Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

QUOTE(Cansado @ 2011 02 16, 10:10)
drinks_cheers.gif

Aš irgi ir daržovienes, ir grūdines verdu pati..turim kelias vaikiškas užpiltines, padarau retkarčiais, tiesiog meniu paįvairinimui.

man taip pat vienas malonumas vaikui gamint paciai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes nuo 4men valgom tik namine darzoviu kose, o dabar reiktu ir kruopas ivedinet, tad jauciu pirksiu. Gyd. rekomendavo ryziu-kukuruzu.
O nuo kokios jus pradejot? Butu malonu suzinoti kitu mamyciu patirti.
Atsakyti
As perku ekologisku prekiu parduotuvese ir pati verdu, kai kurias pertrinu 4u.gif
Atsakyti
Verdu pati, jokių pirktinių. schmoll.gif Tikrai nenorėčiau pati valgyti košės, kuri išvirta prieš pusmetį ar daugiau, tai kaip galima tokį maistą duot mylimam vaikui g.gif
Atsakyti
Visas koses verdu pati, nesu davusi pirktines niekada (turiu galvoje su mesyte) kartais valgom uzpilama milupos 7 grudu kose, o visa kita pagaminta mamos su meile... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberuciukas @ 2011 03 04, 17:03)
Mes nuo 4men valgom tik namine darzoviu kose, o dabar reiktu ir kruopas ivedinet, tad jauciu pirksiu. Gyd. rekomendavo ryziu-kukuruzu.
O nuo kokios jus pradejot? Butu malonu suzinoti kitu mamyciu patirti.

As ir damaitinu nuo 4men. valgem tyreles,o poto darzoviene, o db jau ir kruopines koseles. Mes pradejom nuo avizu, o db jau pamaisau tai avizu tai ryziu. Dazoviene visad gaminu pati o kruopine perku. Jai valgom ryziu kosyte tai duodu dar ir slyvu tyrele,nes bijau kad viduriukai neuzkietetu.
Atsakyti
darzovienes verdu pati, nes pirktiniu mano dukryte ne nevalgo, o va vaisines perku pikrtines, nes labai megsta
Atsakyti
Darzoves su mesyte verdu pati, o kruopines perku, kur reikia uzpilti vandeniu- man patinka, ten jos is karto su misinuku, nes maniskis valgo tik pieniskas, o karves pieno dar ankstoka duoti.
Atsakyti
Sveikos, mes pirkinem kosem maitinom nuo 4 men, tai buvo koses su bananais, obuoliais, kvieciu kose. dabar kai musu sunui jau daugiau nei puse metu, tai perkam kalakutiena, idedam i kose bulviu, morku, grikiu ir verdam namine mesyte. smile.gif
Atsakyti
daržovienes ir mėsytę valgo, ką pagaminu pati.. nu bet su kruopom tikra bėda.. tik pirktines užpilamas valgo.. blush2.gif
Atsakyti
Verdu darzoviene pati ir perkam kruopu kose kur tik vandeni uzpilti reikia.obuoli isverdu pati,kartais duodu ir zalio paskanauti.bananas nesuzavejo schmoll.gif
Atsakyti
laba ryta mamytes 4u.gif

as irgi kaip daugelis mamyciu darzoviene verdu pati su didziausiu malonumu, bet va su kruopomis...tai perku is HIPP, uzpilamas tas ax.gif ne per seniausia pradejome nuo grikiu, tai labai skaniai mergyte valgo, o dar su tyrele, tai is vis skanumelis mergytei bigsmile.gif va vakar daviau paragauti ryziu doh.gif bet per durnuma blush2.gif nupirkome ten su persiku skoniu, tai kai paragavau pati, man is karto pasirode, fui doh.gif niu ir dukriukas, turbut net trecdalio nesuvalge, o paskui likusia dienos dali ta kosyke atpilinejo, nors ir arbatytes gerem, paskui ir dar darzovienes valgeme (nes jau reikejo), viska suvirskino, bet tik ne ta ryziu kosyte doh.gif nu zodziu, faktas tas, kad ta kosyte keliavo i siuksliadeze be gailescio ax.gif dabar galvoju, ar cia jai tie ryziai netiko, ar cia del to kad su skoniu buvo?? doh.gif nu zodziu, kazkada veliau pasiulysiu be jokiu skoniu, ziuresiu kaip cia bus....dabar vel valgome grikius ax.gif ir kazkaip bijau vel kazka eksperimentuoti....
Atsakyti