Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

QUOTE(Bambūčia @ 2010 08 12, 12:12)
Superinė mintis bigsmile.gif
Jei galima, pasiskolinsiu parašui.. mirksiukas.gif


Žinoma, mintis juk ir taip skolinta 4u.gif
Atsakyti
Žmogus yra žmogus ir pasaulio viešpats tik tuomet, kai myli. / S. Nėris/
Atsakyti
“Kai priartėsite prie gyvenimo pabaigos, vienintelis reikšmingas dalykas bus toji meilė, kurią davėte ir gavote. Kelionėje į kitą pasaulį vienintelis dalykas, kurį jūs pasiimsite su savimi, bus meilė; ir vienintelė vertybė, kurią paliksite šiame pasaulyje, taip pat bus meilė. Nieko daugiau”.(Adam J. Jackson)
Atsakyti
QUOTE(Vamora @ 2010 08 12, 15:46)
Žmogus yra žmogus ir pasaulio viešpats tik tuomet, kai myli. / S. Nėris/

Gera mintis
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 08 11, 19:40)
labamba..apie laiką....user posted image

ok.gif
Atsakyti
''Meilė dažnai kelia stiprią baimę, nes verčia žengti žingsnį pirmam, reikalauja pamiršti save, išsižadėti savęs, pasitikėti kitu ir jam pasiaukoti. Teks užmokėti už kiekvieną neištartą žodį, už neįkūnytas glamones, už sutryptas svajas. Reikės atsiskaityti už baimingumą ir jausmų šykštumą, kurie kliudė mylėti, už atsainumą ir puikybę, kurie slopino polėkius. Teks atsiskaityti už negimusius bučinius, už gerklėje užgniaužtas ašaras, už neišreikštą aistrą, už netesėtus pažadus ir iššvaistytą laiką.''
Bruno Ferrero.
wub.gif
Atsakyti
Meilei prasidedant, įsimylėjėliai kalba apie ateitį. Meilei baigiantis - apie praeitį. /A. Morua/
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 08 12, 09:49)
Susikurkite pasaulį. Savo pasaulį. Vienas. Stovėkite vienas. Kurkite.
Anais Nin


grazi mintis 4u.gif
Atsakyti

Kažkas kažkada yra pasakęs...

„Jei man kas padovanotų dar vieną gyvenimą... tuomet daryčiau dar daugiau klaidų... atsipalaiduočiau, būčiau labiau pašėlęs, daugiau rizikuočiau ir mažiau nerimaučiau.. Mano gyvenime jau buvo daug gražių akimirkų, bet... jei gyvenčiau dar kartą, jų būtų dar daugiau! Nuo pat ankstyvo pavasario vaikščiočiau basas... Daug ko apskritai nedaryčiau. Dažniau gulėčiau saulėje ir klausyčiausi dūkstančių bangų. Dažniau sakyčiau žmonėms, kaip labai juos myliu...“ wub.gif wub.gif
Atsakyti
Bambūčia....tikra tiesa wub.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 08 13, 15:56)
Bambūčia....tikra tiesa wub.gif

Aha, man irgi labai patiko šitie žodžiai, gauti gimtadienio proga wub.gif
Bet...antro gyvenimo niekas nedovanoja...
Atsakyti
Aš leidžiu tau klysti. Tiesiog nebūnu neteisinga ir nesitikiu, kad mano artimieji bus tobuli.
Atsakyti