ir vidinė būsena - patikėkit - VISKAS PRAEINA


Kai įkliūni į sunkią padėtį ir viskas prieš tave, ir jau net atrodo, kad neištversi daugiau nė sekundės, nieku gyvu nepasiduok, nes kaip tik tuo metu prasideda atoslūgis. (Harriet Beecher Stowe)
Atsakyti
Draugės žodžiai, labai patiko, pasidalinu smile.gif :

Kiekvieno kelyje laukia ĮVYKIS. Kartais tai tiesiog dar vienas saulėtekis, tik
truputį šviesesnis. Kartais – žvilgsnis prasilenkiant, kurio niekada nepamirši.
Arba šventė. Tik ji niekada nevyksta rūmuose ar ant persiškų kilimų. Nes ne
ten tikrasis gyvenimas. Nes ĮVYKIS - kaip penktasis dobilo lapas. Jis
nepakeičia nieko, i...r kartu pakeičia viską. Laimingi jį pastebėję..
Atsakyti
QUOTE(laurytux @ 2010 09 21, 07:57)
Vieną naktį mėnulis manęs paklausė: -Jei Jis verčia Tave verkti, kodėl nepalieki Jo? Aš atsakiau: - Mėnuli, o Tu kada nors paliktum savo dangų?

deja kartais dangus apvilia...

pasiskolinsiu parašui ačiū 4u.gif

visada viskas praeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai, ko negali gauti, visada atrodo geresnis dalykas už tą, ką turi.. E.M. Remarkas

“Kartais mes elgiamės kaip Šmukšt, kuris staigiai užuodžia pokyčius, kartais kaip Greitai, kuris veikia nedelsdamas, kartais kaip Ai, kuris neigia pokyčius ir nenori jų matyti, nes mano, kad jie nieko gero neatneš, o kartais kaip Oi, kuris laikui bėgant pamato pokyčių naudą ir išmoksta prie jų prisitaikyti. ”S. Johnsonas "Kas paėmė mano sūrį" šią knygą man rekomendavo paskaityi mano auklėtojas, prieš renkantis kur stoti, labai patiko:)



‎... Pradejus pūsti permainų vėjams,vieni stato užuovejas,kiti-ima statyti vėjo malūnus.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laryte @ 2010 09 21, 11:37)
Draugės žodžiai, labai patiko, pasidalinu  smile.gif :

Kiekvieno kelyje laukia ĮVYKIS. Kartais tai tiesiog dar vienas saulėtekis, tik
truputį šviesesnis. Kartais – žvilgsnis prasilenkiant, kurio niekada nepamirši.
Arba šventė. Tik ji niekada nevyksta rūmuose ar ant persiškų kilimų. Nes ne
ten tikrasis gyvenimas. Nes ĮVYKIS - kaip penktasis dobilo lapas. Jis
nepakeičia nieko, i...r kartu pakeičia viską. Laimingi jį pastebėję..



labai grazu!!! wub.gif
Atsakyti