Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

QUOTE(Kiviukė @ 2010 07 20, 08:38)
Capricorn, kad nesiimu sau visos idėjos garbės prisiimti  blush2.gif  klientės buvo pavyzdys iš interneto, ten buvo šalis su eilėm lapų... o ji norėjo skaros, taigi teko "modifikuoti"  ax.gif

Na, bet vistiek, modifikavimas iš tavo galvelės mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš keliais darbeliais blush2.gif [img]kostiumelis komplektukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palmira: 20 liepos 2010 - 08:35
QUOTE(Palmira @ 2010 07 20, 09:31)
Pasigirsiu ir aš keliais darbeliais blush2.gif [img]kostiumelis    komplektukas

Gražūs darbeliai, ypač jūreivio komplektukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 20, 09:37)
Gražūs darbeliai, ypač jūreivio komplektukas thumbup.gif


Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
enigma3 fastastika tiesiog.Ir apskritai,visų rankdarbiai puikūs,nes daryti su meile.O čia mano alia tunika alia bliuskė.Siūlus pirkau turguje skuduryne praktiškai už dyką-matkelis 1 lt.Medvilniniai ir be galo mieli prie kūno.user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 07 19, 22:15)
tongue.gif  pasigirsiu ir čia savo "totaliu žygdarbiu, prilygstančiu lėtai savižudybei"  megzti angorą, kai termometras namie rodo ne mažiau, nei lauke  doh.gif  lotuliukas.gif



fantastiskas darbas thumbup.gif

Sandriene grazi tunika. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 07 16, 23:09)
Cia nunerta ilgosiom akim. mirksiukas.gif
Reikia pereinamu spalvu siuliuko. O neriamas taip: nuneriam pynute aplinki paskui su vasiuku per kiekviena akute trauki kilpute ir neri ant linuotes, pagaliuko ar ant kokio 20 nr virbalo (as su linuote dariau). Mano linuote trumpa tei kai uzsipildo vis nustumiu, reik atsargiai kad neuzkabinti nepatraukti. Tai kai visa eilute suneriu ant linuotes ir prisidariau ilgu kilpuciu i kekviena is ju neriu zemz stulpeli, o paskui dar viena rata aplinkui. ir vel is pradziu gaminuos ilgas kilputes. Taip nusineriu rankoves iki pazastu ir kunine dali, o paskui sujungiu ir mazinu. Mazinu sunerdama po dvi kilputes.

Kaip matai viskas labai paprasta  mirksiukas.gif

Labai gražus darbelis. O mažinat per visą ratą dvi kilputes, ar 2x4 kaip reglaną ties rankovėm.
Atsakyti
Pasigirsiu dar ir čia biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Palmira, labai gražu wub.gif
Atsakyti

Na va pirmoji gyvenime nerta mano suknele isleistuvem blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Januse, kuklutė, bet labai dailutė suknelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 07 19, 21:15)
tongue.gif  pasigirsiu ir čia savo "totaliu žygdarbiu, prilygstančiu lėtai savižudybei"  megzti angorą, kai termometras namie rodo ne mažiau, nei lauke  doh.gif  lotuliukas.gif


Kaip gražu, kad netekau žado bigsmile.gif 100 balų ir daugiau thumbup.gif
Atsakyti