Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Aciu visoms. 4u.gif Vitulka, uz nuoroda. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ruta* @ 2011 11 17, 13:42)
As irgi spinatus dedu i kitas kosytes, bet ju neverdu. Pvz. isverdu darzoves, uzsukus ugni, imetu i ta pati puoda saujele plautu spinatu ir palaikau pora minuciu. Jie taip truputi garuose susunta  ir gali lelius niamniot smile.gif

pamirsau pridurti kad as irgi metu spinatus tik gale virimo jau 4u.gif
Atsakyti
mes labiausiai mėgstam bulvės, kalafioro, moliūgo ir morkų košytę, arba vietoj kalafioro dedam brokolį. Irgi su malonumu valgo smile.gif
Atsakyti
mano dukrytė labai mėgsta savo košytę, kurios sudėtis : morka,bulvė,cukinija,makaroniukai smulkūs ir ryžiai, kartais įdedu ir mėsytės, tai valgo su džiaugsmu. mirksiukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif mano mergyte labiausiai megsta grudines koses. Avizu pati paciausia
Atsakyti
o mes kaip tik niekaip prie grūdinių neprisipratinam, su didžiausiais piktumais vos vieną kitą šaukštą įkišu, o daržovienes valgo gerai.
Atsakyti
Dukrai maistas begalo priklauso nuo nuotaikos 4u.gif Vieną dieną ji valgo tik mano pagamintas košytes, o kitą - jau niekaip jai neįkišiu savos, tenka atidaryti pirktinę
Atsakyti
Aš kažkaip iškart nusprendžiau - jokių pirktinių, nebent tik kur į kelionę. Namie sėdint nesunku gi tą košytę išvirt. Maniškė kol kas viską su malonumu valgo ir daržovienę ir grūdines košes. Iš pradžių avižine labai valgydavo, o dabar kažkaip žiūriu ryžius skaniau valgo, o grikius - tik jei obuoliukas įtarkuotas mirksiukas.gif
Atsakyti
na as tik uz mamyciu virtas koseles nes kaip bebutu jos yra zymei sveikesnes biggrin.gif
dukrytei virdavau nes kosite isvirti tai keliu min darbas isimtinais atvejais kada budavom nenamuose pvz prie juros tada zinoma pirkdavau nes nevaziuosi su bliudais bulvem morkom schmoll.gif dabar turiu suneli 2men as jau nebemaitinu kaip bebutu liudna pienelio nebeturiu buvome 2men. pas daktare ji man liepe jau po truputi duoti oboliuko nas as duodu sultis na obuoliuka sutarkuoju ir isspaudziu taai jam patinka biggrin.gif
bet noreciau paklauti nuo kiek laiko ir ka galima duoti nes labai viska pamirsau frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Mess @ 2011 12 19, 00:02)
na as tik uz mamyciu virtas koseles nes kaip bebutu jos yra zymei sveikesnes biggrin.gif
dukrytei virdavau nes kosite isvirti tai keliu min darbas isimtinais atvejais kada budavom nenamuose pvz prie juros tada zinoma pirkdavau nes nevaziuosi su bliudais bulvem morkom  schmoll.gif dabar turiu suneli 2men as jau nebemaitinu kaip bebutu liudna pienelio nebeturiu buvome 2men. pas daktare ji man liepe jau po truputi duoti oboliuko nas as duodu sultis na obuoliuka sutarkuoju ir isspaudziu taai jam patinka biggrin.gif 
bet noreciau paklauti nuo kiek laiko ir ka galima duoti nes labai viska pamirsau    frusty.gif


2 mėnesių kūdikiui nei obuolio, nei sulčių duoti išvis negalima, kas čia per gydytoja pas jus blink.gif Tai kai sulauks mažius pusmečio, kotletais lieps maitinti? g.gif
Primaitinimas paprastai nuo pusmečio pradedamas, tam tikrais atvejais - nuo keturių mėnesių. Taip kad dar turit gražaus laiko iki košyčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mess @ 2011 12 19, 00:02)
na as tik uz mamyciu virtas koseles nes kaip bebutu jos yra zymei sveikesnes biggrin.gif
dukrytei virdavau nes kosite isvirti tai keliu min darbas isimtinais atvejais kada budavom nenamuose pvz prie juros tada zinoma pirkdavau nes nevaziuosi su bliudais bulvem morkom  schmoll.gif dabar turiu suneli 2men as jau nebemaitinu kaip bebutu liudna pienelio nebeturiu buvome 2men. pas daktare ji man liepe jau po truputi duoti oboliuko nas as duodu sultis na obuoliuka sutarkuoju ir isspaudziu taai jam patinka biggrin.gif 
bet noreciau paklauti nuo kiek laiko ir ka galima duoti nes labai viska pamirsau    frusty.gif


labai labai tave suprantu, nes ir pati tokioj situacijoj buvau. as nuo 1,5 mėn, jau neturejau savo pienuko.ilgai bandziau ivairius misinius, net ir kliju buvau pradejus virti. geriausiai tiko ir patiko Milumil. dabar jau viskas iejo i savas vezes, ir sveikas auga beveik 1 metu sunelis thumbup.gif

as taip taip dariau:4,5mėn. - darzovinė kose
5 mėn. (ir kas 4 dienas, palengva kaitaliojant) pieniskos koses.: kukurūzai, avižine, miezine, grikių.
6,5 mėn. - mėsa

dar gali pasiskaityti si straipsni:
http://www.vaikui.lt...ent/view/44/35/
sekmes!
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2011 12 19, 10:14)
labai labai tave suprantu, nes ir pati tokioj situacijoj buvau. as nuo 1,5 mėn, jau neturejau savo pienuko.ilgai bandziau ivairius misinius, net ir kliju buvau pradejus virti. geriausiai tiko ir patiko Milumil. dabar jau viskas iejo i savas vezes, ir sveikas auga beveik 1 metu sunelis thumbup.gif

as taip taip dariau:4,5mėn. - darzovinė kose
                          5 mėn. (ir kas 4 dienas, palengva kaitaliojant) pieniskos koses.: kukurūzai, avižine, miezine, grikių.
                            6,5 mėn. - mėsa

dar gali pasiskaityti si straipsni:
http://www.vaikui.lt...ent/view/44/35/
sekmes!


aciu tau labai 4u.gif nes kiek domejausi tai visur raso nuo 6men aisku jei mamytes pacios maitina tai gal ir nuo 6men pradeda po truputi ivedineti nauja maisteli o kai pienelio nera blush2.gif norisi kas kaip paivairinti nes misinelis kaip bebutu nera mano nuomone labai cia sveika g.gif aciu dar karteli
Atsakyti