Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

QUOTE(Amade @ 2010 07 02, 09:54)
aciu aciu  4u.gif
O tu ta megztini mezgei?

galvoju kokį lotuliukas.gif paskum prisiminiau kad tu davei schemą smile.gif taip, jau pabaigiau seniai thumbup.gif einu paieškoti foto biggrin.gif
Papildyta:
Radau. Mano truputį kitokia variacija smile.gif
Megztukas gavo Debesėlio vardą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Iš toliau:
user posted image
Iš arti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 02, 09:24)
Radau. Mano truputį kitokia variacija smile.gif
Megztukas gavo Debesėlio vardą biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Wau bigsmile.gif Kaip grazu... wub.gif
O cia gal skersai kazkaip megzta? ax.gif Ar mano dar akys neatsimerke is ryto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 07 02, 11:11)
Wau  bigsmile.gif Kaip grazu...  wub.gif
O cia gal skersai kazkaip megzta?  ax.gif Ar mano dar akys neatsimerke is ryto  lotuliukas.gif

Ačiū biggrin.gif

Taip taip...tame ir fyntas, kad skersas jis... lotuliukas.gif nuo vieno šono-į kitą mezgamas mirksiukas.gif Jei ne Amade-nebūčiau supratus kas ir kaip. Ačiū jai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 02, 10:24)
]



Labai gražu smile.gif
Atsakyti
Ačiū Juračiuk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 02, 09:24)
galvoju kokį lotuliukas.gif paskum prisiminiau kad tu davei schemą smile.gif taip, jau pabaigiau seniai thumbup.gif einu paieškoti foto biggrin.gif
Papildyta:
Radau. Mano truputį kitokia variacija smile.gif
Megztukas gavo Debesėlio vardą biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



super thumbup.gif - as irgi planuoju baigus visus kriksto rubus is kidmoheros dar viena toki nusinarpliot, nes maniskis tai tebuvo tik bandymas ir zinau, kur reiktu patobulint mezgant kita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 07 02, 11:15)
super  thumbup.gif  - as irgi planuoju baigus visus kriksto rubus is kidmoheros dar viena toki nusinarpliot, nes maniskis tai tebuvo tik bandymas ir zinau, kur reiktu patobulint mezgant kita  biggrin.gif

jis labai smagus thumbup.gif ir tinka vėsesniu oru užsimest. ir lengva, ir jauku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 07 02, 10:24)
Radau. Mano truputį kitokia variacija smile.gif
Megztukas gavo Debesėlio vardą biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

fantastiskas thumbup.gif
pamenu tikrai buvos schema kaip ji megzt, bet perbegau tema, neberandu ax.gif gal turit kur po ranka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2010 07 02, 11:46)
fantastiskas  thumbup.gif
pamenu tikrai buvos schema kaip ji megzt, bet perbegau tema, neberandu  ax.gif gal turit kur po ranka?  ax.gif

ačiū smile.gif shemos neišsisaugojau smile.gif
Atsakyti
Schema bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Nu kad jau apie debeselius kalba, tai ir as savaji pasirodysiu, kuriuo labai dziaugiuosi ir jau antra planuoju smile.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Capricorn,2010 07 02, 09:24]
Radau. Mano truputį kitokia variacija smile.gif
Megztukas gavo Debesėlio vardą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

wub.gif labai gražus megztukas. Žaviuosi tavo darbais. Visi tokie išbaigti ir elegantiški wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti