Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

QUOTE(stuleju @ 2012 01 02, 22:23)
Sveikos mamytes. Mes koses ragaujame nuo 6 men, tai jau pora savaiteliu, viena karta dienoje. Kiti maitinimai MP, tarpuose geriame Hipp arbata. Bet kazkaip labai sunkiai mums tos koses lenda. Pradejome nuo bulves, tada bulve su moliugu, tada bulve su morka ir dabar kalafiora ragaujame. Bet niekas nepatinka. Bandziau ir pienuko savo imaisyti. Suvalgo koki sauksteli per kelis raginimus ir viskas. Arba is viso spjauna, purskia viska lauk sad.gif Ka patartumete? Ragavome obuoliuka, tai labai patiko, jau galvojau ir su darzovienemis bus tas pats, bet ne sad.gif Galvoju gal jau kokia kruopu kose pabandyti, net nebezinau. Pradejau nuo darytu pacios, daviau poto ir pirktine, bet tas pats efektas sad.gif


Galima obuoliuko i kruopu kose imaisyti. Mano maziulis tiesiog dievina ryziu kose su itarkuotu obuoliu smile.gif
Atsakyti
Pradejom nuo morkytes, pirktinestyreles, po to paragavm morkyte ir bulve, zodziu tada no 6 men prie kosytes prijungem vista, zodziu ragavom visko, apie astuonis men valgem du kartus, ryte truputi avizines su bananais, (megstamiusia) pietu darzoves su mesa, o vakare tik pienukas, apetitas buvo geras, pastovus.
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2012 01 02, 20:23)
Sveikos mamytes. Mes koses ragaujame nuo 6 men, tai jau pora savaiteliu, viena karta dienoje. Kiti maitinimai MP, tarpuose geriame Hipp arbata. Bet kazkaip labai sunkiai mums tos koses lenda. Pradejome nuo bulves, tada bulve su moliugu, tada bulve su morka ir dabar kalafiora ragaujame. Bet niekas nepatinka. Bandziau ir pienuko savo imaisyti. Suvalgo koki sauksteli per kelis raginimus ir viskas. Arba is viso spjauna, purskia viska lauk sad.gif Ka patartumete? Ragavome obuoliuka, tai labai patiko, jau galvojau ir su darzovienemis bus tas pats, bet ne sad.gif Galvoju gal jau kokia kruopu kose pabandyti, net nebezinau. Pradejau nuo darytu pacios, daviau poto ir pirktine, bet tas pats efektas sad.gif


Pirmuosius menesius, kai pradedam vaika primaitinti, jis tik susipazista su maistu. Labai svarbu patikrinti, ar koks produktas nesukelia vaikui alergijos, ar pilvo putimo.
Susipazinimas su maistu turi vykti nuosekliai, po viena produkta. ir nieko cia blogo nematau, jeigu vaikas paragauja viena ar pora sauksteliu, jam tai nauja. Be to jis jusu piena geria.
As savo vaikui nesu davusi hipp ar panasiu arbatu, jis gere tik vandeni. Ir dabar mielai ji geria.
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2012 01 02, 16:43)
O jums paciai ar skani ta kose, kuriai vaikui duodate? Ar ja valgytumete?
Nes beda ir gali buti tame, kad kose vaikai tiesiog neskani. Gal nepatinka sumiksuotas darzoviu misinys, pvz. mano sunus nevalgydavo morkos,  jos teko nededi, neperlabiausiai mego ir cukinija, moliuga valge is bedos. Svarbu atrasti skoni, kuris tiktu vaikui.
As virdavau vaikui dazniausiai tik tam kartui, kartais likdavo tai dienai kitam valgymui. Kita diena vakarykscio maisto jam neduodavau, nes maista gaminau be druskos, kita diena man paciai nebudavo jis jau skanus.  Smulkiai gi viska supjaustai, isvirdavo greitai maistas. Mesa dazniausiai isvirdavau tik ryte atsikelus, darzoviu kartu su mesa nevirdavau.
Bent jau pradzioj darzoviu kose duodavau tik karta per diena.

Na man palyginus tai tikrai gana skani ta kosyte atrodo iseina, aisku kaip sau tai noretusi su druskyte. Bet is esmes skonis geras, sakyciau. Na bandziau virti bulve, bulve su morka, ir net tokia pat kombinacija kaip ir pirktine, kuria ji labai skaniai valge, t.y. bulve + moliugas bet irgi nelabai patiko. Bandysiu sia sav prideti cukinija, gal patiks g.gif
Atsakyti
as jau per visus skyrelius turbut busiu pasibedavojus smile.gif mano zosei ryt 8 men ir koses nevalgo, jokios. nei pirktines, nei gamintos, nei kruopu. zodziu tik MP. buna retai kada kad suvalgo koki 50 mL. valgo tik kriauses cielas ir ju tyrele. jau nebezinau, jauciu teks zindyt iki mokyklos doh.gif buvau padarius pertrauka savaites, tai biski padetis pagerejo. bet po tokio pavalgymo ji vel po valandos rekia ir nori papuko.
o merginos, jus turite griezta ritma? nes pas mus balaganas, gal cia ir yra nevalgymo priezastis? nuo rytojaus bandysiu prie siokio tokio mitybos ritmo pratinti.
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 02, 21:54)
o merginos, jus turite griezta ritma? nes pas mus balaganas, gal cia ir yra nevalgymo priezastis? nuo rytojaus bandysiu prie siokio tokio mitybos ritmo pratinti.

Pas mus tai irgi balaganas zinokit....Valgom irgi MP. Jau buvau lyg apsidziaugus, kad kazkoks ritmas apytikslis atsiranda, bet db ziuriu vel belekas ir belekada.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 02, 23:54)
as jau per visus skyrelius turbut busiu pasibedavojus smile.gif mano zosei ryt 8 men ir koses nevalgo, jokios. nei pirktines, nei gamintos, nei kruopu. zodziu tik MP. buna retai kada kad suvalgo koki 50 mL. valgo tik kriauses cielas ir ju tyrele. jau nebezinau, jauciu teks zindyt iki mokyklos  doh.gif buvau padarius pertrauka savaites, tai biski padetis pagerejo. bet po tokio pavalgymo ji vel po valandos rekia ir nori papuko.
o merginos, jus turite griezta ritma? nes pas mus balaganas, gal cia ir yra nevalgymo priezastis? nuo rytojaus bandysiu prie siokio tokio mitybos ritmo pratinti.


Pas mus irgi balaganas, maziulis dienos metu miega kaip uzsimanes, jokio tvarkarascio neturi, tai maista jau pagal miega derinu. Kaip paskaiciau mitybos skyrelyje, tai moteriskes kaip laikrodukai: ta val suvalgo tiek ml koses, ana valanda tiek... As net nezinau, kiek koses maniskis suvalgo, duodu, kol nori. Net geda pasidare blush2.gif Bet nepaisant to balagano maziulis 3 kartus per diena normaliai pavalgo koses arba trintu vaisiu.

As tik viena dalyka galiu pasiulyti: pabandyti itarkuoti kriauses (ar imaisyti tyreles) i kruopu kose (vienai forumietei taip ka tik pasiuliau su obuoliuku daryti). Jei is pradziu bus daug kriauses, gal valgys? Tada pamazu galima kriauses kieki koseje mazinti.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2012 01 02, 21:11)
Galima obuoliuko i kruopu kose imaisyti. Mano maziulis tiesiog dievina ryziu kose su itarkuotu obuoliu smile.gif

Dabar turiu kvietines koses nuo 6 men. su pieno misiniu jau. Ar galima nuo jos pradeti? O ryziai nekietina viduriu, nes mes kaip ir problemiskai su viduriukais. Valgom MP, bet tustinames tik kas antra ar trecia diena sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 02, 21:54)
as jau per visus skyrelius turbut busiu pasibedavojus smile.gif mano zosei ryt 8 men ir koses nevalgo, jokios. nei pirktines, nei gamintos, nei kruopu. zodziu tik MP. buna retai kada kad suvalgo koki 50 mL. valgo tik kriauses cielas ir ju tyrele. jau nebezinau, jauciu teks zindyt iki mokyklos  doh.gif buvau padarius pertrauka savaites, tai biski padetis pagerejo. bet po tokio pavalgymo ji vel po valandos rekia ir nori papuko.
o merginos, jus turite griezta ritma? nes pas mus balaganas, gal cia ir yra nevalgymo priezastis? nuo rytojaus bandysiu prie siokio tokio mitybos ritmo pratinti.


Mes ritmo neturejome kol vargome su pilvuku, reke klyke, tai duodavau belenkada zysti, kad nusiramintu. O kai susitvarke (dabar 6 men), pries kokius 3 men. emiau pratinti prie valgymo bent jau su 2 val pertraukomis, bet daznai ir 3-4 gaunasi. Ir ji visai mielai taikosi prie tokio rezimo, jeigu ko nori duodu arbatos atsigerti ir vel rami smile.gif
Papildyta:
O galima kazi obuoliuko i darzovienes maisyti? Ir kaip tai daryti? Virti su darzovemis ar zalio ideti i paruosta jau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aphanizomenone @ 2012 01 02, 20:54)
as jau per visus skyrelius turbut busiu pasibedavojus smile.gif mano zosei ryt 8 men ir koses nevalgo, jokios. nei pirktines, nei gamintos, nei kruopu. zodziu tik MP. buna retai kada kad suvalgo koki 50 mL. valgo tik kriauses cielas ir ju tyrele. jau nebezinau, jauciu teks zindyt iki mokyklos  doh.gif buvau padarius pertrauka savaites, tai biski padetis pagerejo. bet po tokio pavalgymo ji vel po valandos rekia ir nori papuko.
o merginos, jus turite griezta ritma? nes pas mus balaganas, gal cia ir yra nevalgymo priezastis? nuo rytojaus bandysiu prie siokio tokio mitybos ritmo pratinti.

mūsų ta pati problema...jau beveik 10 mėnesių, bet taip vargstam nuo 7 mėn. Jei per dieną suvalgo (be MP) 100 gr, tai džiaugiuosi, kad daug suvalgo blush2.gif
Galvojau, kad žindymas trukdo maitinti, tai parą pabuvo be MP, tai viso labo tesuvalgė 400 gr kieto maisto doh.gif
Žindysim iki mokyklos, tik, deja, kad patys anksčiau paprastai atsisako biggrin.gif

Papildomai mes geriam: geležį, vitaminą C, žuvų taukus ir gerąsias bakterijas. Apetitas nepagerėja nuo to...
Be to, mums dar problema. Maniškis tesveria 7,4 kg doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2012 01 03, 10:07)
mūsų ta pati problema...jau beveik 10 mėnesių, bet taip vargstam nuo 7 mėn. Jei per dieną suvalgo (be MP) 100 gr, tai džiaugiuosi, kad daug suvalgo  blush2.gif
Galvojau, kad žindymas trukdo maitinti, tai parą pabuvo be MP, tai viso labo tesuvalgė 400 gr kieto maisto  doh.gif
Žindysim iki mokyklos, tik, deja, kad patys anksčiau paprastai atsisako biggrin.gif

Papildomai mes geriam: geležį, vitaminą C, žuvų taukus ir gerąsias bakterijas. Apetitas nepagerėja nuo to...
Be to, mums dar problema. Maniškis tesveria 7,4 kg  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Na su maistu, miegu pas mus irgi balaganas, bet paskaicius kiek jus suvalgote, tai tada mes super valgus 4u.gif Pas mus jau gal 3 sav. atvirkstine reakcija nori visko ragauti, o MP nenori. Tai man g.gif g.gif jau panika...O kol priprato prie darzovienes, koses , tai tikrai buvo siaubas.Uztat dabar neduoda mums ramaia pavalgyti, nes rekia , kad duotume normalaus maisto, kai mes valgiome.Vakat valgeme cepelinus tai kaip pasiutes zyzia, kol neduodi paragauti, siaubas kazkoks g.gif Bet valgymo ritmo neturime jokio derinuosi prie jo miego ir t.t. Kai paskaitau, kad maitina pagal valandas , tai apima pavydas.Beje o kaip jus jam zuvu taukus ikisate, juk jie tokie neskanus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 01 03, 11:35)
Beje o kaip jus jam zuvu taukus ikisate, juk jie tokie neskanus? 4u.gif

vietoj vit. D, gydytoja liepė. Man jie skanūs visai g.gif geležis daug šlykštesnė blush2.gif
Atsakyti
Pas mus irgi yra problema su ragavimu maistu musu. Atrodo, kad galetu viska jau valgyti, bet reikia ziureti. As pradejau stengtis, kad pries musu valgyma, butu pavalgusi savo koses smile.gif . Mes valgom gerai, verdu pati kruopu ir darzoviu kosytes. Suvalgom per karta apie 160 - 180 ml. Maniske labai megsta, kai i kruopu kosyte idedu obuoliuko thumbup.gif MP geriam vakare, ryta ir nakti (1-2 kartus).
O gelezies mes net labai nemegsta - isspjauna verysad.gif
Atsakyti