Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI XXVI TEMA,

beje aš irgi jungiuosi prie jūsų būrio - rugpjūčio mėnesį laukia didžiulis iššūkis dvikalbės vestuvės ir kolkas atrodo 80 žmonių doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 14, 21:17)
Va, ką pasidariau per savaitgalį karsta.gif Tortas, atseit



Kokis grožis wub.gif kiek darbelio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2010 06 15, 09:20)
beje aš irgi jungiuosi prie jūsų būrio - rugpjūčio mėnesį laukia didžiulis iššūkis dvikalbės vestuvės ir kolkas  atrodo 80 žmonių doh.gif

ooooooo, neblogai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Prašau pagalbos blush2.gif Vestuvės šį šeštadienį,o liudininkais mus sugebėjo tik vakar pakviesti doh.gif Vestuvės kuklios ir be jokių tradicijų, viską ves muzikantai,bet manau man reiktų vistiek pasiruošt kokį žodelį tart tik nelabai įsivaizduoju ką blush2.gif blush2.gif blush2.gif Gal turit kokių gražių žodžių. Būčiau labai dėkinga už pagalbą. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos svočiutės smile.gif Kažkurį klausė apie dovaną jauniesiems ...Tuiriu tokį pasiūlymą : paimat puodynę( gali būti ir gražus vazonas gėlėms) ir jį pripildot baltais centais. Ant puodynės užrašot "juodai dienai nuo piršlių". išleisit apie 20 - 30 lt, bet ir dovana, ir įdomiai atrodo, ir "prikolas" blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, svociutes!!! 4u.gif
Laiko vis maziau iki starto lieka, dar kruva reikalu padaryt reikia. doh.gif Radau toki albuma viena, gal kam prireiks, as tai ten daug geru ideju uzmaciau ir su savo puokste apsisprendziau, http://public.fotki....uvems/puokts-1/ thumbup.gif As pagaliau suknia issirinkau, vaziavau su nuotaka rinktis, tai pasake, kad pasakiskai grazi suknia. bigsmile.gif Busiu ryskiai rozine. biggrin.gif Is visu salonu, kuriuos buvau apvaziavus tik "Mona Lizoje" radau ka nors man tinkancio, nes nesu manekeniskos figuros, tai tik ten buvo nemazas pasirinkimas graziu sukniu merginom su formom. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2010 06 14, 22:57)
4u.gif prasom ,prasom juk negaila. O cia pavyzdelis kaip turi atrodyti, galima ir ant normaliu kelnaiciu padaryt, atspauzdint zenkla ir priklijoti
user posted image

as jau taip ir pagalvojau,kad kur man ju rast realiu,nors pati tokius kazkadaise buvau radus,o cia bet kokius nusipirkai uzklijavai ir super,net geriau matosi thumbup.gif

QUOTE(loretita2 @ 2010 06 14, 23:03)
Pakomentuosiu kita diena, drauge parnes kaste, buvau paskolinusi, perziuresiu ir parasysiu smile.gif
Papildyta:
ok,lauksiu,gal dar ko idomaus ten pamatysi,tai papasakok smile.gif o as ant dienu ziuresiu puskes vestuves,senei buvo reikia prisimint,pas ja idealios buvo,tikrai bus ko papasakot jum smile.gif



QUOTE(Danė @ 2010 06 15, 10:33)
Sveikos svočiutės  smile.gif Kažkurį klausė apie dovaną jauniesiems ...Tuiriu tokį pasiūlymą : paimat puodynę( gali būti ir gražus vazonas gėlėms) ir jį pripildot baltais centais. Ant puodynės užrašot "juodai dienai nuo piršlių". išleisit apie 20 - 30 lt, bet ir dovana, ir įdomiai atrodo, ir "prikolas"  blush2.gif  blush2.gif

thumbup.gif ideja,nors as zadu nors 200-300lt padovanot dar,bet jei toki bajeri padaryt ir 200 tikrai uzteks thumbup.gif pas mus giminei kazkaip pirsliai po 500 dovanuoja ...
bet kur tiek centu iskeist?po turgelius vaiksciot?ar banke padarys tokia paslauga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vildar @ 2010 06 15, 09:25)
Bet jeigu apklijuota saldainiais- tai kur rašyti tuos vardus? galvoju, gal nepatogu ant saldainių rašyti, o gal ir nieko g.gif

gal ant tokio butelaicio-pridet,prikabint atvirutes g.gif Tecio jubiliejui kazka panasaus dariau 4u.gif Atvirutes kokias mini galima,vaikiskas kokias.. ax.gif

O jei kazkas siule iskirpt vaiku foto is zurnalu,apklijuot buteli..Kokiais klijais kazi,kad kibtu? g.gif Ir kazkaip nesmagu realias zmoniu vaikiuku foto klijuot unsure.gif

QUOTE(Spygliusss @ 2010 06 15, 10:20)
beje aš irgi jungiuosi prie jūsų būrio - rugpjūčio mėnesį laukia didžiulis iššūkis dvikalbės vestuvės ir kolkas  atrodo 80 žmonių doh.gif

o,mano drauge likimo thumbup.gif Kokia kalba chebryte bus,apart LT? g.gif

QUOTE(Danė @ 2010 06 15, 11:33)
Sveikos svočiutės  smile.gif Kažkurį klausė apie dovaną jauniesiems ...Tuiriu tokį pasiūlymą : paimat puodynę( gali būti ir gražus vazonas gėlėms) ir jį pripildot baltais centais. Ant puodynės užrašot "juodai dienai nuo piršlių". išleisit apie 20 - 30 lt, bet ir dovana, ir įdomiai atrodo, ir "prikolas"  blush2.gif  blush2.gif

thumbup.gif
Turiu kaip tik nemazai baltu centu nereikalingu thumbup.gif
Bet zadejau juos su tom pupom,seimos bankui maisyt g.gif

Jauniesiems galvoju metrika dovanot,kai parvyksim is zakso,kai pranesinet reikes kur buvom,ka veikem-iteiksiu jauniesiems.. ax.gif

Ziuriu daug kam kinkos jau dreba,ramiau net,kad ne man vienai thumbup.gif

Ten mamukas savo dukriukui svente suorganizavo,kaip miela wub.gif
Tortukas nerealus,nu ir darbsti svociute thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Totosha1980 @ 2010 06 15, 10:51)
Sveikos, svociutes!!! 4u.gif
Laiko vis maziau iki starto lieka, dar kruva reikalu padaryt reikia. doh.gif  Radau toki albuma viena, gal kam prireiks, as tai ten daug geru ideju uzmaciau ir su savo puokste apsisprendziau, http://public.fotki....uvems/puokts-1/ thumbup.gif  As pagaliau

tai parodyk kokia puokste isrinkai ir suknia,jei yra ju tinklapy?ar po noresi parodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zwezda0702 @ 2010 06 15, 09:59)
tai parodyk kokia puokste isrinkai ir suknia,jei yra ju tinklapy?ar po noresi parodyt ax.gif

Suknia po vestuviu parodysiu,nes nera jos internete, o nufotkint nedaejo. doh.gif O puokste tokia turesiu http://public.fotki....c2f922431a.html, tik rozes ryskesnes bus, kaip suknia.
Atsakyti
Sitos etiketes is interneto. Gal kam pravers wink.gif

Konjakas ilsaikytas
user posted image

Uosves svelnioji
user posted image

Uosvienes trauktine
user posted image

Pirslio melagingoji, zinau, kad ją darė Vitlija. Ačiū.
user posted image

Svocios trauktine
user posted image
Atsakyti
Aš labai dažnai šiame forume knisuosi, kai tik kokios progos.

LAIKRASTUKAI

ETIKETES BUTELIAMS

ETIKETES SALDAINIAMS, SOKOLADUI

TEKSTAI ETIKETEMS

KALENDORIAI
Atsakyti