Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Aš tik už namines košites :)Jokios chemijos.Pradžioje galima drybsnius virt ir blenderiuot,vėliau viso grūdo kruopas.Daržovienės išvirti daugiau,o kiek suvalgo tiek.Mesyte irgi gerai susiblenderiuoja.
Kodėl taip kalbu,nes viena karta nupirkau košyte su mesyte(kalakutiena ar vištiena,nepamenu),vienas dalykas-vaikas nevalge,o aš paragavau-tai visą dieną remuo kankino,pačios košytės skonis buvo keptų svogūnų ,fui.
Bet čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2012 01 24, 17:44)
Bet ar nepradeda paskui pusti pilvuko?


Na del putimo, tai nereikia daug, tik truputuka ir zinoma, ne kiekviena diena. Siaip mano maze net nezino, ka tai reiskia, tas pilvuko putimas smile.gif nuo pat gimimo iki kokiu 3 menesiuku, as profilaktiskai davinejau po kelis lasiukus espumisano. Karta i diena, o kai kada ir du kartus, zodziu, reikia stebeti, kaip tustinasi.
Atsakyti
As pati gaminu ir tyreles ir kosytes. Pradzioje dariau keptas obuolys+bananas ir viska sutyndavau iki tyreles. O dabar jau valgo darzoviene irgi pati darau (kopustas, ziedinis kopustas, morka, bulve, moliugas) kokias tik turiu ta diena darzoves verdu ir trinu poto...
Tad as tik uz namines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rannetik @ 2012 01 25, 01:00)
Siaip mano maze net nezino, ka tai reiskia, tas pilvuko putimas smile.gif nuo pat gimimo iki kokiu 3 menesiuku, as profilaktiskai davinejau po kelis lasiukus espumisano.

Ooo tai jums gerai, nes mes turejom pirmuosius menesius nemazai vargelio su tuo pilvuku.... doh.gif
Atsakyti
mamytes pasakykit o kokiu laiku duodate kosytes, ar vakare galima duoti pries miega, gal geriau miegos vaikelis kai sociai pavalges bus, nes mes keliames nakti vos ne kas val valgyti mp.
Atsakyti
QUOTE(dinak @ 2012 01 26, 21:53)
mamytes pasakykit o kokiu laiku duodate kosytes, ar vakare galima duoti pries miega, gal geriau miegos vaikelis kai sociai pavalges bus, nes mes keliames nakti vos ne kas val valgyti mp.

Jeigu dar tik pradedat ragauti koses tikrai nerekomenduojama pries nakti apkrauti skranduka nes gali dar prasciau miegot...geriau duokit ryte arba diena.veliau jau bus galima kokia lengvesne kosele ir vakarienei duoti:)
Atsakyti
namines thumbup.gif
Atsakyti
as uz namines koses,bet vaikas labiau megsta pirktines,gal neiseina skaniai isvirti,nes daznai dedu spinato,tai maitinu ivairiai
Atsakyti
o as dar noriu paklausti gal juokingai nuskambet bet pati moliuga atrsdau tik seis metais patinka ir sriubos ir koses bet man pasakykit vaikui benana su moliugu ar obuoli su moliugu tai kaip tas moliugas zalias turi buti ar virtas tom tirelem g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mess @ 2012 02 09, 11:10)
o as dar noriu paklausti gal juokingai nuskambet bet pati moliuga atrsdau tik seis metais patinka ir sriubos ir koses bet man pasakykit vaikui benana su moliugu ar obuoli su moliugu tai kaip tas moliugas zalias turi buti ar virtas tom tirelem  g.gif  g.gif


Laba, mes verdam visas darzovytes. Moliuga verdu 10-12min, tada dar keliom min imetu banana ir viska blenderiuojam. Nu nerealiai skanu thumbup.gif
Su obuoliu taip pat, tik obuoliukas truputuka ilgiau verda, tai anksciau imetam ir tiek ax.gif
O siaip daugiau ideju: www.mazylioreceptai.lt
Atsakyti
QUOTE(Mess @ 2012 02 09, 10:10)
o as dar noriu paklausti gal juokingai nuskambet bet pati moliuga atrsdau tik seis metais patinka ir sriubos ir koses bet man pasakykit vaikui benana su moliugu ar obuoli su moliugu tai kaip tas moliugas zalias turi buti ar virtas tom tirelem  g.gif  g.gif

moliuga verdu kartu su cukinija ir obuoliu

QUOTE(* Sheril @ 2012 02 09, 12:46)
Laba, mes verdam visas darzovytes. Moliuga verdu 10-12min

Taip ilgai? g.gif Taigi jis greit isverda. Niekada tiek laiko neviriau... schmoll.gif
Atsakyti
Taip ilgai? g.gif Taigi jis greit isverda. Niekada tiek laiko neviriau... schmoll.gif
[/quote]

Na taip viso 10-15min verdu moliuga, taip recepte nurodyta. O ir siaip man kazkaip saugiau ilgiau pavirti, baisu, kad paskui maziukui pilvelio neskaudetu rolleyes.gif
Atsakyti