Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios

Tas žmogus, kurį manyje tu myli, žinoma yra geresnis už mane- aš ne toks. Bet tu mylėk ir aš pasistengsiu būti geresnis už save. M. Prišvinas

Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai. Tačiau, kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos. biggrin.gif

Diena tuščia, kaip nupjauta pieva, kurioje galvą nuleidęs stovi liūdesys.

Piktas žmogus - panašus į anglį, jei nedegina, tai sutepa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebuklinga: 13 birželio 2010 - 14:43
Būk tas, kurio man niekas nepakeis. Ir aš būsiu ta, kuri Tau pakeis visas.

Kuo ledas plonesnis, tuo labiau norisi sužinoti, ar išlaikys

Jie stovėjo ant uolos krašto. Jis paklausė jos: -Pasakyk man,tu myli mane? -Myliu. –Tada įrodyk.Nušok. Ji nusišypsojo, pažvelgė jam į akis ir pasakė: -O tu ar myli mane? –Taip! – Tada Pastumk.

Atsakyti
[quote=Stebuklinga,2010 06 13, 15:43]
Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai. Tačiau, kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos. biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Tavo gyvenimas ir tavo išsigelbėjimas priklauso nuo mažų, trapių dalykų, kuriuos veikiausiai tu jau turi. Tereikia apie juos pagalvoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavega: 13 birželio 2010 - 19:38
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 13, 21:34)

Kuo ledas plonesnis, tuo labiau norisi sužinoti, ar išlaikys


good.gif
Atsakyti
Daug geriau žinoti, kad išdrįsai siekti savo svajonių, negu nugyventi gyvenimą snaudžiant ir apgailestaujant.
Gilbert E. Kaplan
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 06 13, 20:34)
Jie stovėjo ant uolos krašto. Jis paklausė jos: -Pasakyk man,tu myli mane? -Myliu. –Tada įrodyk.Nušok. Ji nusišypsojo, pažvelgė jam į akis ir pasakė: -O tu ar myli mane? –Taip! – Tada Pastumk.


Bene kiekvienoj temoj šitas 4u.gif
Atsakyti
Buvusios meilės gailėjimas visada yra meilė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavega: 14 birželio 2010 - 14:39
Taip uoliai mokiausi iš savo klaidų, kad klaidos mano gyvenime tapo ne išimtis, o norma. (Sigitas Parulskis, „Trys sekundės dangaus“)

Tik susitikęs Tu, žmogus tampa Aš. (Martinas Buberis)

Mandagumas, tai širdies savybė nepastebėti, kad vartai sulūžę, o atkreipti dėmesį į gėles už vartų. (G. Risneris)

„Aš netekau savo lašelio!“ – skundžiasi žiedelis ryto dangui, netekusiam visų savo žvaigždžių. (R. Tagorė)

Reklama – patikimiausia laikraščio dalis (Thomas Jefferson)

Didžiausia laimė gyvenime – žinoti, kad esi mylimas. (V.Hugo)

Ten, kur visi kuproti, nuostabi figūra tampa bjauri. (H. de Balzakas)

Palaiminti idiotai, nes jie laimingiausi žmonės pasaulyje. (A.Škėma “Balta drobulė”)
Atsakyti
Jei radai kelią be kliūčių, greičiausiai jis niekur neveda........ smile.gif
Atsakyti
Atidėliojimas - laiko vagis. (E. Jungas)

Būti asilu – irgi Dievo dovana... hihihi.gif

Atsakyti

Užpildykite kiekvieną dieną. Atiduokite jai savo jaunystę, savo sveikatą, savo sugebėjimus, savo viltį - taip visas jūsų gyvenimas taps stebuklu, o prisiminimai bus malonūs.
Pam Brown
Atsakyti
Uodas gyvena diena,roze-tris.Katinas gyvena trylika metu,meile trunka trejus...Is pradziu metai aistros,tada metai svelnumo ir galu gale metai nuobodulio.
Atsakyti