Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

QUOTE(Superburbule @ 2011 01 26, 19:07)
ar taip sveika? g.gif

O kur čia kas nesveiko? Nematau nieko blogo... šaldyta viskas išsilaiko puikiai (negi jūs daržovių iš savo (ar močiučių) daržo nesusišaldėt žiemai??? aš tikrai jų neperku maximose ar iš spekulentų, stovinčių turguje ir prekiaujančių lenkiškos kilmės ale ekologiškom daržovėm žiemą)... kaip pienuka savo mamytės šaldosi ir laikyti jį galima apie 3-4mėn. Kuo skiriasi košytės? Kruopų košių nešaldau (nes jas išvirti užtrunki max 15min, tačiau su mėsyte ir daržovytėm ilgesnė istoja), nors žinau ne vieną, kuri ir jas šaldosi ne vienam valgiui. Manau motinai rinktis... bet realiai milijonas litertūros ta tema, kuriom kyla klausimas "ar tai sveika?"... pasiskaitykit mamytės ir nereiks abejot, o elkitės taip, kaip jums patogu cool.gif
p.s. tikrai neduočiau savo vaikui NESVEIKO maisto ir "šlapdešrėm" tikrai nesiruošiu gyvenime maitinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sianakt: 28 sausio 2011 - 21:49
QUOTE(sianakt @ 2011 01 28, 23:45)
O kur čia kas nesveiko? Nematau nieko blogo... šaldyta viskas išsilaiko puikiai (negi jūs daržovių iš savo (ar močiučių) daržo nesusišaldėt žiemai??? aš tikrai jų neperku maximose ar iš spekulentų, stovinčių turguje ir prekiaujančių lenkiškos kilmės ale ekologiškom daržovėm žiemą)... kaip pienuka savo mamytės šaldosi ir laikyti jį galima apie 3-4mėn. Kuo skiriasi košytės? Kruopų košių nešaldau (nes jas išvirti užtrunki max 15min, tačiau su mėsyte ir daržovytėm ilgesnė istoja), nors žinau ne vieną, kuri ir jas šaldosi ne vienam valgiui. Manau motinai rinktis... bet realiai milijonas litertūros ta tema, kuriom kyla klausimas "ar tai sveika?"... pasiskaitykit mamytės ir nereiks abejot, o elkitės taip, kaip jums patogu  cool.gif
p.s. tikrai neduočiau savo vaikui NESVEIKO maisto ir "šlapdešrėm" tikrai nesiruošiu gyvenime maitinti  lotuliukas.gif

Nesveiko tai gal nieko, bet ir sveiko labai nieko, nes atsildant uzsaldant ir vel paskui sidant, darzoves praranda savo gerasias savybes t.y vitaminus ir t.t
As kiekviena diena verdu savo pipirui sviezia sriubyte ir man visai nesunku apskusti viena bulve, puse morkos, ir is saldiklio isrtaukti kokiu moliugu risuleli smile.gif
Aisku kiekvienam savo tongue.gif
Atsakyti
O ka daryt, jei vaikas kruopu nevalgo? Isviriau ir grikiu, ir ryziu-ziaukcioja net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgučiuks @ 2011 01 30, 19:52)
O ka daryt, jei vaikas kruopu nevalgo? Isviriau ir grikiu, ir ryziu-ziaukcioja net  doh.gif

jam dar tik 5 mėn. Maniškis šiek tiek vyresnis, bet mes dar tik bulvės ragavę 3 kartus po truputį, viskas manau su laiku, jis irgi žiaugčioja, bet natūralu... kažkas naujo. Po truputį duokit, pripras manau tikrai
Atsakyti
QUOTE(Jurgučiuks @ 2011 01 30, 21:52)
O ka daryt, jei vaikas kruopu nevalgo? Isviriau ir grikiu, ir ryziu-ziaukcioja net  doh.gif

Gal per tirsta? g.gif pabandykit skystesnes konsistencijos ax.gif
Atsakyti
g.gif , ko gero taip ir reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siren@ @ 2011 01 28, 23:33)
Nesveiko tai gal nieko, bet ir sveiko labai nieko, nes atsildant uzsaldant  ir vel paskui sidant, darzoves praranda savo gerasias savybes t.y vitaminus ir t.t
As kiekviena diena verdu savo pipirui sviezia sriubyte ir man visai nesunku apskusti viena bulve, puse morkos, ir is saldiklio isrtaukti kokiu moliugu risuleli smile.gif
Aisku kiekvienam savo tongue.gif

drinks_cheers.gif ta ir turejau omeny...
Papildyta:
QUOTE(sianakt @ 2011 01 28, 22:45)
. Manau motinai rinktis... bet realiai milijonas litertūros ta tema, kuriom kyla klausimas "ar tai sveika?"... pasiskaitykit mamytės ir nereiks abejot, o elkitės taip, kaip jums patogu  cool.gif


atleiskit kad garsiai pasvarsciau... mano fantazija dar ne iki tiek isivysciusi kad saldyciau vaikui virtas koses doh.gif manau sitas forumas tam ir sukurtas, kad galetum padiskutuoti, pasiklausti ir t.t....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Superburbule: 31 sausio 2011 - 23:16
QUOTE(Superburbule @ 2011 02 01, 01:15)
drinks_cheers.gif  ta ir turejau omeny...
Papildyta:

atleiskit kad garsiai pasvarsciau... mano fantazija dar ne iki tiek isivysciusi kad saldyciau vaikui virtas koses doh.gif  manau sitas forumas tam ir sukurtas, kad galetum padiskutuoti, pasiklausti ir t.t....

Taip, tu teisi, cia ir esam tam, kad diskutuotume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siren@ @ 2011 01 31, 08:24)
Gal per tirsta? g.gif  pabandykit skystesnes konsistencijos ax.gif

O aš saviškiam praktiškai jokios neisūdau kruopienės. iš pradžių valgė tik avižinius su tirele. O dabar ir tos nebenori. Nebeišmanau nei kaip padaryti. Na dar ryžių neragavom, bet viduriukai kietėja, tai ir nedaviau dar.
Atsakyti
QUOTE(zvimbute @ 2011 01 25, 19:21)
man gydytoja sake maziuliui duot darzoviu koseles jau koki sauksteli nuo 3men. 1,5sav.,bet as nedaviau dar, nes man atrodo kad per anksti.nezinau ka as jai pasakysiu kaip nueisim ax.gif


Man atrodo, kad mama geriausiai žino ir jaučia, ko reikia jos vaikeliui. Ir nereikia bijoti gydytojos ir klausytis visų jų nurodymų, nes kiekviena gydytoja kalba skirtingai. Man tai irgi atrodo kad ankstoka nuo 3 mėnesių košytes duot, jei svoris normaliai auga. Mes nuo 5 mėnesiukų pradėjom ragauti košytes, gydytoja sakė mišinuko duot. Nesuprantu kam tas mišinukas jei MP pakankamai. Tai nedaviau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2011 02 03, 13:26)
O aš saviškiam praktiškai jokios neisūdau kruopienės. iš pradžių valgė tik avižinius su tirele. O dabar ir tos nebenori.  Nebeišmanau nei kaip padaryti. Na dar ryžių neragavom, bet viduriukai kietėja, tai ir nedaviau dar.

Linkiu nepasiduoti 4u.gif kantrybes 4u.gif
jei maitinate savo pieneliu, gali but sunkiau. Jei davete kada banano, padaryt siulau avizine su bananu, ji saldesne, gal susigundys, as verdu su dziovintais abrikosais slyvom, jas kartu su kose kelias isverdu, svarbu kad nebutu jokiu gumuliuku pradzioj ir kad skysta butu, nes vaikutis gali pasislyksteti...
galima bandyti is pradziu daryti kaip sriuba, deti maziau koses, daugiau MP, tada po truputi kase tirstinti, o gal avizu nemegsta? mano puskes dukryte nei avizu, nei grikiu nemego 4u.gif
Linkiu kad viskas susitvarkytu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pookutis @ 2011 02 03, 14:51)
Nesuprantu kam tas mišinukas jei MP pakankamai. Tai nedaviau  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(fainute9 @ 2010 07 01, 08:56)
Mes labai megstam virtas bulvytes su morkytem. truputi pagardinam druskyte ir sviestuku. tu dirbtiniu visokiu kosiu neduodu (milteliai kzk nemegstu). bananai, trintos darzoves pagrindinis maistelis


mums jau 4,5 men. dukryte labai ziuri mums i burna, kai valogom ar geriam - ar gali taip buti, kad ji praso papildomo maisto? kol kas dar maitinu tik MP
Atsakyti