Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Kaip gaminate grikiu koses mazyliams? ax.gif Ar ispradziu sumalate ir verdate,ar is pradziu verdate ir malate?
Atsakyti
QUOTE(lily2010 @ 2012 04 28, 20:39)
Kaip gaminate grikiu koses mazyliams? ax.gif Ar ispradziu sumalate ir verdate,ar is pradziu verdate ir malate?

AŠ visas košes, tarp jų ir grikių, iš pradžių išverdu, ir tik po to blenderiuoju.
Atsakyti
tyreles valge tik pirktines vienos rusies, o paskiau kazkaip stebuklingai ir namines tyreles pradejo valgyt, o lb greitu laiku tyreliu visai atsisakem ir perejom prie pilnai nrml suaugusiuju maisto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulele xs @ 2010 06 10, 12:20)
4u.gif Sveikos mamytes,
neuzilgo reiks duoti papildomo maistelio suniukui, prasau pasidalinkit: ka duodat?
kaip gaminat? jai perkat, tai kokias, kokias patinka jusu vaikuciam?  4u.gif

maniskei labai kukuruzu kose patinka, verdu pati is ekologisku kukuruzu kruopu, o jei dar virdama truputi banano dadedu, tai is vis mmmmm biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit, mergaitės, ką daryt jei vaikiukas nevalgo?
Vat prieš savaitę ar dvi, daktarės patarti, pradėjom duoti obuolių tyrelės (pirktinės, Marmaluzi). Na, nieko gal keisto, kad iš pradžių spjauna viską. Bet mažylė net purtėsi. Paskui susiradom lietuviškų obuoliukų likučių, tai pagremžtą lyg ir geriau valgė (na, gal pora vaikiškų šaukštukų įsiūlydavau). Paskui tik pamato mane artinantis su šaukštuku ir nusisuka, lūpas suspaudžia biggrin.gif Nebent tėtis tuo metu cirkus išdarinėja, tai besijuokdama išsižioja biggrin.gif
Tai dabar ką daryt: kantriai pratint prie obuoliukų ar suprast, kad mažė jų nemėgsta? g.gif
Atsakyti
O nuo kurio amžiaus pradėjote virti namines grikių, manų ar kitų kruopų košes savo mažyliams?
Ar jos visos tinka jau nuo 6 mėn?
Atsakyti
QUOTE(lily2010 @ 2012 04 28, 20:39)
Kaip gaminate grikiu koses mazyliams? ax.gif Ar ispradziu sumalate ir verdate,ar is pradziu verdate ir malate?


Grikius iš pradžių sumaldavau ir tada virdavau, dbr verdu dribsnius ir nieko nebemalu.

QUOTE(Surya @ 2012 05 30, 11:34)
Sakykit, mergaitės, ką daryt jei vaikiukas nevalgo?



Jums kiek, 4 mėn? Gal tiesiog nepasiruošusi primaitinimui mergaitė? Aš padaryčiau pertraukėlę ir neduočiau tų obuolių. Beje, maitinat MP?

QUOTE(Kety @ 2012 05 30, 11:43)
O nuo kurio amžiaus pradėjote virti namines grikių, manų ar kitų kruopų košes savo mažyliams?
Ar jos visos tinka jau nuo 6 mėn?


Aš pradėjau kruopienes duoti vėliau, kai buvo maždaug 7 mėn. Tai po truputį įvedinėjau, pradėjau nuo avižų, vėliau soros, grikiai ir t.t. Manų tik nepatariama duoti, nes maistingumo prasme jie nekokie, svorį tik augina.

Maniškė pagrinde valgo namines daržovienes ir kruopų košes, bet nespjauna ir į pirktines extra atveju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuute @ 2012 05 30, 16:46)
Jums kiek, 4 mėn? Gal tiesiog nepasiruošusi primaitinimui mergaitė? Aš padaryčiau pertraukėlę ir neduočiau tų obuolių. Beje, maitinat MP?



Be savaitės 5 mėn smile.gif Dar maitinu MP, bet labai nedaug jo pas mane. Manau, geriau jau vaikas valgytų košytes ir mažiau mišinukų, todėl ir pradedu anksti.

Dabar ir darom pertrauką, kokiai savaitei. Bet ką daryt po savaitės? Vėl siūlyt obuolius ar geriau kokią bulvę? Jokių daržovių ir vaisių savų neturim, tai ar geriau pirkt tyrėles parduotuvėj, ar kokiam turgely daržoves?
Atsakyti
QUOTE(Surya @ 2012 05 30, 20:55)
Be savaitės 5 mėn  smile.gif Dar maitinu MP, bet labai nedaug jo pas mane. Manau, geriau jau vaikas valgytų košytes ir mažiau mišinukų, todėl ir pradedu anksti.

Dabar ir darom pertrauką, kokiai savaitei. Bet ką daryt po savaitės? Vėl siūlyt obuolius ar geriau kokią bulvę? Jokių daržovių ir vaisių savų neturim, tai ar geriau pirkt tyrėles parduotuvėj, ar kokiam turgely daržoves?

As taip pat pradejau savo mazyle primaitint nuo 5 men, nes gydytoja pasake kad per mazai svorio priauga. tai su gydytojos palaiminimu pradejau po truputi primaitint pagal gydytojos instrukcijas smile.gif
is pradziu kokias 3 dienas tik virta sutrinta su blenderiu ir motinos pienu sumaisyta bulvyte. is pradziu neims, isspjaus, maniske net isveme viska, ziaugciojo, bet galu galiausiai pradejo valgyt. po to prie bulves pridedi virta morka-vel kokias 3 dienas sumaisyta su motinos pienu tyrele bandai duoti po pora sauksteliu- isspjauna surenki atgal ir vel ta pati duodi, po to po triju dienu vel pridedi kita darzove (as dejau cukinija ir po to kopusto lapa). Tai labai vaikas mego tokia kosyte.
bet mums jau 6 men ir kazkas pasidare nebevalgo darzovienes, kad ir ka ideciau. jau valgom ir kruopu koses0 ju irgi sunkiai valgo -geriausiu atveju 3 saukstus suvalgo o paskui reikia linksmint kalbint kad tik issiziotu ir speciau igrusti koses sauksta.
Tyreles vaisines kerta kuo puikiausiai, obuoli pagremzta irgi valgo,
Tiesa, visas vaisines tyreles ir obuliuka reikia duoti tarp maitinimu.
Nu zodziu prirasiau cia gal kuo pagelbes...
Tik va mano grazuole irgi nebenori darzovienes ir nieko kito, laiko suspaudus lupytes ir gailiai ziuri i mane, koseja, pucia, spjauna. Tikiuosi praeis ir valgys nes kaip nervas ima negaliu, bet laikaus 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskiautoja @ 2012 06 02, 15:22)

Nu zodziu prirasiau cia gal kuo pagelbes...



Tikrai pagelbės, ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Surya @ 2012 06 02, 20:18)
Tikrai pagelbės, ačiū!  4u.gif


yra atskiros temos apie musu nevalgiukus:
"Nebenori valgyti košių, Ką daryti, kuo maitinti ???"
(http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=60406&st=36)

prasom uzsukt rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mazasis pirktiniu darzovieniu niekada nepripazino,karta pirkau,tai ziaugciojo vaikas kol neiskrapsciau visko is burnytes,dar vaisines tyreles valgo bet ir tai tik kelias,o siaip viska tik namuose gaminto valgom ir vis dazniau jau nuo musu stalo blush2.gif jam nebeidomu tyreles,ar kosytes megsta kiek rupesni maista jau kad galetu pakramtyti
Atsakyti