Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

mano naujausi darbai 4u.gif
foto didinasi mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raflezija: 03 rugpjūčio 2010 - 09:27
QUOTE(norwa @ 2010 08 03, 08:31)


O kazi kaip jums atrodo, ar tinka spalvos kartu sudejus,man kazkaip nelabai  g.gif  ,(naturoj spalvos truputi ryskesnes) ???
user posted image

o man per mirgu marga,kai sie du rankdarbiai kartu ax.gif atskirai po viena jie geriau atrodytu.man arba vienodu rastu komplektukas,o jei jau skirtingi rastai,tada schmoll.gif nedera
sijonas labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 08 03, 10:25)
o man per mirgu marga,kai sie du rankdarbiai kartu ax.gif atskirai po viena jie geriau atrodytu.man arba vienodu rastu komplektukas,o jei jau skirtingi rastai,tada  schmoll.gif nedera
sijonas labai patiko thumbup.gif

Pritariu, kad spalvos nedera ir dėl raštų skirtumo jei nelabai žiūrisi kartu
Atsakyti
Manau, kad jie tik parodyti kartu, o nešiojasi atskirai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 08 03, 10:02)
Manau, kad jie tik parodyti kartu, o nešiojasi atskirai  smile.gif

kad pati savininke klause,kaip jie kartu tinka smile.gif
QUOTE(norwa @ 2010 08 03, 08:31)

O kazi kaip jums atrodo, ar tinka spalvos kartu sudejus,man kazkaip nelabai  g.gif  ,(naturoj spalvos truputi ryskesnes) ???

Atsakyti
Tada man asmeniškai labai gražu, bet tik atskirai smile.gif
Atsakyti
man palaidine laaabai idomi. Bet prie sito sijonuko nenesiociau jos.
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 08 02, 13:31)
Senokai besigyria,tai kai pradėjau tai nebėra galo.(karta paragavęs negali sustoti) biggrin.gif

http://s50.radikal.r...8f66973b43a.jpg
http://s52.radikal.r...d6ac5fca0bf.jpg
http://s54.radikal.r...7e9bf207fdf.jpg

Labai gražu drinks_cheers.gif o kokie siūlai? smile.gif

QUOTE(Ligvita @ 2010 08 03, 13:12)
man palaidine laaabai idomi. Bet prie sito sijonuko nenesiociau jos.

Sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 08 03, 10:25)
o man per mirgu marga,kai sie du rankdarbiai kartu ax.gif atskirai po viena jie geriau atrodytu.man arba vienodu rastu komplektukas,o jei jau skirtingi rastai,tada  schmoll.gif nedera
sijonas labai patiko thumbup.gif

Aciu mergikes uz pastabas,sutinku su jusu nuomonem.Dar liko melynu siulu,bet nelabai jauciu uzteks bliuskytei,bet bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 31, 12:18)
aciu 4u.gif ilgai galvoje modeliuota suknele sulauke savo dienos... jau dabar ir vyras kiek kitaip i mano narpaliones ziuri ax.gif nors niekad nebuvo pries, bet dabar kitoks vertinimas atsirado ... bigsmile.gif

Nuostabaus grožio suknelė, labai kruopštus tavo darbas 4u.gif žinau, kiek nemažai darbo reikia įdėti į tokią suknelę. Sveikinu ir tik linkiu, kad tokių darbų tik daugėtų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 08 03, 13:48)
Nuostabaus grožio suknelė, labai kruopštus tavo darbas 4u.gif žinau, kiek nemažai darbo reikia įdėti į tokią suknelę. Sveikinu ir tik linkiu, kad tokių darbų tik daugėtų 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu 4u.gif labai malonu ax.gif as ir pati noreciau dazniau tokiais darbais uzsiimti ... pagyvensim - pamatysim bigsmile.gif kol kas savo spinta bandau pripildyti... tikisuosi atsiras norinciu mano darbu i savo spintas rolleyes.gif tik gal reikia daugiau reklamos g.gif nes kol kas ji beveik nuline unsure.gif
Atsakyti
Mano Naujas Darbelis blush2.gif
user posted image
Atsakyti