Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

QUOTE(Janushka_ @ 2011 11 05, 13:48)
Oj su tom kosem ir man niekas neaisku  doh.gif Pirmas vaikelis, aisku tik kad pradesim nuo bulves, bet kokios konsistencijos ji turi buti? aplamai kaip ta bulve paruosti, isverdi be jokiu drusku ar dar ko ir sutrini? Savo pienelio neturiu, tai ipilti misinuko, ar nieko nereikia?  blush2.gif  Nors dar menesiuka palauksim iki kosiu, bet jau domiuosi kur tik galiu.
O tos pirktines, kaip jas pasildyti, mikrobangeje? g.gif

Na jums su kosem dar anksti, as pradejau nuo bulves kai buvo 5,5men, bet nevalge ir stume liezuviu lauk. Reikia sulaukti 6 men.,o bulve virdavau taip; vandeniui uzvirus sudeti supjaustyta bulve ir virti 15-20 min. Isvirusia bulve sublenderiuoti ipylus siek tiek skyscio kuriame vire. Opirktines koses sildziau karstame vandenyje istacius stiklini stiklainiuka pamaisant ,kad visa kose susiltu vienodai, manau taip geriau negu mikrobangeje.
Atsakyti
siandien slaugytoja jau leido primaitinti, tai pabandziau jau bulve virti. tiesa, supermamoj is vienos mamytes nusipirkau kombainiuka,super daiktelis, labai esu patenkinta:) tai zodziu dariau taip. paruosiau bulve, supjausciau, idejau i puoda, ten ant garu 10min verda. tada paemiau ta bulvyte idejau i kita kombainiuko dali, ipyliau tu sulciu,kur tekejo i toki indeli specialu ir paruosto misinuko pripyliau, ir viska sumaliau iki grietines pavidalo kosytes:) viskas buvo paruosta per max 15min, todel gaminsiu savo maziukams visada sviezia kose. kolkas valgysim tik bulvyte. po to sake prideti morkyte ir t.t.
darzoviu kosytes bandysiu pati gaminti,tai nera sunku,bet va vaisiu tai pirksiu parduotuveje, ypac slyvu,maza kas, gal kada viduriukai sukietes.
Atsakyti
Nors nieko pries pirktines koses neturiu, bet vis gi pati verdu. Retkarciais, kai laiko neturiu, duodu pirktine, taip nutinka koki karta i savaite. Tiesa, perku gatavus konservus su zuvimi, taip pat vaisiu tyreles. O siaip tai vaikas vienodai gerai valgo tiek pirktines, tiek mano koses.
Beje, nesildykite vaikui maisto mikrobangej, geriausia sildyklej arba karsto vandens vonelej.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indigo7: 09 lapkričio 2011 - 22:37
QUOTE(rircik @ 2011 11 09, 08:35)
siandien slaugytoja jau leido primaitinti, tai pabandziau jau bulve virti. tiesa, supermamoj is vienos mamytes nusipirkau kombainiuka,super daiktelis, labai esu patenkinta:) tai zodziu dariau taip. paruosiau bulve, supjausciau, idejau i puoda, ten ant garu 10min verda. tada paemiau ta bulvyte idejau i kita kombainiuko dali, ipyliau tu sulciu,kur tekejo i toki indeli specialu ir paruosto misinuko pripyliau, ir viska sumaliau iki grietines pavidalo kosytes:) viskas buvo paruosta per max 15min, todel gaminsiu savo maziukams visada sviezia kose. kolkas valgysim tik bulvyte. po to sake prideti morkyte ir t.t.
darzoviu kosytes bandysiu pati gaminti,tai nera sunku,bet va vaisiu tai pirksiu parduotuveje, ypac slyvu,maza kas, gal kada viduriukai sukietes.

keistuole. Kam ta misini maisai su bulve g.gif tai duok bulviu kosytes ir tiek, o sekanciam maitinimui jau misinuka, o ne viska i kruva, tas misinys tik skoni maisto sugadina ir tiek. Nebent manai, kad tai darydama , bus sociau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 11 09, 22:40)
keistuole. Kam ta misini maisai su bulve g.gif tai duok bulviu kosytes ir tiek, o sekanciam maitinimui jau misinuka, o ne viska i kruva, tas misinys tik skoni maisto sugadina ir tiek. Nebent manai, kad tai darydama , bus sociau. 4u.gif

Tai negi duoti sausą bulvę g.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 11 09, 23:40)
keistuole. Kam ta misini maisai su bulve g.gif tai duok bulviu kosytes ir tiek, o sekanciam maitinimui jau misinuka, o ne viska i kruva, tas misinys tik skoni maisto sugadina ir tiek. Nebent manai, kad tai darydama , bus sociau. 4u.gif

na jeigu taip darydama esu keistuole,tuomet keistuole ir poliklinikos slaugytoja, nes ji man taip daryti pasake. jeigu jus ismanote apie primaitinima geriau uz ja, tada mielai isgirsiu jusu paskaitele apie primaitinima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita179 @ 2011 11 05, 21:01)
Na jums su kosem dar anksti, as pradejau nuo bulves kai buvo 5,5men, bet nevalge ir stume liezuviu lauk. Reikia sulaukti 6 men.,o bulve virdavau taip; vandeniui uzvirus sudeti supjaustyta bulve ir virti 15-20 min. Isvirusia bulve sublenderiuoti ipylus siek tiek skyscio kuriame vire. Opirktines koses sildziau karstame vandenyje istacius stiklini stiklainiuka pamaisant ,kad visa kose susiltu vienodai, manau taip geriau negu mikrobangeje.

misinuku maitinamiems kudikiams gali reikti pradeti primaitinima anksciau. Neklaidinkit.
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2011 11 10, 14:01)
na jeigu taip darydama esu keistuole,tuomet keistuole ir poliklinikos slaugytoja, nes ji man taip daryti pasake. jeigu jus ismanote apie primaitinima geriau uz ja, tada mielai isgirsiu jusu paskaitele apie primaitinima biggrin.gif

As pirmas bulvines koses visuomet maisiau su MP, gal todel su primaitinimu neturejau jokiu problemu ir nematau nieko cia keisto jeigu tos koses maisomos su misiniu. Patys juk irgi valgome bulviu kose su pienu lotuliukas.gif

Tiesa, del primaitinimo, tai tikrai, misiniu maitinami vaikuciai gali buti primaitinami zymiai anksciau negu naturaliai maitinami, bet ir cia yra isimciu ax.gif Maniskis naturalistas koses pradejo valgyti nuo 5,5 men., nes svoris vietoje stovejo nuo naturalumo panacejos doh.gif
Atsakyti
Sveiki, gal patartumete kaip paruosti spinatus 9 men mazyliui? Aciu. 4u.gif
Atsakyti
Didelis skyrelis apie vaikų meniu http://www.supermama...p?showforum=127 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2011 11 16, 15:41)
Sveiki, gal patartumete kaip paruosti spinatus 9 men mazyliui? Aciu.  4u.gif

as saviskei nuo 5men duodu spinatus, tiesa ne vienus o su kitom darzovem, tai tiesiog imetu i vandeni su kitom darzovem ir isverdu
Atsakyti
As irgi spinatus dedu i kitas kosytes, bet ju neverdu. Pvz. isverdu darzoves, uzsukus ugni, imetu i ta pati puoda saujele plautu spinatu ir palaikau pora minuciu. Jie taip truputi garuose susunta ir gali lelius niamniot smile.gif
Atsakyti