Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

QUOTE(loretita2 @ 2010 06 11, 15:02)
Kas toki grozi piese thumbup.gif

Radau ČIA biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turit Santuokos liudijima, kad jis butu ne wordiniam variante, o paveiksliukas, kazkada tikrai turejau, bet niekur kompe neberandu doh.gif Imeskit i pastuka, jei kas turit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2010 06 11, 18:37)
Gal kas turit Santuokos liudijima, kad jis butu ne wordiniam variante, o paveiksliukas, kazkada tikrai turejau, bet niekur kompe neberandu doh.gif Imeskit i pastuka, jei kas turit 4u.gif

Einu išsiųsiu kur turiu skenuotą gal tiks, nes nežinau kaip atrodo wordinis variantas g.gif
Atsakyti
QUOTE(cūgga @ 2010 06 11, 19:44)


sveikos naujuose namuciuose 4u.gif mirksiukas.gif kol radau blush-anim-cl.gif o ten neblogu piesinuku yra thumbup.gif galima medaliukams panaudoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
ka darysit per antra uzsedima? g.gif man kazkaip nesusidelioja... verysad.gif zadejau darbu pasiskirstyma, seimos finansininka ir patarimus jauniesiems, bet gal kazka kita geriau atkelt? juk taip visko bus daug.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 11, 17:21)
verysad.gif nenusimink, gal viskas bus gerai.  4u.gif


Tikiuosi, labai tikiuosi verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(cūgga @ 2010 06 11, 20:02)
Einu išsiųsiu kur turiu skenuotą gal tiks, nes  nežinau kaip atrodo wordinis variantas  g.gif


Tai tas, kur man atsiuntėt, ir yra "wordinis".
Bet iš jo neina "paimt" paveikslėlių ir redaguoti photshopu.
Bet aš ir už jį dėkinga. "Pasiredaguosiu" rankiniu būdu mirksiukas.gif
Laaabai jau fainas tas liudijimas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 11, 19:42)
Tai tas, kur man atsiuntėt, ir yra "wordinis".
Bet iš jo neina  "paimt" paveikslėlių ir redaguoti photshopu.
Bet aš ir už jį dėkinga. "Pasiredaguosiu" rankiniu būdu  mirksiukas.gif
Laaabai jau fainas tas liudijimas   ax.gif  4u.gif

blush2.gif
Galvojau kad wordinis tai padarytas pparastai, šitas skenuotas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cūgga: 11 birželio 2010 - 20:13
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 11, 19:33)
ka darysit per antra uzsedima?  g.gif  man kazkaip nesusidelioja... verysad.gif  zadejau darbu pasiskirstyma, seimos finansininka ir patarimus jauniesiems, bet gal kazka kita geriau atkelt? juk taip visko bus daug.... g.gif

aš žadu maždaug daryti taip:
1 užsėdimas:
dokumentų įteikimas, tostas už jaunuosius+taures įteiksime jiems, tada tostas už jaunuosius, kad išgertų iš naujų taurių, paskui išrenkame stalo komendantus, dėžučių tortas (kad susipažintumę su svečiais ir jie pasižadėtų jaunai šeimai).Tada kai nuesi visi nuo stalo, manau jaunieji sušoks valsą.
2 užsėdimas:
šeimos židinys,tostas už tėveliusm jaunųjų darbų pasiskistymas......ir čia mano scenarijui stop doh.gif
šeimos finansininką žadu rinkti nuėjus nuo stalo po antro užsėdimo šokių aikštelėje.
O kada geriau rinkti vaikui varda?Pirmą ar antrą dieną? g.gif nesumąstau niekaip......
O kur piršlio polka, ar karti karti ir kiti dalykai tai nenumanau.....konsultuosiuos manau su muzikantais unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 11 birželio 2010 - 20:22
QUOTE(cūgga @ 2010 06 11, 19:02)
Einu išsiųsiu kur turiu skenuotą gal tiks, nes  nežinau kaip atrodo wordinis variantas  g.gif

unsure.gif shitas ir yra wordinis...na teks kazka mastyti, kaip cia patvarkyti ta liudijima wink.gif
Atsakyti
nu man pirma diena susideliojo taip:
pirmas uzsedimas:
pasisakymas is kur grizom
tostas uz jaunuosius
uz tevelius
stalo valdzios rinkimai
sventes taisykles

antras uzsedimas:
finansininko rinkimas
darbu pasiskirstymas
patarimai jauniesiems

valsas

seimos zidinys

dangaus zibintai
ilgiausiu metu

trecias uzsedimas:
karti, karti
saldus stalas

puokstes, keliaraiscio metimas
islydejimas miegoti.

ka jus manot? blush2.gif
gal reiktu valsa perkelt pries antra uzsedima? g.gif gal kas dar negerai? blush2.gif

Papildyta:
kuo daugiau ziuriu, tuo labiau painiojuosi doh.gif verysad.gif o laikas jau spaust pradeda... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte1986 @ 2010 06 11, 21:56)
ka jus manot? blush2.gif
gal reiktu valsa perkelt pries antra uzsedima? g.gif gal kas dar negerai? blush2.gif

kuo daugiau ziuriu, tuo labiau painiojuosi doh.gif  verysad.gif  o laikas jau spaust pradeda... verysad.gif

Valsas po pirmo uzsedimo, o "karti" paprastai per antra uzsedima buna wink.gif ash netgi planuoju, kad per pirma uzsedima mes issibuciuotume ir eitume jau valsiuko ziureti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2010 06 12, 00:17)
Valsas po pirmo uzsedimo, o "karti" paprastai per antra uzsedima buna wink.gif ash netgi planuoju, kad per pirma uzsedima mes issibuciuotume ir eitume jau valsiuko ziureti rolleyes.gif


kazkaip ta karti atrodo vos ne i pati gala g.gif o saldus stalas? g.gif
Atsakyti