Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

Merginos valio. thumbup.gif Pagaliau mano manekenė prisiruošė nusifotografuoti su mano nerta suknute ir bolero drinks_cheers.gif Dabar galiu pažadą ištesėti: parodyti ant manekeno. Tik manekenė pametė mano siūta pasuknę, doh.gif tai apsirengė ne tos spalvos ir bendras vaizdas šiek tiek pagedo. Pasuknė turi būti salotinė kaip ir bolero.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 07 17, 19:09)


Oi! koks puikus darbas! Baisia daug kantrybes reikia tas paskutines suknios eilutes neriant. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 07 17, 19:13)
Oi! koks puikus darbas! Baisia daug kantrybes reikia tas paskutines suknios eilutes neriant. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Jo kantrybės reikia daug. O prie viso to neriant teko kelis kartus ardyti, nes panikei norėjom dovaną padaryti ir mama man išmatavimus nuo kitų rūbų davė, tai po antro ardymo pasakiau, kad aš pati išmatuosiu ir tegu žino ką gaus gimtadieniui dovanų nuo krikšto tėvo žmonos. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Mamytė uogytė,2010 07 16, 20:57]

Na pasirodau dar viena megztuka blush2.gif
mirksiukas.gif Gražuolė manekenė, mano 20-metis ją pažįsta ax.gif
Papildyta:
[quote=jurgičiukas,2010 07 17, 10:43]
Komplektukas dukrytei smile.gif
[

smile.gif be proto dievinu komplektukus mergytėms ir pagarba mamoms turinčioms puikų skonį komplektukus daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andro: 17 liepos 2010 - 19:24
Andro ačiū už įvertinimą smile.gif
Atsakyti
editamazoji, superinė dovana wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dar viena bliuskutė biggrin.gif Propeleriniu greičiu (trys vakarai) nunerta...nes "kablys" buvo lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 18, 09:20)
Dar viena bliuskutė biggrin.gif Propeleriniu greičiu (trys vakarai) nunerta...nes "kablys" buvo lotuliukas.gif



thumbup.gif thumbup.gif Ir seksualu ir praktiška blush2.gif : per rankoves skersvėjis gaunasi bigsmile.gif kas labai aktualu šiomis dienomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 18, 09:20)
Dar viena bliuskutė biggrin.gif Propeleriniu greičiu (trys vakarai) nunerta...nes "kablys" buvo lotuliukas.gif



Šauni bliuskutė thumbup.gif Tikrai, kad tokiu oru superinis dalykas, ir nekaršta ir gražu.
Atsakyti
Ačiū merginos mirksiukas.gif
Atsakyti
Visų darbeliai nepakartojami, bet drįstu ir aš savo parodyti blush2.gif blush2.gif blush2.gif Realiai kažkaip gražiau atrodo blush2.gif

user posted image

Atsakyti
Capriuk Raudoniukas fainulka thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif

Atsakyti