Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

QUOTE(ilamka @ 2010 08 07, 16:57)
pasigirsiu ir as,kliente atsiunte foto kaip atrodo ant jos mano nerta suknele

koooooks grozis wub.gif blink.gif blink.gif blink.gif wub.gif noooooriuuuuuuu unsure.gif kur gaut? jauciu, kad niekas nedalina... reikes paciai darytis biggrin.gif bigsmile.gif

100 balu labai grazus modelis ir rastelis thumbup.gif o atlikimas ideliai gulantis ant savininkes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 07 rugpjūčio 2010 - 17:56
Nu va,turiu ir aš suknelę į vasaros pabaigą smile.gif Mezgiau iš Samerio.Košmaras o ne siūlai.ta viskozė atsiskiria,kabinasi už virbalų,pešiojasi...o gal man kokie brokuoti papuolė.Vienžodž rezultats toksuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 08 07, 20:19)
Nu va,turiu ir aš suknelę į vasaros pabaigą smile.gif Mezgiau iš Samerio.Košmaras o ne siūlai.ta viskozė atsiskiria,kabinasi už virbalų,pešiojasi...o gal man kokie brokuoti papuolė.Vienžodž rezultats toksuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Turiu pasakyti, kad suknele buvo verta to vargo. Labai daili gavosi. Ir i ja ziurint nostalgiskai prisimenu juros svente: juk tada visi bent trupuciuka stengiasi buti dryzuoti kaip jureiveliai. smile.gif
Atsakyti
Getira, ačiū
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 08 07, 21:19)
Nu va,turiu ir aš suknelę į vasaros pabaigą smile.gif Mezgiau iš Samerio.Košmaras o ne siūlai.ta viskozė atsiskiria,kabinasi už virbalų,pešiojasi...o gal man kokie brokuoti papuolė.Vienžodž rezultats toks

nugi dailios misoniškos bangelės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o ant Summeriu prašom "nevaryti" (žinot kaip ir kas ten nekokiam šokėjui maišo?) biggrin.gif
tik nesupykit, juokais aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 08 07, 15:57)
pasigirsiu ir as,kliente atsiunte foto kaip atrodo ant jos mano nerta suknele

[url=http://www.part.lt/perziura/6d666a249157ef37bcdd2f1838d53664554.jpg]


Pasakiška wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 07 rugpjūčio 2010 - 22:13
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 08 07, 23:12)
Pasakiška  wub.gif  wub.gif  wub.gif


zuviukas,saulyteDD aciu jums labai 4u.gif
Atsakyti
ggte,aciu uz rasteli! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 08 07, 21:19)
Nu va,turiu ir aš suknelę į vasaros pabaigą smile.gif Mezgiau iš Samerio.Košmaras o ne siūlai.ta viskozė atsiskiria,kabinasi už virbalų,pešiojasi...o gal man kokie brokuoti papuolė.Vienžodž rezultats toks


geras tas rezultatas, as sameriais mezgiau ir vaseliu neriau, man gerai buvo. Jei nepatingesiu idesiu foto
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2010 08 03, 20:34)
mano naujausias paprastutis darbelis, antras "blynas" biggrin.gif

Super thumbup.gif

QUOTE(norali @ 2010 08 06, 22:42)
labas vakaras 4u.gif

pasigirsiu ir aš ax.gif švarkelis iš viskozės smile.gif

Kaip grazu thumbup.gif

QUOTE(Sandriene123 @ 2010 08 07, 20:19)
Nu va,turiu ir aš suknelę į vasaros pabaigą smile.gif Mezgiau iš Samerio.Košmaras o ne siūlai.ta viskozė atsiskiria,kabinasi už virbalų,pešiojasi...o gal man kokie brokuoti papuolė.Vienžodž rezultats toks

Labai puiki suknele wub.gif Zaviuosi bangelem ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti