Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas 10

Sveikos.Cia mano nerinys vyrui
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mano pirmas šalis ir pirmas rimtas darbas blush2.gif ax.gif
user posted image

Salis
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2010 06 23, 14:41)
Sveikos.Cia mano nerinys vyrui

Man gražu, bet kaip vyrui patiko? Mūsuose nelabai pamatysi neriniuotus vyrus. Kažkodėl primena mano vaikystės Palangą g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 06 23, 15:58)
Man gražu, bet kaip vyrui patiko? Mūsuose nelabai pamatysi neriniuotus vyrus. Kažkodėl primena mano vaikystės Palangą  g.gif  lotuliukas.gif

tai cia maniskio buvo uzsakymas pajuriui pasipuost.Siaip tai abejoju ar nesios biggrin.gif
Atsakyti
cia daug darbstuolyciu lankosi,tad noreciau jusu nuomones,ar sios spalvos nelabai pjaunasi?
user posted image
ar virsutine dali geriau ardyt,ir ieskot artimesnio derinio,nes neuztenka vienos spalvos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2010 06 23, 16:05)
cia daug darbstuolyciu lankosi,tad noreciau jusu nuomones,ar sios spalvos nelabai pjaunasi? 

man nelabai šis derinys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2010 06 23, 16:05)
cia daug darbstuolyciu lankosi,tad noreciau jusu nuomones,ar sios spalvos nelabai pjaunasi? 
user posted image
ar virsutine dali geriau ardyt,ir ieskot artimesnio derinio,nes neuztenka vienos spalvos. g.gif

Man irgi nelabai sis derinys. Bet gal net ne artimos spalvos reikia ieskoti, o daugiau kontrastingesnes. Virsutine dalis turetu buti arba daugiau sviesesne, arba daugiau tamsesne. Priklausomai nuo to zmogaus, kuriam mezgi, sudejimo. 4u.gif
Atsakyti
Mano keli šaliai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2010 06 23, 13:41)
Sveikos.Cia mano nerinys vyrui


oho bigsmile.gif

QUOTE(sphinx @ 2010 06 23, 13:52)
Mano pirmas šalis ir pirmas rimtas darbas  blush2.gif   ax.gif


jei pirmas toks rimtas (mano akimis ziurint idealus) tai kaip kiti atrodys thumbup.gif

QUOTE(Ausruze @ 2010 06 23, 15:05)
cia daug darbstuolyciu lankosi,tad noreciau jusu nuomones,ar sios spalvos nelabai pjaunasi?  
user posted image
ar virsutine dali geriau ardyt,ir ieskot artimesnio derinio,nes neuztenka vienos spalvos. g.gif

nelabai kaip, geriau ardyk virsu ir padaryk balta bet dar krasciukus raudonai apnerk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 23 birželio 2010 - 16:17
As ir nutariau savo brangiausia palepinti. Tai nuneriau linini svarkeli. smile.gif
user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 06 23, 18:16)
oho  bigsmile.gif


Dekui.Man tai grazu.jei ir apsirengs tik prie juros,tai bus kaip suvenyras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 23 birželio 2010 - 16:42
Man ir labai grazu tokie tipo megzti marskinukai. Bet savajam niekaip negaliu isiulyti. Jam tipo per daug skyluciu, per daug nuogas bus. biggrin.gif O man grazu. Saunuole, jolitaq! smile.gif
Atsakyti