Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

aciu visoms uz pagyras, jusu visu darbai taip pat labai labai grazus smile.gif
Atsakyti
kribut, tos, kur katinukai nugaras atsuke man isvis thumbup.gif Galima is priekio kepurytes prinert katinukus is priekio, o gale is nugaros, bus isvis smagiai. O jei dar uodegas kokias ilgesnes kabancias padaryt... rolleyes.gif Cia tik siaip, mintys garsiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2010 07 30, 14:14)
kribut, tos, kur katinukai nugaras atsuke man isvis thumbup.gif Galima is priekio kepurytes  prinert katinukus is priekio, o gale is nugaros, bus isvis smagiai. O jei dar uodegas kokias ilgesnes kabancias padaryt... rolleyes.gif Cia tik siaip, mintys garsiai ax.gif



aha, fantazijoms ribu nera smile.gif smile.gif smile.gif

bet man paskutiniu metu kai reikia sugalvoti greitai, tai minciu nebelieka smile.gif uztat visos mergaitiskos kepurytes su drugeliais smile.gif

reikes kada pabandyti katiniukus is priekio ir is nugaros padaryti smile.gif aciu uz ideja smile.gif
Atsakyti
kribut 4u.gif labai grazios kepurikes wub.gif

ir as noriu pasigirt savo darbeliais(aisku iki jusu man dar toli bet... ax.gif )
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vaidilute: Nesikuklink, labai dailios skraistes. Tokios jaukios. smile.gif
Atsakyti
pagaliau galiu parodyti pirmasias savo sukneles nuotraukas ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
dar viena nuotraukyte is nugaros ax.gif kol kas turiu vos kelias foto s fotografes gavus, bet taip norisi pasirodyti savo kurineli blush2.gif blush2.gif

user posted image
Papildyta:
dar viena nuotraukyte is nugaros ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 31, 09:40)


fantastiskas darbelis 4u.gif
Atsakyti
Ir is siu nuotraukyciu matosi, kad darbas nerealiai grazus
Atsakyti
aciu 4u.gif ilgai galvoje modeliuota suknele sulauke savo dienos... jau dabar ir vyras kiek kitaip i mano narpaliones ziuri ax.gif nors niekad nebuvo pries, bet dabar kitoks vertinimas atsirado ... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 31 liepos 2010 - 11:19
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 07 31, 08:40)
dar viena nuotraukyte is nugaros ax.gif

fantastika wub.gif jau elegantiska kaip, negaliu bigsmile.gif
Atsakyti
numegztas korsetas žiemą bet tik dabar nuotraukas gavau (jau spėtas ir panešiot)
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti