Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

Mamytė uogytė O jau megstuko grožis bigsmile.gif ir raštas koks įdomus, gal galima schemutę būtų?
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2010 06 14, 19:42)
Mamytė uogytė O jau megstuko grožis  bigsmile.gif  ir raštas koks įdomus, gal galima schemutę būtų?



Aciu 4u.gif Rasciuko scemute rasi cia. O modeliukas tai is galvos
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 06 14, 10:45)
Nertas komplektukas berniukui

Labai patiko komplektukas thumbup.gif bandsiu kazka panasaus savo bernuzeliui - jei tik per vasara laiko rasiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 06 15, 09:19)
Labai patiko komplektukas thumbup.gif bandsiu kazka panasaus savo bernuzeliui - jei tik per vasara laiko rasiu  bigsmile.gif

Oi ačiū blush2.gif
Atsakyti
smile.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 06 15, 09:51)


lab. noreciau toki megztuka ismokti megzti wub.gif reglano rankoviu nesu bandziusi,o cia nuo virsaus megzta tikriausiai. gal turite schemute?
Atsakyti
QUOTE(Svaj-a @ 2010 06 15, 11:03)
lab. noreciau toki megztuka ismokti megzti  wub.gif reglano rankoviu nesu bandziusi,o cia nuo virsaus megzta tikriausiai. gal turite schemute?



Sveika mirksiukas.gif čia mezgasi visos detalės atskirai (įprastai nuo apačios), ir paskui visos akys surenkamos ant virbalų su valu ir mezgama apykaklė mirksiukas.gif nėra taip sudėtinga, kaip atrodo bigsmile.gif vakare pabandysiu įkelti schemutę tongue.gif nelabai su skeneriu draugauju ... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiviukė: 15 birželio 2010 - 10:12
biggrin.gif gražu labai tik aš felicetavos spalvos nemėgstu
koookie bačiukai wub.gif
Atsakyti
tongue.gif aš irgi nemėgstu, tik ne mano vaikas ir nešioja tongue.gif užsakymas čia buvo tongue.gif
Atsakyti
shiandien kazhkaip labai norisi pasigirt ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
uups na nerialiai grazu thumbup.gif , o pagal kokia scemute batukus nunerei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara-klara: 15 birželio 2010 - 11:24
QUOTE(Lara-klara @ 2010 06 15, 11:21)
uups na nerialiai grazu  thumbup.gif  , o pagal kokia scemute batukus nunerei?

Mezgiau mirksiukas.gif Saartje's bootiees ish Ravelry,- nemokamas aprashymas cia:

http://members.home......s bootees.pdf

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 15 birželio 2010 - 13:51