Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

QUOTE(julija-zafira @ 2011 02 03, 22:59)
mums jau 4,5 men. dukryte labai ziuri mums i burna, kai valogom ar geriam - ar gali taip buti, kad ji praso papildomo maisto? kol kas dar maitinu tik MP


Sveikutes, mums lygiai t.p. mazute visada ziuri man i burna, ir piksta jei as salia valgu.Dar nieko nedavinejau, mums jau 5men., bet vakar ta proga daviau paragauti obuoliuka, bet jis pirktinis is maximos verysad.gif , jei nepatiko, daviau tada banana, ciulpe apsipatenkinta. Tai daviau maza arbatini sauksteli.Patarkit ar galiu jai jau po truputi duoti, nes po dveju sav. noriu pradeti primaitynima duoti bulvyte. Svorio mums tikrai pakanka, truputi gal ir virs normos tongue.gif , maitinu savo pienuku, o dar mes esam alergiski, tai maitindama MP turiu dietintis.
Atsakyti
QUOTE(julija-zafira @ 2011 02 04, 00:59)
mums jau 4,5 men. dukryte labai ziuri mums i burna, kai valogom ar geriam - ar gali taip buti, kad ji praso papildomo maisto? kol kas dar maitinu tik MP



Zinok, manos mazylis taip pat ziurejo ir kai pasiuliau sauksteli koses, su tokiu apetitu suvalge, nors irgi maitinau tik MP (vis dar maitinu juo, bet jau papildomai koses valgome )
Atsakyti
QUOTE(julija-zafira @ 2011 02 03, 23:59)
mums jau 4,5 men. dukryte labai ziuri mums i burna, kai valogom ar geriam - ar gali taip buti, kad ji praso papildomo maisto? kol kas dar maitinu tik MP


gali buti mirksiukas.gif gal nepraso, o stebi ka cia darote 4u.gif
QUOTE(m.angeliukas @ 2011 02 04, 10:55)
Sveikutes, mums lygiai t.p. mazute visada ziuri man i burna, ir piksta jei as salia

geriausia pasitart su gyditja, seip jau galima bet maitinant MP, patariamnuo 6men papildoma maista ivesti, bet siuo momentu daktarai linke viska paankstinti... mirksiukas.gif o paskanaut jau gali ka nors pasiulyti, as taip manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Superburbule: 04 vasario 2011 - 19:01
As pradejau nuo trupucio obuoliuko, ai taip skaniai jo pacepsejjo, kad galvojau, suvalgytu viska, jei tik duociau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes smile.gif
mano dukryte gime neisnesiota. Matinau savo pienu ja iki 7,5men, bet papildomai jau duodavau ir misinelio. Kietu maisteliu pradejom maitintis kazkur nuo 5to menesio. Virdavau bulvyte, paskui ulvyte su morka, paskuk bulvyte su moliugu ir duodavau. Pradzioj duodavau labai nedaug (tik ant saukstelio galo), o paskui vis daugiau ir daugiau (kasdien didindavom po viena saukteli). Normaliai darzoviu koseles isivedem per 2 savaites, o praejus menesiui pradejom isivedineti mesyte. Pradejom nuo versienos, paskui stirnienos (senelis medziotojas), kalakutiena ir t.t. Mesyte taip pat isivedinejom po tr (kasdien po tr didindavom mesytes doze). taigi, gydytojai musu nebara, o atvirksciai. Nors ir gime neisnesiota (33sav) dukryte labai greitai pasivijo bendraamzius thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(m.angeliukas @ 2011 02 04, 10:55)
Sveikutes, mums lygiai t.p. mazute visada ziuri man i burna, ir piksta jei as salia valgu.Dar nieko nedavinejau, mums jau 5men., bet vakar ta proga daviau paragauti obuoliuka, bet jis pirktinis is maximos verysad.gif , jei nepatiko, daviau tada banana, ciulpe apsipatenkinta. Tai daviau maza arbatini sauksteli.Patarkit ar galiu jai jau po truputi duoti, nes po dveju sav. noriu pradeti primaitynima duoti bulvyte. Svorio mums tikrai pakanka, truputi gal ir virs normos tongue.gif , maitinu savo pienuku, o dar mes esam alergiski, tai maitindama MP turiu dietintis.


as manau, kad drasiai gali. Bet tik po labai nedaug. Maniske buvo labai jautri viskam, ka suvalgydavau, taigi primaitinau (nuo 5men) labai letai ir po lb nedaug (kaip ir liepe gydytoja) ir mums viskas tvarkoj thumbup.gif Musu gydytoja liepe jai duot paragaut visko, ka ir patys valgom (bet tik truputi!!!), bet vengti alergizuojanciu produktu (sokoladas, medus, citrusiniai ir t.t.), bet ir tu paciu is raciono neisimti. Taigi patarciau pas kokia nors kaimo mociute nusipirkti bulvyciu, pora morku ir kibti i darba. mirksiukas.gif O del maximos vaisiu tai... nu bent jau mes ju vengiam. As pas pazistamus, kurie gyvena kaime pasiprasineju keliu morku, bulviu, o buoliuku ir pan (leliukui neikas negaili ax.gif ), o jei negaunu, nuvaziuoju i ekologiskus turgelius (bet siaip dazniausiai, gaunu).
Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
na mano mergyte kosyte pradejo valgyt nuo 4 men po truputuka, o dabar jau valgo beveik viska turi 6 dantukus tai kramto kaip reikalas biggrin.gif o kosytes tai verdu pati, nieko pirktinio, tik turim problema labai nemegsta kruopu, absoliuciai jokiu doh.gif
Atsakyti
mano zvirbliukui jau 4 men., bet buvom pas gydytoja, tai truputi per mazai svorio priauges... verysad.gif Nors maitinu MP. Matyt, neuztenka. Bandziau duoti misinuko po maitinimo, nevalgo - raukosi, purtosi, spjauna buteliuka... verysad.gif Gal galit issakyti savo nuomones, gal kam taip yra buve panasiai? blush2.gif Buciau labai dekinga uz nuomones ir patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virgutiene @ 2011 02 07, 12:03)
mano zvirbliukui jau 4 men., bet buvom pas gydytoja, tai truputi per mazai svorio priauges...  verysad.gif  Nors maitinu MP. Matyt, neuztenka. Bandziau duoti misinuko po maitinimo, nevalgo - raukosi, purtosi, spjauna buteliuka...  verysad.gif  Gal galit issakyti savo nuomones, gal kam taip yra buve panasiai?  blush2.gif  Buciau labai dekinga uz nuomones ir patarimus  4u.gif  4u.gif  4u.gif

nueikit į šią temą rasit patarimų, paklauskit mamyčių. 4u.gif
http://www.supermama...?...12&t=693368
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 07, 16:17)
nueikit į šią temą rasit patarimų, paklauskit mamyčių.  4u.gif
http://www.supermama...?...12&t=693368



Dekoju uz nuoroda 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,mes valgome darzoviu kosyte nuo 5 men.o darzoves su mesyte nuo 6 men. viska verdu pati, tik kruopu koses kartais uzpilamas, nes tos labiau patinka mano maziui, beto kartais taip tiesiog patogiau..bes stengiames viska virti, ypac grikiu kose stengiames daznai valgyt..nes HB siek tiek zemokas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagazele @ 2011 02 07, 20:11)
sveikutes,mes valgome darzoviu kosyte nuo 5 men.o darzoves su mesyte nuo 6 men. viska verdu pati, tik kruopu koses kartais uzpilamas, nes tos labiau patinka mano maziui, beto kartais taip tiesiog patogiau..bes stengiames viska virti, ypac grikiu kose stengiames daznai valgyt..nes HB siek tiek zemokas blush2.gif

saunuole thumbup.gif bet grikiu kose patariama tik viena karta i savaite valgyti, nes turi alergenu, kurie pasireiskia ne is karto, o veliau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagazele @ 2011 02 07, 20:11)
sveikutes,mes valgome darzoviu kosyte nuo 5 men.o darzoves su mesyte nuo 6 men. viska verdu pati, tik kruopu koses kartais uzpilamas, nes tos labiau patinka mano maziui, beto kartais taip tiesiog patogiau..bes stengiames viska virti, ypac grikiu kose stengiames daznai valgyt..nes HB siek tiek zemokas blush2.gif

saunuole thumbup.gif bet grikiu kose patariama tik viena karta i savaite valgyti, nes turi alergenu, kurie pasireiskia ne is karto, o veliau 4u.gif
Atsakyti
o čia apie tuos grikius tas pats ka-žin galioja ir vyresniesms vaikučiams (metinukams)? nes mes valgom juos beveik kas antra diena g.gif o merginukė turi atopinį dermatitą ant žandukų... tai gal čia visgi grikių poveikis? g.gif
nes dar tipi per anksti tirti nuo ko ta alergija...
Atsakyti