Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

QUOTE(Pinta @ 2010 07 14, 23:25)
Labai graži naujienėlė. Kokie čia siūliukai?



siuliukai cia On Line (pirkau Lamoj), bet man jie pasirode ne tokie mieli kaip Yarnart summer. Ir be to, kazkaip ju daug daugiau susinaudoja, ir ganetinai brangiai iseina tokiai suknelei doh.gif tokiai suknytei (ilgis apie 44 cm) sunaudojau bene 6 kamuoliukus po 50 gr g.gif tai ir sukne tokia sunkoka, ir brangu g.gif sakiau, daugiau as ju turbut nepirksiu schmoll.gif arba is ju tik plonais virbaliukais megzt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 07 15, 08:20)
siuliukai cia On Line (pirkau Lamoj), bet man jie pasirode ne tokie mieli kaip Yarnart summer. Ir be to, kazkaip ju daug daugiau susinaudoja, ir ganetinai brangiai iseina tokiai suknelei  doh.gif  tokiai suknytei (ilgis apie 44 cm) sunaudojau bene 6 kamuoliukus po 50 gr  g.gif  tai ir sukne tokia sunkoka, ir brangu  g.gif  sakiau, daugiau as ju turbut nepirksiu  schmoll.gif arba is ju tik plonais virbaliukais megzt  ax.gif

On line brangiai išeina didesniam daiktui, bet jų kokybė man patinka
Atsakyti
QUOTE(Pinta @ 2010 07 15, 08:40)
On line brangiai išeina didesniam daiktui, bet jų kokybė man patinka


na, kokybe tikiu, kad gera, nors as neriau tik keliems uzsakymams is ju, tai pati nesu isbandzius kaip nesiojasi. ax.gif tik man kaip sakiau, nepatiko, kad nertas daiktas toks kietokas gaunasi g.gif
Atsakyti
Oi niekada gyvenime nebepirksiu on line siulu, Ale vokiska marke pagaminta turkijoj. nusipirkau tokia grazia spalvyte, pradejau nerti, nu mezginys grazus buvo tik pastebejau kad kazkokiu juodu taskiuku yra, nu kaip kad musiu kakalai, nu galvoju isplausiu paskui, dar negyva blusa radau!!!. Nu baigiau as ta mezgini isploviau,skalbimo masinoj ( yra tokia programa rankom skalbimas) tai istraukiau toki kaip desimt metu nesiota, apsivelusi visa puruma praradusi ir tie taskiukai neisiplove. Zodziu ismeciau i siuksliu deze apie 100lt verysad.gif

va tokia mano patirtis su tais siuliukais. Bet gal cia tik man taip pasitaike, gal bloga partija buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 07 15, 16:58)
Oi niekada gyvenime nebepirksiu on line siulu, Ale vokiska marke pagaminta turkijoj. nusipirkau tokia grazia spalvyte, pradejau nerti, nu mezginys grazus buvo tik pastebejau kad kazkokiu juodu taskiuku yra, nu kaip kad musiu kakalai, nu galvoju isplausiu paskui, dar negyva blusa radau!!!. Nu baigiau as ta mezgini isploviau,skalbimo masinoj ( yra tokia programa rankom skalbimas) tai istraukiau toki kaip desimt metu nesiota, apsivelusi visa puruma praradusi ir tie taskiukai neisiplove. Zodziu ismeciau i siuksliu deze apie 100lt verysad.gif

va tokia mano patirtis su tais siuliukais. Bet gal cia tik man taip pasitaike, gal bloga partija buvo.  g.gif


unsure.gif schmoll.gif bet kad perkant reik labai žiūrėti, pasirodo... ypač, jei atneša iš sandėlio.... vieną syk vilną vėlimui pirkau... ištraukė man dėžę, ten "porcijom" ta vilna sudėliota... praktiškai kas antram kandžių "skeletai" voliojos... doh.gif o pardavėjos tipo "nemato" schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiviukė: 15 liepos 2010 - 20:39
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 07 15, 15:58)
Oi niekada gyvenime nebepirksiu on line siulu, Ale vokiska marke pagaminta turkijoj. va tokia mano patirtis su tais siuliukais. Bet gal cia tik man taip pasitaike, gal bloga partija buvo.  g.gif


Bent jau ant tų siūlų On Line kur aš perku, tai parašyta Made in CROATIA..

Tiek kiek esu iš jų nėrusi - pretenzijų neturiu.., bet ir tų On line visokių rūšių yra..

Amade, dėl kietumo, gal tiesiog vąšelis per mažas? g.gif
Atsakyti
Aviacija tavo liemenes atlikimo kokybe vertinciau paciu auksciausiu balu.Tobula. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šis kostiumėlis nertas iš JAVA ONLINE. Nerinys sunkus, nelabai vasariškas, kietokas. Siūlų daug ir brangu, bet kokybė nepriekaištinga. Plaunasi pukiai, nesitampo.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 07 15, 21:44)
Aviacija tavo liemenes atlikimo kokybe vertinciau paciu auksciausiu balu.Tobula. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


visų merginų pagyrimai liemenei malonūs ale kai pagiria tokia mezgėja tai iš vis nosis užsiriecia blush2.gif negaliu atsigrožės jūsų suknelėmis, vis užeinu pasižiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 07 15, 08:20)
siuliukai cia On Line (pirkau Lamoj), bet man jie pasirode ne tokie mieli kaip Yarnart summer. Ir be to, kazkaip ju daug daugiau susinaudoja, ir ganetinai brangiai iseina tokiai suknelei  doh.gif  tokiai suknytei (ilgis apie 44 cm) sunaudojau bene 6 kamuoliukus po 50 gr  g.gif  tai ir sukne tokia sunkoka, ir brangu  g.gif  sakiau, daugiau as ju turbut nepirksiu  schmoll.gif arba is ju tik plonais virbaliukais megzt  ax.gif

drinks_cheers.gif
on line nerimui man irgi per stori. Nebnt kabla imt baisiai stora . O va summer kad ir turkiskas, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 07 13, 16:02)
Tikrai  wub.gif Toks retro modeliukas  thumbup.gif




QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 07 13, 19:41)
Ligvita, labai grazus darbelis wub.gif , kaip ir visi kiti tavo kuriniai. thumbup.gif



Aciu, mergytes.

tavo darbeliai taip pat puikus 4u.gif
Atsakyti
dar ir cia pasigirsiu smile.gif
Priekis paprastas, lygus, nugara-"su navarotais" smile.gif

user posted image
Atsakyti