Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

o mes tik kruopas kur darzoves tai vaikas net viamia nezinau kaip darzoves pripratint ax.gif gerai kad kartais mesa dar valgom biggrin.gif
Atsakyti
O mes valgom tik darzoviu koses, kruopu pirktiniu (milupos) niekaip ir tyreles darau namie, bet irgi neipatingai... Kaip jus darot grikiu ar ryziu namines koses, kur perkat grudus? Malat su blenderiu? unsure.gif
Atsakyti
aš verdu grūdines dribsnių košes su vandeniu- kai turiu naminio pieno su praskiestu pienu. bet noriau valgo, kai skystesnės ir kai nepagardinu uogomis.

vakar prisiviriau sau grikių kruopų košės tokios skystesnės, tai ir panelei nuėjo už gerą. į grūdines pilu alyvuogių arba linų sėmenų aliejų.

sako, Galintos grūdines vaikučiai labiausiai mėgsta, nors mes ragavę ir kitokių.

o kelių grūdų dribsnių košės panikė nlb valgo, tai tik vakar man šovė į galvą, kad prieš baigiant virt daržovienei įdėti tų dribsnių- na ir nuėjo už gerą thumbup.gif
Atsakyti
Mes košeles pradėjom ragauti nuo 6,5mėn ir visada dariau tik pati grūdines ar daržovių verdu namie ir stengiuosi tik iš savų daržovių ar naminės mėsos smile.gif
tiesa keletą kartų teko paragauti ir Hipp daržovių su mėsyte kelionėse, bet neįpatingai mano panelė jas valgo, tad ir nepergyvenu dėl tų kelių kartelių ax.gif šiaip aš pati šaldiklyje visada turiu savos daržovienės su mėsyte ekstra atvejui blush2.gif
Varškytę irgi gaminamės naminę, va galvoju, kad ir jogurtą reikėtų pačiai pasigaminti, nors jogurtą tai visada be uogų perku, savų turiu prisišaldžius smile.gif
Atsakyti
Pradžia man buvo sunki ir su grūdinėm košytėm ir su daržovienėm... Bet įsivažiavome biggrin.gif
Grūdines košes daugiausia verdame iš dribsnių (avižos, keturių grūdų ir pan.). Kitos - kukurūzų, sorų... bet jos kol išverda blush2.gif Grikiai alergizuoja, o ryžiai kietina vidurius, tai labai retai naudojam....
Kad skaniau būtų dedu: obuolį, bananą, spanguolių arba mėlynių.
Išvirus palaikau dar porą minčių ir blenderiuoju.
Valgo labai gerai. Pirktinės tik avariniu atveju ir nėra vaiko mėgstamos.

Daržovienes pagardinu petražolių šaknimis, salierais, o ypač gerai valgo kai su kopūstuku virta biggrin.gif
Pirktinių mėgstame Milupos kalakutieną su kukurūzais.

Jokių druskų ar cukraus nenaudojame drinks_cheers.gif
Atsakyti
o sakykit ar šaldėt kas obuolius? kažin jei užsišaldyčiau ir poto virčiau moliūgo ir obuolio tyrę? Kol dar savų yra obuolių gal sakau reik pasišaldyti? bet kažin ar verta?
Atsakyti
Aš šaldau virtus obuolius, be cukraus. Atsildius galima bet kur ideti ir tikrai skanu, o kam žalius šaldyti jei vistiek virti reikės.
Atsakyti
QUOTE(Brauna @ 2010 12 08, 08:49)
Aš šaldau virtus obuolius, be cukraus. Atsildius galima bet kur ideti ir tikrai skanu, o kam žalius šaldyti jei vistiek virti reikės.

bet jau reikės tada mažomis porcijomis susidėti? O vat žalio šaldyto gabaliukus kelis įmesčiau į puodą kartu su moliūgų ir išvirtų košytė...
Atsakyti
o maniškis kaip ir vyresnysis brolis nenori naminių košių, nors man jos visai skanios biggrin.gif o pirktines tyres ir plikomas košes valgo net drebėdamas g.gif
naminės jį pykina g.gif tipo prasta virėja blush2.gif na kiti šeimos naria nesiskundė labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 12 08, 11:20)
bet jau reikės tada mažomis porcijomis susidėti? O vat žalio šaldyto gabaliukus kelis įmesčiau į puodą kartu su moliūgų ir išvirtų košytė...

Aš mazomis porcijomis užsisaldau, o jei nori pavirti kartu su moliūgu ar kuo kitu, gali obuoli apvirti skiltelemis o paskui atsildyta i kose kelias minutes kartu partoškinti. O žalias obuoliukas ir taip pastovi kur vėsiau laikant. Ir daugiau vitaminu šviežiame obuoliuke.
Atsakyti
QUOTE(Brauna @ 2010 12 08, 20:37)
Aš mazomis porcijomis užsisaldau, o jei nori pavirti kartu su moliūgu ar kuo kitu, gali obuoli apvirti skiltelemis o paskui atsildyta i kose kelias minutes kartu partoškinti. O žalias obuoliukas ir taip pastovi kur vėsiau laikant. Ir daugiau vitaminu šviežiame obuoliuke.

žinau, kad pastovi, bet noriu ir vasarą turėti, kol vėl savų bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 12 07, 21:04)
o sakykit ar šaldėt kas obuolius? kažin jei užsišaldyčiau ir poto virčiau moliūgo ir obuolio tyrę? Kol dar savų yra obuolių gal sakau reik pasišaldyti? bet kažin ar verta?


As taip ir laikau. Susidejau i maisiukus, obuolio ir moliugo, vienam kartui ir i saldikli. Tai thumbup.gif
Atsakyti