Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

QUOTE(asta13_13 @ 2011 04 05, 11:41)
Norejau paklaust, kokias dar darzoves naudojat darzovienei virti, be bulviu, morku, cukiniju, moliugo ir brokoliu?

briuselio kopūstus naudoju, galima paprastus, žinau, kad ir buroką verda.
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 04 05, 15:36)
briuselio kopūstus naudoju, galima paprastus, žinau, kad ir buroką verda.


Ziedinius kopustus, paprasta baltaguzi kopusta... Galvojau, kad pilvukas bus ispustas, bet nieko, viskas labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Colla @ 2011 03 25, 19:32)
O kiek, mamytes, jusu mazyliai ml vienu kartu suvalgo?
Ir kiek kartu maitinate mazuosius?
Maniske iki pietu valgo normaliom porcijom, t.y. 180 ml misinuko, 200 - 220 ml darzovienes su mesyte, o po pietu miegelio kazkaip neisiulysi pilnos porcijos - nenoriai valgyti pradejo  g.gif  konsultavausi su gydytoja, bet nieko konkretaus nepasake, zodziu jei svoris auga - viskas gerai  g.gif  tik beda, kad nakti prastai miegot pradejo - pienuko nori. Galvoju gal cia tas rezimas susimaise  g.gif
Nes kiek pamenu su vyresnele tokiu atveju nebuvo...


Mane taip pat domina sie klausimai: kiek jusu mazyliai vienu kartu suvalgo ml? Ir kiek kartu per diena maitinate?
Mano mazylis 7 men., is ryto valgo kruopu kose, bet ne daugiau kaip puse porcijos. Per pietus darzovienes apie 200ml. Kadangi nakti vis dar keliasi 2 kartus valgyt pienuko, tai konsultavausi su med. sesute, patare trecia maitinima ivesti labanakt tyrelemis, bet nelabai noriu tu pirktiniu... Gal kuri mamyte patartu kuom primaitinti per trecia maitinima - darzoviene, ar kokias sriubytes pradet duoti?
Atsakyti
QUOTE(Taniecka @ 2011 04 05, 22:23)
Mane taip pat domina sie klausimai: kiek jusu mazyliai vienu kartu suvalgo ml? Ir kiek kartu per diena maitinate?
Mano mazylis 7 men., is ryto valgo kruopu kose, bet ne daugiau kaip puse porcijos. Per pietus darzovienes apie 200ml. Kadangi nakti vis dar keliasi 2 kartus valgyt pienuko, tai konsultavausi su med. sesute, patare trecia maitinima ivesti labanakt tyrelemis, bet nelabai noriu tu pirktiniu... Gal kuri mamyte patartu kuom primaitinti per trecia maitinima - darzoviene, ar kokias sriubytes pradet duoti?


Sakyciau, kad jei jau ryte valgo kruopas, tai po pietu galima duot darzoviene smile.gif Bent jau musu gydytoja ( ir siaip daug kur skaiciau) rekomendavo primaitinimus pradet nuo darzoviu, paskui pereit prie kruopu ir t.t. Tai vat, viena menesi pratinomes prie darzoviu ( bulve+morka+ ziedinis kopustas, vis pridedant po viena produkta), o dabar jau antras menuo ivairias kruopas valgo mazoji (avizas, grikius, kukuruzus, tik dar ryziu nebandziau, nes ir taip labai kieti viduriukai...) Tik mes pietums valgom darzoviene, o po pietu - kruopu kose smile.gif Tai manau, drasiai galit pradet darzovienes duot wink.gif O kiek suvalgo, nematuoju, bet tikrai nemazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxaniuke @ 2011 03 30, 19:50)
Noriu pasiteirauti mamyčių,ar duodate savo mažyliui čiulpti lašinio riekelę,jei taip kokio ir kur jį perkate?  bigsmile.gif

mes duodam,o perkam iš turgaus ar parduotuvės blush2.gif aišku lašinius perkam sau,bet pačiulpt ar pakramsnoti duodam atpjovę biggrin.gif

o šiaip pirktinių košelių mes nevalgom,visada virėm patys,tik va jau atsisako visų tų košelių ir po truputį pereinam ragaudami prie bendro šeimos stalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniecka @ 2011 04 05, 22:23)
Mane taip pat domina sie klausimai: kiek jusu mazyliai vienu kartu suvalgo ml? Ir kiek kartu per diena maitinate?
Mano mazylis 7 men., is ryto valgo kruopu kose, bet ne daugiau kaip puse porcijos. Per pietus darzovienes apie 200ml. Kadangi nakti vis dar keliasi 2 kartus valgyt pienuko, tai konsultavausi su med. sesute, patare trecia maitinima ivesti labanakt tyrelemis, bet nelabai noriu tu pirktiniu... Gal kuri mamyte patartu kuom primaitinti per trecia maitinima - darzoviene, ar kokias sriubytes pradet duoti?


As tai niekada neskaiciavau vaiko dienos normos, kiek suvalgo, tiek vadinasi reikia. O tos labankt tyreles tai tik marketingas, nedaugiau, pridekit cukraus i betkuria krupu kose ir misinio, bus lygiai tas pats smile.gif....
Siulykite savo virtas koses darzoviu ar kruopu (net saldintas ar su druska) tokias kokias jusu kudikis megsta, sriubytes su darzovem ir mesa, ar vien tik su darzovem. Mano pupa tiek pirma, tiek antra labai gerai valge sriubyte, o nuo 8 men uztenka tik su sakute susmulkinti mesyte ir darzoves, daugumai kudikiu atsiradus pirmiesiems dantukams patinka kramtyti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ula62: 08 balandžio 2011 - 11:28
gal galit pasidalinti patarimais kaip paskaninat vaikučiam kruopų košes, kurios verdate pačios iš kruopų ar dribsnių? Aš maitinu pati, MP sočiai, bet kai nusitraukinėju nieko aš jo beveik pati nenutraukiu... tai ką dėti į kruopų košytę kad būtų skanesnė? Mišinuko kažkaip nesinori. Gal sviestuko ar vaisių tyrelės? kaip darot jūs?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 04 20, 13:25)
gal galit pasidalinti patarimais kaip paskaninat vaikučiam kruopų košes, kurios verdate pačios iš kruopų ar dribsnių? Aš maitinu pati, MP sočiai, bet kai nusitraukinėju nieko aš jo beveik pati nenutraukiu... tai ką dėti į kruopų košytę kad būtų skanesnė? Mišinuko kažkaip nesinori. Gal sviestuko ar vaisių tyrelės? kaip darot jūs?


Paprastai neskaninu niekuo, nes ir siaip valgo, tik kartais ipilu misinio, o vaisiu tyreles gauna desertui:) Siaip manau nebloga mintis ideti tokiu tyreliu i kose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 04 20, 13:25)
gal galit pasidalinti patarimais kaip paskaninat vaikučiam kruopų košes, kurios verdate pačios iš kruopų ar dribsnių? Aš maitinu pati, MP sočiai, bet kai nusitraukinėju nieko aš jo beveik pati nenutraukiu... tai ką dėti į kruopų košytę kad būtų skanesnė? Mišinuko kažkaip nesinori. Gal sviestuko ar vaisių tyrelės? kaip darot jūs?


as naudoju ivairius pagardus. Koses gardinu savo sudziovintom zolelem (krapais, petrazolem, baziliku, mairunu, ciobreliuir kt.), dziovintom darzovem (morka, poras, posternakai, saierai, svogunai ir pan.), dziovintais vaisiais (obuoliukais, slyvom, kriausem)dziovintomis uogomis (melynemis, spanduolem, zemuogem, braskem, avietem). Kadangi mano mazylei jau 9 men., ir ji nepripazista misinuko (tik MP), tai retkarciais i koses pilu slakeli karves pienuko. Visai nesenei koses pradejau gardinti svieziais dilgeliu ir garsvu lapeliais (juos sudedu baigiant virt kosei) bei svoguno laiskais. Kai turejau svieziu obuoliu, tai koses virdavau su jais arba su moliugu.
Atsakyti
QUOTE(gike @ 2011 04 20, 21:24)
as naudoju ivairius pagardus.  Koses gardinu savo sudziovintom zolelem (krapais, petrazolem, baziliku, mairunu, ciobreliuir kt.), dziovintom darzovem (morka, poras, posternakai, saierai, svogunai ir pan.), dziovintais vaisiais (obuoliukais, slyvom, kriausem)dziovintomis uogomis (melynemis, spanduolem, zemuogem, braskem, avietem). Kadangi mano mazylei jau  9 men., ir ji nepripazista misinuko (tik MP), tai retkarciais i koses pilu slakeli karves pienuko. Visai nesenei koses pradejau gardinti svieziais dilgeliu ir garsvu lapeliais (juos sudedu baigiant virt kosei) bei svoguno laiskais. Kai turejau svieziu obuoliu, tai koses virdavau su jais arba su moliugu.

oi kokia mamytė šaunuolė, kaip pasirūpino mažiukei atsargom... aš tai tik daržovių prisišaldžiau. Sakot moliūgo galima įdėti į kruopienę? Turiu ir obuolio šaldyto, reiks įmaišyti, nors jis nelabai obuolį valgo, na valgo bet taip raukosi ir kratosi, bandžiau su moliūgu virti, su bananu sumaišyti... nelabai jam skaniai valgosi.
Ačiū mamytėm už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaites,

Reikia patarimo..
Mano kleckei dabar 6 men, nevalgo jokiu darzovieniu, patys pirmi paragavimai lyg ir nieko buvo, bet po savaites viskas, ir tirstesnes dariau ir skystesnes, spauna, raukosi, ziogciot pradeda, tai tuom ir baigiasi valgymas, vaiko neprievartausi juk. Gal pora sauksteliu (tu avento) su visais pasispjaudimais ir suduodu, o kiek ten nuryja nezinau verysad.gif . Bandziau ir pirktine duot, bet tas pats..
Gal kas esat susidure su tokia situacija, ka daryt? Maitinu pati.
Kita savaite einam pas gydytoja, reiks klaust, gal grudu koses duot..
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2011 04 21, 08:47)
Labas mergaites,

Reikia patarimo..
Mano kleckei dabar 6 men, nevalgo jokiu darzovieniu, patys pirmi paragavimai lyg ir nieko buvo, bet po savaites viskas, ir tirstesnes dariau ir skystesnes, spauna, raukosi, ziogciot pradeda, tai tuom ir baigiasi valgymas, vaiko neprievartausi juk. Gal pora sauksteliu (tu avento) su visais pasispjaudimais ir suduodu, o kiek ten nuryja nezinau  verysad.gif .  Bandziau ir pirktine duot, bet tas pats..
Gal kas esat susidure su tokia situacija, ka daryt? Maitinu pati.
Kita savaite einam pas gydytoja, reiks klaust, gal grudu koses duot..

gal dantukai lenda? maniškis tuo metu kai augo dantukai buvo nustojęs valgyt košes smile.gif
Atsakyti