Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Darzovienes pati verdu, kruopienes irgi virsiu pati. Pirktines manyciau tik extra atvejams.
Atsakyti
nuo 2 men duodavau banano paragauti,,nuo 3 obuoliuko,nuo 4 darzoviu kosytes pacios gamintas...
Siaip kartais nusiperku tyreliu dabar jau,bet perku tik vaisines..
Ateity nezadu pirkti su mesa,nes kazkaip itartinai su mesa ilgas galiojimas...
be to mana,kad pacios gamintos daug sveikiau,ir aisku kas viduje
Atsakyti
Na mano drauge buvo mokymuose apie primaitinima, tai ten sake, kad pirktines kosytes duoti tik ekstra atveju, kai jau nebegalit pacios isvirt, ar is anksto nepasiruoset pakankamai. Na bet man suprantama 4u.gif kai pati darai tai zinai ir ka dedi, ir po kiek. Ir bent jau as tai visada duodu tik sviezias kosytes, o ne pastovejusias ar laikytas stiklainiukuose. Norisi tiems savo leliukams visko, kas geriausia wub.gif
Atsakyti
as duodu ir pirktiniu ir savo darytu.nes mazius tai valgo,tai ne biggrin.gif su charakteriu
Atsakyti
tik savo ,!!!!!pirktynes toks S..... !! as pati niekad nenoreciau to suvalgyt ir tuo labiau neduosiu savo vaikeliui ,tegu uztruks daugiau laiko paruosti ,bet zinau is ko ir kaip padaryta....
Atsakyti
darzovienes tik pati verdu, perku tik vaisiu tyreles
Atsakyti
As papildomai maitint pradejau tik 6 mėn ir suvalgydavo per diena po keleta sauksteliu koses. galvojau mazai suvalgo, nupirksiu pirktines hipp koses. nevalge. viena kita karta, nevalgo. ir man paciai kai kurios koses neskanios, kaip vaikui duot? taip ir prasidejo stovejimai prie puodo lotuliukas.gif . beje, pastovejusios koses nevalgo ir maniskis. o vaisius, darzoves tik duok.. receptai kuo paprasciausi, o ir mamytes dalijasi patirtimi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš duodu tik namuose virtą daržovienę, o kruopines kolkas duodu užpilamas, vėliau virsiu pati. Vaisines tyreles taip pat darau pati.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2011 09 26, 09:34)
darzovienes tik pati verdu, perku tik vaisiu tyreles


as taippat drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės. Mano mažiui jau keturi mėnesiai. Noriu pradėti duoti daržovių košytes. Tik nežinau kaip geriau - ar kas kelios dienos bandyti vis po vieną skirtingą daržovę, o kai dauguma išbandysiu duoti miksą. Ar iš karto maišyti kelias daržoves ir kas kelios dienos įvedinėti vis naujas i košę.
Atsakyti
QUOTE(Noriukas5 @ 2011 09 29, 15:30)
Sveikos mamytės. Mano mažiui jau keturi mėnesiai. Noriu pradėti duoti daržovių košytes. Tik nežinau kaip geriau - ar kas kelios dienos bandyti vis po vieną skirtingą daržovę, o kai dauguma išbandysiu duoti miksą. Ar iš karto maišyti kelias daržoves ir kas kelios dienos įvedinėti vis naujas i košę.

Gydytoja sake, kad pratinant prie kosyciu, geriau pradeti nuo morkos, duoti kiekviena diena po sauksteli ir vis didint, tada morka su bulve. O tik veliau kosytes su mesyte 4u.gif
Atsakyti
Maniskiui jau greit 7men bus,tai kol kas pirktiniu kosiu dar neragavo. Pati verdu ir darzoviene,ir krupu kosytes. Taciau,nesu labai jau pries pirktines.Jei reikes,duosiu kada ir tokias. Cia butu ekstra atveju,ir nieko neatsitiks.
Atsakyti