Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Sveikos mamytes! Skaitau kaip maitinate savo vaikucius ir visai pasimeciau blink.gif Kaip jus maitinate vaikus kosytem nuo 4-5 men, jeigu jie dar nesedi? Maitinate sauksteliu ar koses iki tiek suskystinate, kad vaikas gali gerti is buteliuko?


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elektrikė @ 2011 01 24, 14:49)
Sveikos mamytes! Skaitau kaip maitinate savo vaikucius ir visai pasimeciau  blink.gif  Kaip jus maitinate vaikus kosytem nuo 4-5 men, jeigu jie dar nesedi? Maitinate sauksteliu ar koses iki tiek suskystinate, kad vaikas gali gerti is buteliuko?


as maitinu pagal daktaru nurodimus, beto turiu puikia knyga kur viskas parodyta, o kai vaikas nesedejo, tai maitindavau kaip knygoj parodyta, pasiimi vaika ant keliu, apkabini kaire ranka, kad atrama nugarai gautusi ir gaunasi kad sedi, bet taip pusiau gulom, ant sikniuko svorio neturi but, ir sauksteliu maitindavau... o ka daryt? is buteliuko neduodavau, nes paskui sunku ismokint is saukstelio...
Atsakyti
daugumoje maitinimo kėdučių (ne medinių) yra pusiau gulima padėtis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2011 01 24, 21:34)
daugumoje maitinimo kėdučių (ne medinių) yra  pusiau gulima padėtis...  ax.gif

dar neturejau nusipirkus smile.gif
Atsakyti
man gydytoja sake maziuliui duot darzoviu koseles jau koki sauksteli nuo 3men. 1,5sav.,bet as nedaviau dar, nes man atrodo kad per anksti.nezinau ka as jai pasakysiu kaip nueisim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zvimbute @ 2011 01 25, 19:21)
man gydytoja sake maziuliui duot darzoviu koseles jau koki sauksteli nuo 3men. 1,5sav.,bet as nedaviau dar, nes man atrodo kad per anksti.nezinau ka as jai pasakysiu kaip nueisim ax.gif

Sakyk, kad davei lotuliukas.gif
Tavo vaikas, tavo reikalas, kaip jį maitinti ir nėra čia ko skubėti, negi pienuko negana?.. Aš visu 100proc. už namines košytes, bet ne per anksti(spesit, primaitinsit, o dabar jau suprantu, kaip gerai buvo, kuomet valgė tik mano piena... jokio rūpesčio, kad išvirti, paduoti... jokių papildomų šokinėjimų, bet žmogus suvokia geriausia tik tam pasibaigus cool.gif )! Priverdu visai savaitei daržovyčių su mėsa, susišaldau ir ramu, nereikia kasdien "marmalint"... šioks toks palengvinimas bent su vienu valgymu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sianakt @ 2011 01 26, 16:05)
Sakyk, kad davei  lotuliukas.gif
)! Priverdu visai savaitei daržovyčių su mėsa, susišaldau ir ramu, nereikia kasdien "marmalint"... šioks toks palengvinimas bent su vienu valgymu  thumbup.gif

ar taip sveika? g.gif
Atsakyti
Gal ir gerai duoti vaikui po truputi pabandyti daržovių sulčių nuo kokių 5 mėn.manau...,nes ankščiau vaikeliui tik vandenuko ir mamos pieno užtenka...
Atsakyti
QUOTE(Nemezide321 @ 2011 01 26, 21:05)
Gal ir gerai duoti vaikui po truputi pabandyti daržovių sulčių nuo kokių 5 mėn.manau...,nes ankščiau vaikeliui tik vandenuko ir mamos pieno užtenka...

jei buciau turejusi pienelio tai tikrai niekur neskubeciau, bet kai misinys tai visai kita tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sianakt @ 2011 01 26, 16:05)
Priverdu visai savaitei daržovyčių su mėsa, susišaldau ir ramu, nereikia kasdien "marmalint"... šioks toks palengvinimas bent su vienu valgymu  thumbup.gif

blink.gif Aš tai iki parėjusios savaitės virdavau du kart (ryte ir vakare) kruopu košę ir du kart daržovienės (vieną kart su mėsa kitą kar be mėsos) ir taip nuo 6 mėn kasdien. O nuo praėjusios savaitės išverdu srubą daržovių vieną kart, o antrą kart pašildau blush2.gif
Pati nevalgau vakarykščio maisto, ir kūdikiui manau tai nelabai gerai, nors ir šaldyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivako @ 2011 01 27, 16:03)
blink.gif Aš tai iki parėjusios savaitės virdavau du kart (ryte ir vakare) kruopu košę ir du kart daržovienės (vieną kart su mėsa kitą kar be mėsos) ir taip nuo 6 mėn kasdien. O nuo praėjusios savaitės išverdu srubą daržovių vieną kart, o antrą kart pašildau blush2.gif
Pati nevalgau vakarykščio maisto, ir kūdikiui manau tai nelabai gerai, nors ir šaldyta ax.gif

drinks_cheers.gif jau 4 kartus valgydavot nuo 6-7 men? as tai galvoju kad tik pusryciam paliksiu misini, ir irgi apie sriubytes pagalvoju, kad kai kurias kosiu maitinimus duosiu sriubytes g.gif as taip pat verdu pries kiekviena maitinima mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos na mano mazasis nevalgo pirktiniu kosyciu,siaip labai gerai valge mano namines virtas kosytes,tik va pastaruoju metu kotais praktiskai visko atsisako doh.gif doh.gif doh.gif
jau net ir nebezinau ka duoti jam valgyti.
Atsakyti