Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Darzovienes darydavau tik namiines, o kruopas pirkdavom uzpilamas koses - labai patogu keliaujant, bet ir namines duodavau, kol valge
Atsakyti
QUOTE(mari73 @ 2010 06 29, 20:14)
nuo 3 men.,nes priaugdavom l.mazai svorio.Beje nuo kosiu taip ir nepastorejom,nors valgom gan neblogai.Jei maitinates MP,tai ir neskubekit-suspesit. 4u.gif Pirmiausia bulve,veliau-morka,moliugas ir t.t.Mesyte valgom triusiena-maziausiai alergenu ir daugiausiai gelezies.Labiausiai linkusi alergizuoti jautiena ir versiena.Nors mes jokiu alergiju neturim.





visi kalbat apie yvairias mesytes bet niekur nepastebejau vistienos.. ar jos neduodat?
Atsakyti
QUOTE(pukutis1991 @ 2012 04 06, 17:49)
visi kalbat apie yvairias mesytes bet niekur nepastebejau vistienos.. ar jos neduodat?


Aš vištienos dar neduodu, bet po kokio mėnesio įvesiu, kai gausim naminį viščiuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuute @ 2012 04 06, 15:01)
Aš vištienos dar neduodu, bet po kokio mėnesio įvesiu, kai gausim naminį viščiuką  smile.gif




o kiek jusu vaikeliui laiko jau?smile.gif
Atsakyti
Propaguoju namines, bet kai nespeju,gerai po ranka tureti ir pirktas is parduotuves mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokia nuomone apie siuo metu turimas darzoves? Spec. teigia, kad nelabai daug medziagu jose like (~50 proc.), pataria maitinti pirktinemis, o kai atsiras svieziu, tada tik gaminti.
Atsakyti
QUOTE(babaisa @ 2012 04 13, 07:10)
O kokia nuomone apie siuo metu turimas darzoves? Spec. teigia, kad nelabai daug medziagu jose like (~50 proc.), pataria maitinti pirktinemis, o kai atsiras svieziu, tada tik gaminti.

As taip pat pradedu linkti prie sitos nuomones smile.gif ne tik kad medziagu nelike, bet ir padidinta nitratu doze. zdz, nieko naudingo ax.gif Pirktines gaunasi "svaresnes". zinoma, kas per daznai, tas negerai. Juk ir patys nuolat konservu nevalgom.

Bet, va, kiti vaikai nuo gimimo vien misinukus gauna ir uzauga smile.gif
Atsakyti
Vasarą, kai pilna šviežių, skanių ir sveikų daržovių, tai neketinu duoti pirktinių tyrelių, bet dabar man pirktinės atrodo ir sveikesnės ir skanesnės, nei iš senų sudžiūvusių daržovių gamintos naminės.
Atsakyti
4u.gif už namines kiek tik įmanoma ir leidžia galimybės...o iš bėdos tai papirkdavau tik HOOLE tyreles ar daržovienes, sultis vaistinėje ...
Atsakyti
As ir uz namines, bet jei darzovese nieko gero nelike, tai as uz tyreles iki kol neatsiras svieziu darzoviu. Beje idomus faktas - iki Kaledu darzoves dar islaiko savo visas vertingasias medziagytes, o paskum jau...
Atsakyti
O krupas prieš tai malate so kokia kavamale ar išvirtą košę pertrinate...nes mažiukui ir taip tas tirštas maistas nelabai...as bandžiau pirktines kruopų košes be nieko, ekologiškas, yra eurovaistinėje akropoly, nesuprantu kuo jos blogos, susmulkintos kruopos ir tiek...o šiaip bele kokių gali irgi nusipirkt, nu nenebt ekologiškas krupas. o tyrelių irgi yra ekologiškų....
Atsakyti
QUOTE(spyglinis @ 2012 04 26, 17:22)
O krupas prieš tai malate so kokia kavamale ar išvirtą košę pertrinate...nes mažiukui ir taip tas tirštas maistas nelabai...as bandžiau pirktines kruopų košes be nieko, ekologiškas, yra eurovaistinėje akropoly, nesuprantu kuo jos blogos, susmulkintos kruopos ir tiek...o šiaip bele kokių gali irgi nusipirkt, nu nenebt ekologiškas krupas. o tyrelių irgi yra ekologiškų....


Aš kol kas sumalu kruopas su kavamale ir tada verdu, vėliau žadu pirkti dribsnius ir jų jau neblenderiuoti.
Esu irgi nusipirkus eko košių vaikiškų užpilamų, kartais jas naudojam, nors maistingumas ne tas... Tyreles eko irgi esam vartoję, bet jų skonis kai kurių fe. Su namie virtom nepalyginsi.
Atsakyti